Zaloguj się, aby obserwować  
siekacz

Jutro koniec!!!!!

20 postów w tym temacie

Jutro koniec swiat i znow... praca(u rodzicow) a u mnie po sylwestrze skzola. Juz jutro bede nowe tematy zwiazane z sylwestrem(mam taka nadzieje):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhm siekacz o tym to raczej wszyscy wiedzą. No chyba że ktoś złe grzybki miał w barszczyku i jeszcze rzeczywistość do niego nie dociera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 22:56, aragorn75 napisał:

mi sie tak niewydaje:/

Kto to ma wiedziec?? moze tylko to ukrywasZ?? dobra mniejsza o to zorbilem ten teamat bo chce zeby wszyscy nie zapomnieli o tym i zpaom,nialem dodac ze jutro trzeba isc do kosciolka(jesli jest sie chrzescijanem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 22:57, shinian napisał:

ekhm siekacz o tym to raczej wszyscy wiedzą. No chyba że ktoś złe grzybki miał w barszczyku
i jeszcze rzeczywistość do niego nie dociera;)

Zawsze sa te wyjatki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 22:59, siekacz napisał:

> mi sie tak niewydaje:/
>
Kto to ma wiedziec?? moze tylko to ukrywasZ?? dobra mniejsza o to zorbilem ten teamat bo chce
zeby wszyscy nie zapomnieli o tym i zpaom,nialem dodac ze jutro trzeba isc do kosciolka(jesli
jest sie chrzescijanem:))


Albo mi sie zdaje, albo [-------] głupoty.... Nie wiem o co Ci chodzi... Po co zalozyles taki glupi temat?? A teraz jakos glupio sie tlumaczysz. Nie rozumeim Cie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 23:07, Albatross napisał:

> Jutro koniec swiat

Jak to jutro? Chyba pojutrze.

Praktycznie jutro sie koncza przeciez... bo jesli by sie konczyly pojutrze to bys jesczze pojutrze do orboty nie szedl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 22:59, siekacz napisał:

> mi sie tak niewydaje:/
>
Kto to ma wiedziec?? moze tylko to ukrywasZ?? dobra mniejsza o to zorbilem ten teamat bo chce
zeby wszyscy nie zapomnieli o tym i zpaom,nialem dodac ze jutro trzeba isc do kosciolka(jesli
jest sie chrzescijanem:))

Do kościoła to prędzej już w nowy rok,bo swięto Maryji czy coś a tak w ogole to chyba za przeproszeniem jaja sobie robisz chyba każdy wie że jutro jest sylwester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 09:11, lajt napisał:

A ja słyszałem że koniec świata ma być dopiero 2012 a nie dziś, w sumie to na przełomie dziś
i jutro :]

Też to słyszałem i to nie jedno źródło to poteirdza :-((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 22:53, glizda101 napisał:

Eeee... Po co ten temat? Nie rozumiem. Chybs wszyscy wiedza ze jutro koniec Swiat


o ile mi wiadomo, Święta twrały do 26 grudnia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 22:52, siekacz napisał:

Jutro koniec swiat i znow... praca(u rodzicow) a u mnie po sylwestrze skzola.
Juz jutro bede nowe tematy zwiazane z sylwestrem(mam taka nadzieje):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Troche dziwny ten temat.Przeciez pogadamy sobie do konca roku a pozniej?Pozniej to temat chyba do zamkniecia bedzie lub bedziemy z nim czekac do 31 grudnia 06... poprawcie mnie jesli sie myle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 10:10, natkasuper1 napisał:

Jak głupi temat to po co piszecie posty?

Żeby dowiedzieć się o co chodzi, bo jak będe nażekał na wszystko pokolei to znów mnie zdegradują :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować