Zaloguj się, aby obserwować  
Skarpeta5

Ostra walka: Mafia 2 vs. GTA 4, która z tych 2 gier jest lepsza?

65 postów w tym temacie

Mafia 2 na 100% wyjdzie na PC, co do GT IV nikt nie ma pewności. A moim osobistym zdaniem wolę Mafie, była bardziej ambitną i wciągającą grą. W GTA zawsze grałem sobie dla jaj, na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to MAFIA II ma być tak dobra, że nawet pobije GTA IV i nawet napisali o niej w PS EXTREME(A o MAFII 1 nic nie mówili w PSX EXTREEME) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też wole mafie od wszystkich dotychczas wydanych gta bo ma ciekawsża fabułe i jest bardziej realistyczna ale nie przepije raczej gta4 naszczęście będzie mafia2 która może gta4 przebić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem walke wygra Mafia 2
Ponieważ gta staje sie juz nudne. Nikomu już frajdy nie sprawia chodzenie po miescie i zabijanie ludzi. Mafia ma ciekawsza fabułe i jest moim zdaniem lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo walkę wygra Mafia 2. Gierka może nie będzie tak rozbudowana jak GTA ale będzie to nadrabiać klimatem i fabułą. GTA to tylko bezsensowne zabijanie przechodniów i możliwość jazdy wieloma pojazdami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia 2 wygra ma lepszy według mnie lepszy klimat taki ciężki.Gta się skończyło na Vice City w to jako tako mógłbym pograć.A w GTA4 wydaje mi się taki sterylny i to minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 11:47, Bifur napisał:

Imo walkę wygra Mafia 2. Gierka może nie będzie tak rozbudowana jak GTA ale będzie to
nadrabiać klimatem i fabułą. GTA to tylko bezsensowne zabijanie przechodniów i możliwość
jazdy wieloma pojazdami...


Nie wiem... Tak było do tej pory. W GTA IV misje są ponoć dużo bardziej rozbudowane, gra jest bardziej zawiła.

Sam nie wiem która gra będzie lepsza, lecz... myślę, że niestety Mafia 2 nie będzie aż tak dobra jak pierwsza cześć. Ale zobaczymy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 11:47, Bifur napisał:

GTA to tylko bezsensowne zabijanie przechodniów i możliwość
jazdy wieloma pojazdami...


Yee... nie zgadzam się z tobą :P Gta ma wspaniały klimat(jak dla mnie zatracony w SA) chociażby w VC(at he lata 60-70 :) )
Troszkę mówisz jak być grał u kumpla przez 5 min. i tylko chodził po ulicy i zabijał ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wyrazić jeszcze swojej pełnej opinii na ten temat ponieważ żadna z gier nie miała jeszcze swojej premiery i nie mogłem w nią zagrać ale mam przeczucia że Mafia 2 będzie o wiele lepsza od GTA IV choćby pod tym względem że wychodzi na platformę PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto moze wiedziec ktora z nich jest lepsza jezeli obi oficjalnie jeszcze nie wyszly. GTA bedzie pojutrze a MAFIA 2 jak dobrze pojdzie to moze ukaze sie jeszcze w tym roku fiskalnym. Ten temat powinien powstac jak juz oby dwie gry beda do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 11:56, Rumcajs52 napisał:

Yee... nie zgadzam się z tobą :P Gta ma wspaniały klimat(jak dla mnie zatracony w SA)
chociażby w VC(at he lata 60-70 :) )

Tak Vice City to było coś - imo najlepsza część serii... Niestety myślę, że GTA IV będzie grą pozbawioną klimatu.

Dnia 27.04.2008 o 11:56, Rumcajs52 napisał:

Troszkę mówisz jak być grał u kumpla przez 5 min. i tylko chodził po ulicy i zabijał
ludzi :)

Tego nie można powiedzieć - ostatnio zaliczyłem Liberty City Stories :). Poza tym mam wszystkie części (oprócz London). Grałem w gierkę sporo lecz teraz muszę przyznać, że to zabawa dla nastolatków - jedyne co trzyma przy zabawie to możliwość używania masy pojazdów, pościgi policyjne i rozjeżdżanie przechodniów (niestety taka jest prawda). Za to Mafia to gra dla wymagających graczy - urzeka ogromem a przede wszystkim niesamowitym klimatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 13:23, Bifur napisał:


No wiem, klimat w Mafii rozwala :)
Ale się nie zgadzam z tym co powiedziałeś wcześniej że GTA to: "tylko bezsensowne zabijanie przechodniów i możliwość jazdy wieloma pojazdami..." :P
Ale myślę ze dyskusja sie rozwinie jak będą dostępne obydwie gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lepszy będzie GTA IV. Ale to tylko moje zdanie. Poza tym niezbyt lubię takie "mafijne" klimaty oraz jestem jakoś związany z serią GTA ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 13:26, deif33 napisał:

Jak dla mnie lepszy będzie GTA IV. Ale to tylko moje zdanie. Poza tym niezbyt lubię takie
"mafijne" klimaty oraz jestem jakoś związany z serią GTA ;P.

GTA to też taka niby mafia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować