Zaloguj się, aby obserwować  
xyzzyxxyz

Kurnik.pl - temat ogólny

27 postów w tym temacie

Sądząc po nickach niektórych użytkowników, to większość licytujących to dzieciaki. Co się stanie, jeśli jeden taki wygra? Bo przy cenie sięgającej blisko miliarda złotych, to nie sądzę, żeby ktokolwiek mógł sobie na to pozwolić (Ci którzy są Kurnikiem zainteresowani naprawdę raczej też by takiej kwoty nie dali). Co takiemu jajcarzowi zrobią?
To szczerze mówiąc głupota i na miejscu autora bym się starał o jakąś karę dla takiego użytkownika (może nie aż tak wielką, tylko jakąś realną do spłacenia), bo chciał coś sprzedać, może nawet pojawiła się tam poważna oferta, ale stadko klikaczy rozwaliło te aukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 10:24, Strange101 napisał:

Co takiemu jajcarzowi zrobią?
To szczerze mówiąc głupota i na miejscu autora bym się starał o jakąś karę dla takiego
użytkownika (może nie aż tak wielką, tylko jakąś realną do spłacenia), bo chciał coś
sprzedać, może nawet pojawiła się tam poważna oferta, ale stadko klikaczy rozwaliło te
aukcję.


Wygrywając aukcję zawierasz umowę kupna/sprzedaży i jesteś zobligowany kupić produkt. Jeśli nie kupisz to czeka sąd, o ile autorowi aukcji będzie się chciało. Nie wiem jednak co w przypadku, gdy taki kurnik zostaie kupiony przez jakiegoś dzieciaka za miliard złotych... nie wiem czy odpowie on, czy jego rodzicie i w jaki sposób.

Bardziej prawdopodobne wydaje mi się jednak zakończenie aukcji przed czasem i po prostu sprzedaż poza allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehehe, dokładnie to przewidziałem 2 minuty przed Twoim postem, wtedy aukcja jeszcze wisiała. No cóż, to było do przewidzenia, kto jest zainteresowany to się ze sprzedającym będzie kontaktował, także serwis tak czy tak pójdzie (imo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Nieważne co o tobie mówią, byle mówili” — może Maf (Futrega) w ten sposób próbuje przyciągnąć uwagę potencjalnych inwestorów. Chociaż, prawdę powiedziawszy, taki cyrk wydaje mi się negatywnie wpływać na jego wizerunek. W dodatku nie wiadomo czy tylko szuka inwestorów, czy też chce w ogóle pozbyć się serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Futrega pokazał, że ma w głębokim poważaniu nie tylko użytkowników Kurnika, ale znacznie szersze grono. Przyznaje się do wystawienia go na aukcji (jakby ktoś miał co do tego wątpliwości), aczkolwiek dementuje zamiar sprzedaży serwisu i podsumowuje go ROTFL-em ( http://www.kurnik.pl/blog/?20090806).

To był błyskotliwy krok! Maf jest genialny! ...jutro to stwierdzenie zdementuję i go wyśmieję...

Eh, niech ktoś wreszcie stworzy porządną alternatywę do Kurnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować