Zaloguj się, aby obserwować  
xyzzyxxyz

Kurnik.pl - temat ogólny

27 postów w tym temacie

Ponieważ szukałem takiego tematu w szukajce był tylko taki " Dla ludzi grających na kurniku w szachy i piłke........ "

Dlatego postanowiłem stworzyc temat ogólny o kurniku i jego grach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 19:32, mistrz.zywi0low napisał:

Ponieważ szukałem takiego tematu w szukajce był tylko taki " Dla ludzi grających na kurniku
w szachy i piłke........ "

Dlatego postanowiłem stworzyc temat ogólny o kurniku i jego grach!


fajne są literaki(scrabble)...ale fajniej się w nie gra z kumplami albo paczką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam grałem trochę fajne gry. Fajnie się gra gdy się trafi na kogoś co chce grać anie robić se jaja przeszkadzając innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 19:34, albinskia napisał:

ja tam grałem trochę fajne gry. Fajnie się gra gdy się trafi na kogoś co chce grać anie robić
se jaja przeszkadzając innym :P


no często sie tacy trafiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 19:34, albinskia napisał:

ja tam grałem trochę fajne gry. Fajnie się gra gdy się trafi na kogoś co chce grać anie robić
se jaja przeszkadzając innym :P

osobiście moge przyznac, ze lubie tysiąca, kanastę, domino, literaki i warcaby, ale od
dzisiaj mam konto więc nie jestem zbytnio dobry w te gry :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 19:43, geralt z rivii7 napisał:

dziwię się że nikt dotąd nie założył tematu o kurniku chociaż spotkałem takich co siędzą tylko
przed jedną grą i nie wiedzą co się dzieje za oknem...ach ci maniacy

Masz racje! już od dawna się zastanawiałem czemu nikt nie założyl tego tematu ,
wiec pomyslałem, że mam coś nawalone bo trudno było mi w to uwierzyc, że
nikt tego nie założył. No, ale cóż ja założyłem i jest ten temacik


>ja tam grałem trochę fajne gry. Fajnie się gra gdy się trafi na kogoś co chce grać anie robić se jaja przeszkadzając innym :P

Chciałem jeszcze do tego wrócic! Od wczoraj mam to konto i jest tam fajnie, tylko żeczywiście
jak ktoś ma uciekac to nie jest żadna gra no, ale są tego też dobre strony
przynajmniej zyskujemy punkty walkowera.Jednak nie jest dużo takich osob.
Po prostu jest tam też miłe towarzystwo ludzi, którzy nie są nawet źli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 19:48, mistrz.zywi0low napisał:

> dziwię się że nikt dotąd nie założył tematu o kurniku chociaż spotkałem takich co siędzą
tylko
> przed jedną grą i nie wiedzą co się dzieje za oknem...ach ci maniacy
Masz racje! już od dawna się zastanawiałem czemu nikt nie założyl tego tematu ,
wiec pomyslałem, że mam coś nawalone bo trudno było mi w to uwierzyc, że
nikt tego nie założył. No, ale cóż ja założyłem i jest ten temacik


>ja tam grałem trochę fajne gry. Fajnie się gra gdy się trafi na kogoś co chce grać anie
robić se jaja przeszkadzając innym :P

Chciałem jeszcze do tego wrócic! Od wczoraj mam to konto i jest tam fajnie, tylko żeczywiście

jak ktoś ma uciekac to nie jest żadna gra no, ale są tego też dobre strony
przynajmniej zyskujemy punkty walkowera.Jednak nie jest dużo takich osob.
Po prostu jest tam też miłe towarzystwo ludzi, którzy nie są nawet źli.


jest trochę ludzi takich którzy chcą grać dla rozrywki np. w szachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie również zastanawiałem się, czemu ten temat wcześniej nie powstał. Nie wiem, czemu lecz ja raczej nie miałem bardziej śmiałości niż czasu i chęci by założyć taki wątek ;). Tak, więc bardzo się cieszę, że mistrz.zywi0low stworzył takie cudo i wyrażam wielką nadzieję, aby ten temat się rozbudował ;). Mnie możecie spotkać na kurniku głównie w grze literaki w pokoju bez rankingowym o nazwie buczyniec;). Dla zainteresowanych wspomnę, że mój nick brzmi marfio88, a zacząłem grę na buczyńcu, gdyż po pierwsze osiągnąłem swój cel na rankingu (otrzymałem czerwony kolor) ;). A po drugie miałem już dość gry z ludźmi grającymi nie fair stosując słownik podczas gry :/. W sumie nie żałuję mojej decyzji, gdyż na tym pokoju bez rankingowym mogę wreszcie nie martwić się, że przeciwnik stosuje słownik. Wiem, że na buczyńcu podczas partii zdarzają się uciekinierzy i to również mnie denerwuje, ale stosując odpowiednie środki mam pewność, iż już z tym graczem nie zagram ( mowa o „czerwonych krawacikach”) chyba, że zmieni nick :]. Ponadto wydaje mi się, że na owym pokoju bez rankingowym panuje lepsza atmosfera niż gdziekolwiek indziej tzn. ludzie są bardziej życzliwi i można z Nimi porozmawiać na wiele tematów. Dzięki temu zyskałem wiele osób w kontaktach i jestem z tego powodu bardzo zadowolony ;). Tak, więc jeśli znajdziecie czas i ja również będę na buczyńcu to z chęcią zapraszam na partyjkę oraz przede wszystkim na miłą konwersację ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:10, trutututu napisał:

tak w ogóle to co to jest ten kurnik??


Zapraszam na stronę www.kurnik.pl a sam się przekonasz ;). W skrócie napiszę, że jest to zbiór gier wymagających różnej sprawności;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na Kurniku grałem w kółko i krzyżyk jakieś 3 lata temu i nagle przestałem. Po prostu mi się znudziło... Ostatnio jednak założyłem sobie nowe konto i gram od nowa, ale zazwyczaj w makao ^^ Fajny sposób na odstresowanie, a i czasem można porozmawiać z ludźmi na poziomie. Wkurzają mnie tylko te texty typu: "cze grasz?" :/ Jeśli ktoś również chciałby pograć ze mną w makao to szukajcie mnie pod ickiem Sandro136.
A i przy okazji - kiedy stracę status "Nowy" i ten okropny, szary kwadracik? :P Jak grałem 3 lata temu to wystarczyło rozegrać 20 partii, a teraz mam na koncie 80 i nic się nie zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 00:02, Igor FCBayern napisał:

A i przy okazji - kiedy stracę status "Nowy" i ten okropny, szary kwadracik? :P Jak grałem
3 lata temu to wystarczyło rozegrać 20 partii, a teraz mam na koncie 80 i nic się nie zmieniło..



W FAQ-u kurnika jest coś takiego

Kiedy przestaje się być nowym użytkownikiem?

Nowym użytkownikiem przestaje się być nie wcześniej niż miesiąc od rejestracji konta i nie wcześniej niż po spędzeniu pewnego ustalonego czasu na grach (nie jest jawne, ile dokładnie).

Ani liczba rozegranych gier, ani ranking nie mają wpływu na to, kiedy przestaje się być nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najwięcej gram w kanaste(jak ktoś chce zagrać niech pisze na gg, jak będe miał czas zagram),a tak od czasu do czasu zajrzę w kalambury, kości i domino. Literaki zamądre dla mnie:P a netpol to gra na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Marek Futrega przeszedł na ciemną stronę mocy i sprzedaje Kurnik.pl, świat się pali i wali, nadchodzi fala samobójstw, zmarli się w grobach przewracają. A na Gramie cisza, spokój, jak gdyby nikt nie zauważył, że największy polski serwis z darmowymi multiplayerowymi grami on-line w niedalekiej przyszłości zmieni właściciela.

Dla wielu użytkowników taki krok jest niewątpliwie wielkim zaskoczeniem. Po latach niezależności Kurnika, chronienia go od komercjalizacji i po akcjach użytkowników pomagających przetrwać Kurnikowi w tym stanie (vide składki na nowe serwery), gracze mają prawo czuć się zawiedzeni decyzją Futregi i niepewni przyszłości ulubionego serwisu. Nie wiem czy nowy właściciel odświeży, zrobi kompletne przemeblowanie, czy zostawi Kurnik w spokoju, nie wiem też czy ewentualne zmiany odniosą pozytywny skutek, ale spodziewam się dużej ilości reklam na stronach i w grach.

Kwoty oferowane za serwis wyceniony na około 10 mln złotych, po dwóch godzinach od rozpoczęcia aukcji ( http://allegro.pl/item705624680_kurnik_pl_kultowy_serwis_z_grami_online.html) przekroczyły 3 mln, w chwili obecnej zbliżają się do 6 mln, a do końca licytacji jeszcze dwa dni. Póki co nie osiągnięto ceny minimalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie cisza i spokój, tylko się śmiejemy już dawno w kwasach :P
O widzę, że cena 700 baniek... no cóż, o ile aukcja nie zostanie zamknięta i sfinalizowana poza allegro, to ktoś się zdziwi jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować