Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Proponuję małą sondę, na kogo chcą głosować młodzi, wykształceni Polacy (zakładam, że inni nie odwiedzają tego forum ;-)).
Mam nadzieję, że nie będę oryginalny, zagłosuję na PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 21:48, Pablor napisał:

Proponuję małą sondę, na kogo chcą głosować młodzi, wykształceni Polacy (zakładam, że inni
nie odwiedzają tego forum ;-)).
Mam nadzieję, że nie będę oryginalny, zagłosuję na PO.


Mam nadzieję że ten temat będzie potraktowany poważnie i wypowiedzą się osoby które są pełnoletnie.
Bo gdyby tu gimnazjaliści mieli pisać "dla jaj" że oni na LPR bo lubią Giertycha to było by niciekawie.

Ja także na PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 21:59, ostry3000 napisał:

> Proponuję małą sondę, na kogo chcą głosować młodzi, wykształceni Polacy (zakładam, że
inni
> nie odwiedzają tego forum ;-)).
> Mam nadzieję, że nie będę oryginalny, zagłosuję na PO.

Mam nadzieję że ten temat będzie potraktowany poważnie i wypowiedzą się osoby które są pełnoletnie.
Bo gdyby tu gimnazjaliści mieli pisać "dla jaj" że oni na LPR bo lubią Giertycha to było by
niciekawie.

Ja także na PO


Słuszna uwaga, proszę o głosy tylko tych, którzy będą faktycznie głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 22:04, Vuko Drakkainen napisał:

Widać że mądrzy ludzie narazie tu gadają ja jestem za LiD-em jednak jeśli miałbym głosować
to za PO bo ona ma wiekszą szanse na zwycięstwo. Głosować heh! musze jeszce rok poczekać ;)


Cieszę się podwójnie, ale najbardziej z tego, że w ogóle chciałbyś głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 22:11, Vuko Drakkainen napisał:

jasne! że tak tak kurcze strasznie sie tego obawiam że PiS znowu wygra a to jest niestety bardzo
prawdopodobne :(


W tym wątku tego nie skomentuję ;). Zależy mi na sondzie, a nie na konkretnych uzasadnieniach. Chociaż zdaję sobie z tego sprawę, że to mini badanie nie będzie w żadnym wypadku wiarygodne. Bo nie znam Waszego miejsca zamieszkania czy wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zagłosuję na PO, choć ostatnie rozłamy i tego typu rzeczy nie podobaja mi się, to jednak jest to chyba najlepszy wybór aktualnie jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. Regulaminowo to udział będę mógł brać dopiero przy następnych wyborach ale...
Uważam że jedynym sposobem na odciągnięcie od władzy dzisiejszych "władców" jest głosowanie na PO bo tylko oni maą rzeczywiste sznse ewentualnego wygrania wborów... w przeciwieństwie do LiD''u czy SLD które pozostaną w opozycji lub (w wypadku "klubu koniczynka" ) nie przekroczą nawet progu wyborczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie moje pierwsze w życiu głosowanie, pierwszy raz będę mógł spełnić obywatelski obowiązek i ruszyć na głosowanie z dowodem osobistym. Dobra, ale na temat muszę pisać.

Osobiście zastanawiam się jeszcze na kogo mój głos poleci, ale wiem, że w 100% nie zagłosuje na: PO, PiS. LPR oraz na Samoobronę.

Ale poważnie rozważam nad tym aby swój pierwszy w życiu głos oddać na LiD. Siedzi tam Borowski, a jego bardzo lubię i bardzo mu ufam. Do głosowania jeszcze trochę czasu, więc jeszcze jest szansa, iż zmienię zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 22:29, mattex napisał:

Ja myślę że PO to dobry wybór bo napewno nie PiS


Jak na razie bez niespodzianek, to forum to siedlisko "wykształciuchów" :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować