Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2007 o 19:26, Budyn napisał:

Hah! Zastanawiam się, czy nie jesteś moim kolegą z klasy, bo tak samo jojczysz.

1. Wyobraźmy sobie taką sytuację. Podejmujemy rozmowy, tak jak dzisiaj Religa. Negocjujemy
i udaje się osiągnąć kompromis i zadowolenie. Trudne, prawda?

2. Nie wiem co to ma do rzeczy. Wszyscy mieli wyjaśnienia. W końcu nie wstępowali do Partii
Rydzyka, tylko do PiSu.
3. Nikt się nie czepia, tylko stwierdza fakt. Mieszkań jak nie było tak nie ma, chyba, że chodzi
o te opuszczone, co pozostały za emigrantach.

4. Rzeczywiście, koledzy się nie popisali swoimi tłumaczeniami, ale stwierdzenie, że PO i Fakty
(sic!!!) to ścierwo, to przykro mi, typowy przykład popuszczenia emocji i braku stosownej argumentacji.


5. Badania rzeczywiście, są prowadzone na śmiesznej ilości 1000 obywateli.
6. Za rządów tzw. salonówy obroty warszawy wzrosły, ruszyły inwestycje i skończył się przetarg
Mostu Północnego. A za Lecha? Muzeum Powstania, Brawo.

Film Nocna Zmiana, taaak? A nakręcił go Pan Kurski taaaak? I wszystko jasne. Wasilij, przyślij
mi moją teczkę zza oceanu....
W ostatnim akapicie obraziłeś Pana Kuronia, który był zasłużonym opozycjonistą, nie rozumiem
tej nienawiści płynącej z Twoich słów.

Pozdrawiam,
Marcin



Ja, patrząc na Twoje odpowiedzi pomyślałem: "no cholera, znowu to samo!". Ty widząc moje punkty pewnie też. Wniosek z tego, że obaj mamy swój, mocno już ugruntowany punkt widzenia (czy to przez środowisko, własne obserwacje, czy rodzinę) i takie pisanie tego na 100% nie zmieni, a tylko denerwuje. Oboje pozostańmy przy swoim, bo zawsze każdy znajdzie "ileśtamsłów", do których może się przyczepić.

Dobrze to o nas świadczy (skromność, sorry), że mamy wiedzę i potrafimy ją wykorzystać w dyskusji. Podsumowując: nie zmieni się nasz pogląd na polityków/partie po takiej forumowej pogadance, ergo ja ów pogadankę niniejszym kończę. Czego i Tobie serdecznie życzę. Po co polityka ma dzielić TAKŻE na forum dla graczy?

Bless.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 19:26, Budyn napisał:

Hah! Zastanawiam się, czy nie jesteś moim kolegą z klasy, bo tak samo jojczysz.

1. Wyobraźmy sobie taką sytuację. Podejmujemy rozmowy, tak jak dzisiaj Religa. Negocjujemy
i udaje się osiągnąć kompromis i zadowolenie. Trudne, prawda?

2. Nie wiem co to ma do rzeczy. Wszyscy mieli wyjaśnienia. W końcu nie wstępowali do Partii
Rydzyka, tylko do PiSu.
3. Nikt się nie czepia, tylko stwierdza fakt. Mieszkań jak nie było tak nie ma, chyba, że chodzi
o te opuszczone, co pozostały za emigrantach.

4. Rzeczywiście, koledzy się nie popisali swoimi tłumaczeniami, ale stwierdzenie, że PO i Fakty
(sic!!!) to ścierwo, to przykro mi, typowy przykład popuszczenia emocji i braku stosownej argumentacji.


5. Badania rzeczywiście, są prowadzone na śmiesznej ilości 1000 obywateli.
6. Za rządów tzw. salonówy obroty warszawy wzrosły, ruszyły inwestycje i skończył się przetarg
Mostu Północnego. A za Lecha? Muzeum Powstania, Brawo.

Film Nocna Zmiana, taaak? A nakręcił go Pan Kurski taaaak? I wszystko jasne. Wasilij, przyślij
mi moją teczkę zza oceanu....
W ostatnim akapicie obraziłeś Pana Kuronia, który był zasłużonym opozycjonistą, nie rozumiem
tej nienawiści płynącej z Twoich słów.

Pozdrawiam,
Marcin

I znów te same,niewiele znaczące argumenty.Niech ta Platforma w końcu wygra to zrzednie wam mina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 19:30, Kazmierczak-M napisał:

Zastanawia mnie skąd się biorą tacy ludzie , którzy jeszcze popierają PiS . Według zasady (powiedzenia)
że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki , chyba nie można zaufać drugi raz ludziom
którzy już raz oszukali . Trzeba by tylko postawić pytanie komu zaufać ? Wiecie co ja myślę
? Teraz nie ma komu ...



IMO trzeba spełnić obywatelski obowiązek i iść do urn, bo po "przegapionych" wyborach ludzie mówią "no cholera, znowu ich wybrali".. Nie można pozostawić wyboru przypadkowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 19:30, Kazmierczak-M napisał:

Według zasady (powiedzenia)
że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki , chyba nie można zaufać drugi raz ludziom
którzy już raz oszukali .

Gdzie oszukali? Na mieszkania mają jeszcze 6 lat, za to w Unii pokazali, hm... nacjonalizm? I bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2007 o 19:35, qn.ik napisał:

IMO trzeba spełnić obywatelski obowiązek i iść do urn, bo po "przegapionych" wyborach ludzie
mówią "no cholera, znowu ich wybrali".. Nie można pozostawić wyboru przypadkowi ;)


Dobra , wiem że obywatelski obowiązek bla bla bla , ale w tych partiach od "x" lat są (mówiąc kolokwialnie ) te same gęby ... Nie ma nikogo nowego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 19:16, qn.ik napisał:

Wiecie, ja nawet jestem za tym, by PO wygrało te wybory. Niech się skompromituje i będzie spokój.
Tylko szkoda zmarnowanych lat dla Polski Polaków.

Buhaha, chcesz powiedzieć, że gdy PiS wygra zmieni się nie lepsze ? Ja w to jakoś wątpię...przez obecny czas swojego rządu nie zrobili nic co wpłyneło by na moje pozytywne zdanie o nich. Jedyne co się o nich słyszy to ciągłe przekręty, kłamsta, plotki i pozerstwo. PO musi wygrać te wybory i je wygra bo nie ma godnych konkurentów. Już w 2 tygodnie po wcześniejszych wyborach były narzekania na PiS i co... ? A słyszałeś kiedyś w radio czy oglądałeś w TV o jakiś "złych" rzeczach ze strony PO ? Bo ja nie. Uważam, że są godni by reprezentować nasz kraj, a Kaczyński niech się wypcha i pójdzie na kurs poprawnej polszczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 19:46, Kazmierczak-M napisał:


> IMO trzeba spełnić obywatelski obowiązek i iść do urn, bo po "przegapionych" wyborach
ludzie
> mówią "no cholera, znowu ich wybrali".. Nie można pozostawić wyboru przypadkowi ;)

Dobra , wiem że obywatelski obowiązek bla bla bla , ale w tych partiach od "x" lat są (mówiąc
kolokwialnie ) te same gęby ... Nie ma nikogo nowego :/

Rzeczywiście ale spójrz na Palikota.Czy to nie piękny okaz nowych ludzi w partii? Tylko takich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 19:50, Sarturias napisał:

> Wiecie, ja nawet jestem za tym, by PO wygrało te wybory. Niech się skompromituje i będzie
spokój.
> Tylko szkoda zmarnowanych lat dla Polski Polaków.
Buhaha, chcesz powiedzieć, że gdy PiS wygra zmieni się nie lepsze ? Ja w to jakoś wątpię...przez
obecny czas swojego rządu nie zrobili nic co wpłyneło by na moje pozytywne zdanie o nich. Jedyne
co się o nich słyszy to ciągłe przekręty, kłamsta, plotki i pozerstwo. PO musi wygrać te wybory
i je wygra bo nie ma godnych konkurentów. Już w 2 tygodnie po wcześniejszych wyborach były
narzekania na PiS i co... ? A słyszałeś kiedyś w radio czy oglądałeś w TV o jakiś "złych" rzeczach
ze strony PO ? Bo ja nie. Uważam, że są godni by reprezentować nasz kraj, a Kaczyński niech
się wypcha i pójdzie na kurs poprawnej polszczyzny.

Powaliłeś mnie siłą swojej argumentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słyszałeś kiedyś w radio czy oglądałeś w TV o jakiś "złych" rzeczach

Dnia 02.10.2007 o 19:50, Sarturias napisał:

ze strony PO ? Bo ja nie.


Może po prostu zupełnie przypadkowo pomijają takie nic nieważne "złe rzeczy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2007 o 19:50, Sarturias napisał:

Buhaha, chcesz powiedzieć, że gdy PiS wygra zmieni się nie lepsze ? Ja w to jakoś wątpię...przez
obecny czas swojego rządu nie zrobili nic co wpłyneło by na moje pozytywne zdanie o nich. Jedyne
co się o nich słyszy to ciągłe przekręty, kłamsta, plotki i pozerstwo.

Jak oglądasz fakty na TVN to się nie dziwie. ;) To właśnie PiS walczy z korupcją, przez co opozycja się burzy, widocznie mają coś na sumieniu.

Dnia 02.10.2007 o 19:50, Sarturias napisał:

PO musi wygrać te wybory
i je wygra bo nie ma godnych konkurentów.

Hahaha, chyba żartujesz. PO nie ma najmniejszych szans na zwycięstwo. Napisałem to raz i napisze i drugi: po pierwsze Rokita odszedł (a z nim część poparcia dla platformy), a po drugie wygląda na to, że PO ma na celu tylko i wyłącznie odsunięcie PiS od władzy, a potem nic. Zresztą kilka stron temu wkleił ktoś link do pewnej wypowiedzi Tuska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2007 o 19:57, Luke Shadow napisał:

Jak oglądasz fakty na TVN to się nie dziwie. ;) To właśnie PiS walczy z korupcją, przez co
opozycja się burzy, widocznie mają coś na sumieniu.


Owszem walczy, ale jakoś tak po łebkach i w sposób, który nie odbiega znacząco od postępowania osób, które ścigają.

Dnia 02.10.2007 o 19:57, Luke Shadow napisał:

Hahaha, chyba żartujesz. PO nie ma najmniejszych szans na zwycięstwo. Napisałem to raz i napisze
i drugi: po pierwsze Rokita odszedł (a z nim część poparcia dla platformy), a po drugie wygląda
na to, że PO ma na celu tylko i wyłącznie odsunięcie PiS od władzy, a potem nic. Zresztą kilka
stron temu wkleił ktoś link do pewnej wypowiedzi Tuska.


Chyba nie masz racji, jeśli nie PO to kto? PiS, Samoobrona, LPR, chyba nie, może LiD coś zwojuje choć mi się nie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... cóż za zażarta dyskusja:) Tak sobie fruwam po sieci, żeby popatrzeć co też ludzie piszą na temat polityki i trafiłem tutaj. Chmmm... co by tutaj napisać, czytam co też się w tej dyskusji pojawiło i wysunąłem pewien wniosek. Ta dyskusja do niczego nie prowadzi!!! Szok!!! Niesamowite!!! Ech... chyba jednak nie, zawsze jest tak samo. Widzę, iż zwolenników PiSu jest zdecydowanie mniej i niemal zjedzeni zostali. Chyba się przyłączę do mniejszości:)
Powiem tak, istotnie wiele zarzutów przeciwko PiS to stare hasła opozycji. Ten kto oczywiście ją popiera, będzie uważał to za świętą prawdę. Natomiast zwolennicy Kaczyńskich będą to traktować jako kłamstwa. Dyskusja zatem będzie kręciła się w kółko, bo nikt nikogo nie przekona.
Teraz trochę o mediach, bowiem zauważyłem pewną ciekawą rzecz. Otóż, kogokolwiek pytam, z kim rozmawiam (zazwyczaj ze zwolennikami PO), to na pytanie "czy media kłamią?" odpowiadają mniej więcej w ten sposób: " pokazują prawdę ale też kłamią i do tego durne reklamy itd.". Tak się więc zastanawiam, dlaczego więc to co pokazuje na temat PiSu TVN, Polsat, TVP, traktują jak prawdę objawioną. Dlaczego Gazeta Wyborcza, Dziennik i inne gazety traktują jak nieomylne źródło informacji. Widzę tutaj brak konsekwencji i nie pomoże tłumaczenie, iż "mi chodziło tylko o reklamy". Wszystkie zarzuty wobec PiSu przecież pokazują nam media. Otóż, chciałbym jedynie zaznaczyć, iż należy brać poprawkę na to co się zobaczy w telewizji, usłyszy w radiu albo przeczyta w gazecie. Nie twierdzę, że obecna partia rządząca jest idealna, ale tak naprawdę niema idealnej partii! Problem polega na tym, iż nasze media nie są przychylne PiSowi (nie jest to tylko moje zdanie, ale także zdanie wielu znanych mi zwolenników PO) a to już o czymś świadczy. Kiedy cokolwiek któryś z polityków PiS zarzuci TVP albo TVN, to od razu ponoszą one głos, iż to atak na wolność słowa. Takiego argumentu można używać w nieskończoność i w ten sposób pozostać bezkarnym. Jeśli będziemy wierzyć mediom ślepo, to one będą mogły wcisnąć nam wszystko, nawet największą głupotę (zaznaczam, iż chodzi mi o wszystkie media bez wyjątku. Każde z nich przekazuje nam to co chce żebyśmy zobaczyli). Media to w końcu pierwsza władza w Polsce.
Chciałbym jeszcze odpowiedzieć pewnemu człowiekowi, który napisał, że na PiS głosuje tylko wieś i ludzie starsi. Otóż, jestem człowiekiem młodym i posiadam jakieś wykształcenie a nawet je pogłębiam (niesamowite!!! przecież zwolennicy PiSu to ciemnota!!!). Mam swoje wartości i głosuję na partię, która jest im najbliższa. Nie wypieram się tego tylko dlatego, iż coś powiedzieli w telewizji albo napisali w gazecie. Jeszcze jedno, ludzie starsi mają trochę więcej doświadczenia od nas młodych i należy się im szacunek, nawet jeśli prezentują inne poglądy. Dzisiaj natomiast mamy tak, iż kto jest za PiSem to zacofany, zakompleksiony człowiek i znaczy się gorszy. Zagłosuj na PO, to będziesz naszym przyjacielem, człowiekiem postępowym i tolerancyjnym. Jak nie, to jesteś głupi i tyle. Dlaczego? Bo tak!
To tyle mojego biadolenia, możecie teraz nie pozostawić na mnie suchej nitki. Ja idę spać, może jutro tutaj zajrzę ;) Pozdrawiam i dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 19:57, Luke Shadow napisał:

Jak oglądasz fakty na TVN to się nie dziwie. ;) To właśnie PiS walczy z korupcją, przez co
opozycja się burzy, widocznie mają coś na sumieniu.

I co z tego, że walczy z korupcją? Co mają z tego zwykli obywatele, jak Ty bądź ja? Że żyjemy w "czystym", wolnym od korupcji i przekrętów (to ostatnie dotyczy również PiSu) państwie? Bulszit - takiego czegoś nie będzie, choćby Kaczki zwalczały "układy i oligarchów" przez najbliższą dekadę.
Mówicie, że Kaczor wygrał debatę - bulszit po raz wtóry. Nie wygrał jej nikt, to co padło to były tylko slogany wyborcze i wzajemne obrzucanie się błotem, żadnych konkretów. A może Ty zechcesz mi podać jakieś konkrety? Co dobrego stało się przez te dwa lata rządów PiS? Tylko bądź łaskaw nie powtarzać po Jarku, bo głupio mi odpowiadać słowami Kwacha.

Dnia 02.10.2007 o 19:57, Luke Shadow napisał:

Hahaha, chyba żartujesz. PO nie ma najmniejszych szans na zwycięstwo.

Słowo przeciwko słowu. Na takiej samej zasadzie możecie się kłócić: "Jesteś głupi!" - "Nieprawda, to ty jesteś głupi!".

>po pierwsze Rokita odszedł (a z nim część poparcia dla platformy),
Bulszit po raz trzeci. Rokita, wspólnie z Marcinkiewiczem (tak, tym samym Marcinkiewiczem, który był premierem z ramienia PiSu; notabene bardzo dobrym premierem) udzielili swojego poparcia Gowinowi w Krakowie. I, jak na razie, ten ostatni ma nad swoim konkurentem, Ostatnim Sprawiedliwym "Zbigniewu Ziobru", OGROMNĄ, kilkunastoprocentową przewagę. I nie pisz, że sondaże nie odzwierciedlają rzeczywistości, bo mówimy o mieście, nie o wsi ;]

Dnia 02.10.2007 o 19:57, Luke Shadow napisał:

a po drugie wygląda na to, że PO ma na celu tylko i wyłącznie odsunięcie PiS od władzy,

Naprawdę? Złożoność Twojej dedukcji doprawdy mnie zadziwia. Tylko, że to już było wiadomo przed samorozwiązaniem Sejmu. Ba, nawet PiSiory powiedziały, że te wybory będą swego rodzaju referendum państwowym o temacie "czy jesteś za czy przeciw Kaczyńskim".

Dnia 02.10.2007 o 19:57, Luke Shadow napisał:

a potem nic.

Masz rację. Lepiej żeby skupić wszystkie służby w kraju na walce z mitycznym układem i oligarchami. Bo każdy bogaty człowiek w Polsce to złodziej, skorumpowany do potęgi.

Dnia 02.10.2007 o 19:57, Luke Shadow napisał:

Zresztą kilka stron temu wkleił ktoś link do pewnej wypowiedzi Tuska.

Kilka stron temu było chyba trochę wcześniej niż wczoraj (późnym) wieczorem, kiedy to Tusk dość konkretnie wypowiedział się w "Teraz my". Ah tak, zapomniałem. Przecież TVN jest anty-pisowski i nie można mu ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zrozumiałeś co innego niż to, co ja chciałem powiedzieć.
Co innego wiedza o historii, a co innego życie historią. Nie podoba mi się życie historią, bycie Polakiem to powód do zmartwienia? Historia nie jest po to, aby ją wytykać innym. Do upadku sami żeśmy doprowadzili, właśnie przez swoją butę. Widać im nie przychodziło do głowy wieczne dłubanie w historii, a chcieli wykorzystać szansę jaką przed sobą mieli - rozbiór słabego państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest w każdej rozmowie, w której każdy wie swoje. Tak samo można powiedzieć, że równie kłamliwe są media które mówią coś dobrego o PiS, PO, czy jakiejkolwiek innej partii. A krytyka partii rządzącej jest czymś normalnym w mediach, poprzednia partia także była "zajeżdżana" w mediach, kolejna także taka będzie, chyba, że nagle okaże się, że społeczeństwo zacznie pałać miłością do polityków... ale na to nie liczyłbym.
A najbardziej upierdliwa gadka - po każdej ze stron jest taka - "to taka jest prawda, ja ją znam, a skoro ty uważasz inaczej, to jesteś otłumaniony przez xxx" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 18:55, Rosomk napisał:

Ludzie zaczynacie się tutaj przepychać jak nasi politycy! Nikt nie chcę uznać argumentów drugiego
i dalej się zakrzykują. Obie strony ciągle powtarzaa te samę argumenty.A co do zdania Pablora.
Od kiedy ludzie starsi znaczy gorsi?


A gdzie to napisałem, że tak uważasz :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 18:57, Mr.Kubu napisał:

O kim(lub o czym) teraz mówisz? "Nie będzie zamykał w więzieniach" - pięknie! Chyba czas opuścić
ten kraj...


Oj nareszcie i nie zapomnij zamknąć za sobą drzwi ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 19:16, qn.ik napisał:

Skomentuję co ważniejsze:

1. Lekarze. Wyobraźmy sobie sytuację, że wszystkie protestujące szpitale i lekarze dostały
to, o co prosiły, tzn podwyżki. Czy jesteście w stanie sobie wyobrazić, co by się stało później?
WSZYSTKIE szpitale w CAŁEJ Polsce zaczęłyby strajkować. I co, pewnie wasz cudowny "tusku tusku"
znalazłby oczywiście na to wszystko pieniądze, tak? :D Najlepiej to narzekać, szczególnie,
kiedy się jest w opozycji.

Dnia 02.10.2007 o 19:16, qn.ik napisał:

Wiecie, ja nawet jestem za tym, by PO wygrało te wybory. Niech się skompromituje i będzie spokój.
Tylko szkoda zmarnowanych lat dla Polski Polaków.


Dwa lata i tak już mamy w plecy.

Dnia 02.10.2007 o 19:16, qn.ik napisał:

2. Przyzwoitość. Czyli o przechodzeniu z partii do partii. Wiadomo, że w waszym salonowym przekonaniu,
ten, kto opuścił PO poszedł do PiS jest już be, natomiast kiedy ktoś przechodzi z XXX do PO,
to jest już cacy, bo w końcu w tym momencie jest w PO, więc wszyscy go kochajmy. Żenada.


Uzasadniłem jakie są różnice i dlaczego tak uważam i nie uważam, że temat dotyczy PO, podziwiam M. Jurka za to co zrobił, odszedł ze stanowiska i partii rządzącej. Jak widać jestem obiektywny.

Dnia 02.10.2007 o 19:16, qn.ik napisał:

3. Czepialstwo się mieszkań. Plan po pierwsze był na 4 lata (gdyby opozycja nie wpadła w furię
po przegranych wyborach, to byłoby o wiele łatwiej plany w życie wprowadzać), po drugie - nie
każdy jest tak perfekcyjny jak "Partia Donalda" i powiem tak: NAWET coś ma prawo się nie udać!
Tak!


Następnym razem obiecają 20mln mieszkań... taki gest.

Dnia 02.10.2007 o 19:16, qn.ik napisał:

4. Cytat:" Twoje argumenty nie są Twoje tylko PiS-u... to Twój tok rozumowania." - odpowiedź:
Twoje argumenty są nie Twoje, tylko PO, Faktów, Michnika i reszty salonowego ścierwa. Capishi?


Oj jakieś problemy z percepcją, przecież właśnie o to mi chodziło, to Mr. Kubu zarzucił mi, że nie mam własnego zdania tylko zdanie PO.

Dnia 02.10.2007 o 19:16, qn.ik napisał:


5. Badania. O broń mnie Panie Boże przed herezjami w postaci sondaży! Nawet jeśli nie tendencyjne
pytania, to robione w dużych miastach i na określonej grupie osób = zupełnie niemiarodajne.


Z socjologii pała - siadaj.

Dnia 02.10.2007 o 19:16, qn.ik napisał:


6. Obietnice wyborcze i "tezy". Mówicie, że Kaczor naobiecywał, mówił "na pewno". A czo "na
pewno" nie miało być tak, że za rządów PiSu gospodarka będzie ledwo dychać, a Polska popadnie
w ruinę? A jak jest za rządów Salonówy (Gronkowiec - Walc) w Warszawie?! Proszę o obiektywną
odpowiedź: czy jest lepiej niż za rządów Lecha Kaczyńskiego?


Z inwestycjami z pewnością, popatrz jakie miasta rozwijają się najlepiej, podpowiem Ci: Poznań, Wrocław i Gdańsk.... kto tam rządzi odpowiedz sobie sam.

Dnia 02.10.2007 o 19:16, qn.ik napisał:

Dodam jeszcze od siebie, że w tym momencie mamy znowu do czynienia z sytuacją bliźniaczo podobną
do tej z roku 1992. Ówczesny rząd Olszewskiego to teraz rząd PiSu, a opozycja stara się za
wszelką cenę odwlec (bo IMO to i tak nieuniknione) zasadnicze zmiany i wywalenie komuchów.
Tyle że i później, tym będzie to trudniejsze.

Tusk, Pawlak, Wałęsa, Kuroń, Michnik - wszyscy są siebie warci, nikt nie będzie mi mydlił oczu
ich osiągnięciami. Wrzucam ich do jednego wora, bo trzej pierwsi w nocy ''92 zdradzili Polskę
i wytarli sobie buty demokratycznym wyborem Polaków, a dwaj pozostali kręcili z kolegami z
PZPRu aż miło. Dla nich, nie dla Polski.


A co 17-letni dzieciak wie o komunie i Wałęsie, ja mam 31 lat i niewiele mogę powiedzieć z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 19:30, Kazmierczak-M napisał:

Zastanawia mnie skąd się biorą tacy ludzie , którzy jeszcze popierają PiS . Według zasady (powiedzenia)
że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki , chyba nie można zaufać drugi raz ludziom
którzy już raz oszukali . Trzeba by tylko postawić pytanie komu zaufać ? Wiecie co ja myślę
? Teraz nie ma komu ...


Ich się kupuje w sprayu lub w proszku, dolewasz wody i..... BUMMMM, PiS-owiec jak malowany. Ale spójrz na to w ten sposób, że jednak większość młodych jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować