Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Bogu dzięki ruszamy na PO z całą armią babć. Nic nas nie powstrzyma. A poza tym w mojej rodzinie wszyscy za PiS-em, nie chcę, by władzę objęła ta panienka, co tylko się na wszystkich obraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 19:53, reykan napisał:

Bogu dzięki ruszamy na PO z całą armią babć. Nic nas nie powstrzyma. A poza tym w mojej rodzinie
wszyscy za PiS-em, nie chcę, by władzę objęła ta panienka, co tylko się na wszystkich obraża.

Po co piszesz to po raz któryśtam? Wierz mi, nie masz się czym chwalić, dziadku; starym współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 19:57, CzystyZysk napisał:

Jesteś za PiS`em? Oż ty s^%*&^ j#*$%^# :P Ale na serio? O_o Chłopie, jeśli tak to współczuje
Ci :|

Hej, a gdzie nauki Herr Tuskenberga: Razem, Peace, Love und Niemieckie Szlagiery? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 18:46, axe1971 napisał:

Hmm... Faktycznie trochę tu wykształciuchów ;)


Na szczęście wykształciuch nie ma nic wspólnego z człowiekiem wykształconym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A za kim innym? To jest moja opcja polityczna. Mam gdzieś twoją opinię. A ty za kim jesteś? Ja też mogę powiedzieć, że jak choćby jesteś za PO to mogę ci współczuć, ale tego nie powiem, bo trzeba to jeszcze udowodnić. Co cię to obchodzi za kim ja jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 20:08, reykan napisał:

Co cię to obchodzi za kim ja jestem?

Przepraszam, że się wtrącam, ale najpierw sam piszesz za kim jesteś, a potem masz pretensje, że ktoś odpowiedział na twojego posta? Jakieś to niezrozumiałe. Inna sprawa, że użytkownik CzystyZysk wyraził się niezbyt inteligentnie (a nawet w ogóle nieinteligentnie), ale to ostatnie zdanie twojego posta jest kompletnie pozbawione sensu.
A co do "kolejnej kadencji komuny" to może nie będę komentował, bo to stwierdzenie nie ma żadnego sensownego i prawdziwego uzasadnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 21:07, Pablor napisał:

Mogrim odpuść chłopie. Takie postawy ocenia się jednym słowem - fanatyzm, a ten niczego dobrego
ze sobą nie niesie.


Cholera, użyłeś tego najtrtafniejszego sformułowania do tej persony... Teraz to i Tobie sie oberwie, nie ma przebacz ;-) :-P

Co do tematu i debaty. Myślę podobnie - kto miał głosować za PiS dalej będzei na nich głosował, kto na LiD podobnie. To jest "oczywista oczywistość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 17:16, Luke Shadow napisał:

Naprawdę? A jak chciałbyś naprawiać Polskę gdy wszędzie pełno korupcji?

Tak samo jak bym naprawiał Polskę w której leży gospodarka, dyplomatyka i wiele innych spraw. Ale tym będzie się martwić (oby) PO, jak przejmie rządy ;]

Dnia 03.10.2007 o 17:16, Luke Shadow napisał:

To tak jak zarzucanie PiSowi, że nie wybudował 3mln mieszkań.

"Gospodarka rozpędzona / są mieszkania - trzy z miliona... :P

Dnia 03.10.2007 o 17:16, Luke Shadow napisał:

Z tego co pamiętam to mają na to jeszcze 6 lat...

Jakim cudem, skoro kadencję skończyli miesiąc temu?

Dnia 03.10.2007 o 17:16, Luke Shadow napisał:

I choćby nawet przez 7 lat nic nie wybudowali, a w ósmym wszystkie mieszkania sukces byłby taki sam, jak
gdyby budowali systematycznie.

Pomijając kosmiczne liczby (6, 7, 8 lat? skąd Ci się to wzięło), to chyba jednak sukces nie byłby taki sam. Za 8 lat byłby rok 2015, 3 lata po Euro ;]

Dnia 03.10.2007 o 17:16, Luke Shadow napisał:

Ja tak nie mówię, nie oglądałem tej debaty, to raz.

To był zwrot do ogółu (3 osoby?) zwolenników PiS.

Dnia 03.10.2007 o 17:16, Luke Shadow napisał:

Dwa: pisałem już co PiS dobrego zrobił,

Musiałem przeoczyć.

Dnia 03.10.2007 o 17:16, Luke Shadow napisał:

co ciekawe dla przeciwników PiSu do dobrych rzeczy zalicza się tylko budowa autostrady i mieszkań...

A kto takie herezje wygłaszał? Jakie autostrady, jakie mieszkania?!

Dnia 03.10.2007 o 17:16, Luke Shadow napisał:

Czyżbyś ograniczał się do Faktów na TVN? ;D

Bardziej opieram się na gazetach, aniżeli na telewizji. Uprzedzając pytanie - nie, nie czytam Wyborczej.

Dnia 03.10.2007 o 17:16, Luke Shadow napisał:

Wiesz, mógłbyś nie traktować tego zdania jakby było jedynym zdaniem w tamtym poście. Swoją
tezę poparłem argumentami...

Poparłeś to jednym argumentem (tym o Rokicie), którego jakość poddawałbym w bardzo poważną wątpliwość :]

Dnia 03.10.2007 o 17:16, Luke Shadow napisał:

Może w tym wypadku rzeczywiście odzwierciedlają,

A widzisz ;)

Dnia 03.10.2007 o 17:16, Luke Shadow napisał:

ale w wyborach prezydenckich głosuje cała
Polska, nie tylko Kraków - wg sondaży przewagę miał Tusk, a wygrał Kaczyński.

Odnoszę wrażenie (może błędne), że 21 października odbędą się wybory parlamentarne, a nie prezydenckie...
Ale masz rację, PO w sondażach też prowadziła. Redneck + mohair powah! ;]

Dnia 03.10.2007 o 17:16, Luke Shadow napisał:

No i? Jeśli te wybory wypadną niekorzystnie dla PiS to chyba logiczne, że Polska jest niezadowolona
z tych dwóch ostatnich lat, nie trzeba być geniuszem żeby na to wpaść.

To, że Polska (mówimy o większości obywateli) jest niezadowolona z rządów PiSu wiadomo już teraz.

Dnia 03.10.2007 o 17:16, Luke Shadow napisał:

A kto tak powiedział? Chyba opozycja...

Opozycja powiedziała że walczy z układem i oligarchami?

Dnia 03.10.2007 o 17:16, Luke Shadow napisał:

Wyszperał w mrokach dziejów Mr.Kubu ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28360&pid=346)

Good for him :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sensie tego, że ktoś to komentuje. Ja rozumiem, np. przy większej grupie forumowiczów, gdy głosują na jedną partię, to moga przedstawić swoje racje i wdać się w dyskusję z inną stroną. Ale żeby od razu tak dosadnie komentować ten fakt i jeszcze mówić ty s... . No wybacz, to raczej nie są rozwiązania polityczne. A co do drugiej części to wyraziłem ubolewanie, że w razie wygranej PO chce się układać z LiD-em, to wszystko. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem. Może mi trochę strzeliła do głowy ta cała kampania i chcę przeprosić, aby nikt się na mnie nie gniewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 20:08, reykan napisał:

A za kim innym? To jest moja opcja polityczna. Mam gdzieś twoją opinię. A ty za kim jesteś?
Ja też mogę powiedzieć, że jak choćby jesteś za PO to mogę ci współczuć, ale tego nie powiem,
bo trzeba to jeszcze udowodnić. Co cię to obchodzi za kim ja jestem?



Współczuję ci dlatego, że przez takich jak Ty mamy Polskę jaką mamy. Chcesz żeby nadal kartofle rządziły krajem? Te kurduple? Ten idiota Kaczyński nawet języków nie zna! A prezydent też cieć jakich mało , jak był w Niemczech, to nawet nie wiedział jak słuchawkę włożyć do ucha O_o Te błazny przynoszą tylko wstyd Polsce i jeszcze się dziwią, że tyle osób wyjeżdża na stale do Anglii lub do Irlandii. Chcesz, żeby tacy ludzie rządzili naszym krajem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 20:22, reykan napisał:

Ale żeby od razu tak dosadnie komentować ten fakt i jeszcze mówić ty s... . No wybacz, to raczej
nie są rozwiązania polityczne.

Pewnie, że nie są. Już Cię rozumiem, ale wcześniej źle się wyraziłeś.
Niestety jak widać są ludzie, którzy nie potrafią prowadzić rozmowy na poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 20:32, ko?nik napisał:

> Ale żeby od razu tak dosadnie komentować ten fakt i jeszcze mówić ty s... . No wybacz,
to raczej
> nie są rozwiązania polityczne.
Pewnie, że nie są. Już Cię rozumiem, ale wcześniej źle się wyraziłeś.
Niestety jak widać są ludzie, którzy nie potrafią prowadzić rozmowy na poziomie...



No wybaczcie, ale żeby głosować na PiS to trzeba być albo:

1) Mocherową babcią

2) Kimś psychicznie chorym

3) Wsiunem (wieśniakiem)

4) Osobą nie czytającą gazet/ nie słuchającą radia/ nie oglądającą TV etc.

Pozostali ludzie widzą dobrze co dzieje się w kraju i chyba nie chcą powtórki z tego O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ludzie na zachód i tak by wyjeżdżali bo robili to już za wcześniejszych rządów,tylko teraz jesteśmy w UE i Angole nie robią takich jaj przy granicy.Co do wpadek zagranicą to nie wiem czy wolę Kaczora czy Kwacha z jego wiecznym zaglądaniem do kieliszka.Obydwaj mają niesamowity ciąg do władzy z tym że jeden dopiero jej posmakował a drugi dopiero co utracił.
Co do nie znajomości języków to też nie jet żaden problem bo od tego są tłumacze,a będąc dosyć często na zachodzie doświadczyłem ich nieznajomości obcych języków(nawet w takich miejscach jak informacja na lotnisku czy dworcu kolejowym).
Co do niskiego wzrostu dla mnie żaden argument to raczej twoja fobia

A teraz niespodzianka nie będę głosował na PiS to wiedziałem już 2 lata temu,ale argumenty mamy trochę inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować