Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2007 o 21:14, Azuredragon napisał:

> (...)

Problem polega na tym, że ludzie są podatni na manipulację, a Jarosław Kaczyński, jest człowiekiem,
który umie zarządzać swoim tłumem dusz. Dlatego poparcie dla niego jest wciąż tak wysokie.


Jak to pieknie powiedział jedne z moich wykładowców " to nie jest ani prawica, ani lewica - to śa populiści"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2007 o 21:10, CzystyZysk napisał:

A jak myślisz? Angielskim przynajmniej. Dobrze by było, gdyby znał też Niemiecki.

Tak sobie pomyślałem to we Francji i Niemczech;o Rosji nie wspomnę bo Putin zna języki ale z nami to tylko po rosyjsku; z angielskim by sobie nie pogadał poza jakimiś pierdołami typu a co tam u żony/męża słychać albo czy córka/wnuczka dobrze się uczy?Dlaczego pomyślałem o tych krajach bo USA i Brytania dość często wystawiają nas do wiatru,ale to rozmowa na innym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję i rąsia na zgodę, ok? Ja mam czas się jeszcze zastanowić, bo jeszcze jestem trochę za młody by głosować, więc będę obserwatorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Wierzejski i pozostali Wszechpolacy opuścili LPR, a kiedyż to miało miejsce. Kto teraz zamówi piwo chłopakom, albo zatańczy przy ognisku w Zabrzu. Jakieś pytania ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 20:55, Mogrim napisał:

Za to ty znowu nie potrafisz ani udowodnić, że w SLD nie ma komunistów /.../

A to, że Kwaśniewski, będący kandydatem tej partii na premiera, był członkiem PZPR przez 23 lata mu nie wystarcza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 21:41, gaax napisał:

> Za to ty znowu nie potrafisz ani udowodnić, że w SLD nie ma komunistów /.../
A to, że Kwaśniewski, będący kandydatem tej partii na premiera, był członkiem PZPR przez 23
lata mu nie wystarcza?:)


Tym bardziej , ze renta/emerytura prezydencka wynosi 20,000 pln .
P.S Nie mowei juz o przywilejach spolecznych oraz o dozywotniej ochronie rodziny i swojej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 20:47, Rosomk napisał:

Oglądałeś wiadomości?PiS wygrywa z PO 7 punktami!

Baaaaardzo ciekawe, że w ciągu 24 godzin poparcie dla PO spadłoby o 11-12 punktów procentowych :) Wszystko zależy od firmy przeprowadzającej badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego nie kandyduje, a poza tym Kaczyński był w tym czasie był w Solidarności, czy to mu jakoś szczególnie pomogło w byciu dobrym politykiem, nie sądzę. Jak słucham i patrzę na Lecha K. to tęsknię za Lechem W., a co dopiero za Olkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 21:45, Pablor napisał:

Może dlatego nie kandyduje,

Chyba nie zrozumiałem. Kto i gdzie nie kandyduje?

Dnia 03.10.2007 o 21:45, Pablor napisał:

a poza tym Kaczyński był w tym czasie był w Solidarności, czy to
mu jakoś szczególnie pomogło w byciu dobrym politykiem, nie sądzę. Jak słucham i patrzę na
Lecha K. to tęsknię za Lechem W., a co dopiero za Olkiem.

A co to ma z komunistami wspólnego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 21:44, qrczak90 napisał:

Baaaaardzo ciekawe, że w ciągu 24 godzin poparcie dla PO spadłoby o 11-12 punktów procentowych
:) Wszystko zależy od firmy przeprowadzającej badanie.

Popełniasz błąd w rozumowaniu (jak zresztą większość osób, które nie bardzo wiedzą na czym polega badanie opinii). Wyniki nie zależą od firmy je przeprowadzającej a od metodologii zastosowanej w badaniu, sposobu jego przeprowadzenia i całej masy innych czynników (mniej lub bardziej istotnych dla obrazu badanego zjawiska) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Kwaśnego nie znajdziesz na żadnej liście, to fakt. A w to, że LiD będzie miało możliwość zrobienia go premierem nawet Olejniczak nie wierzy.
2) Nic, dla mnie "komunista" to wyświechtane najczęściej powtarzane przez ludzi, którzy albo są fanatykami, albo mają około 20 lat i co oznacza usłyszeli od rodziców. Dla mnie najważniejsze są KOMPETENCJE, jeżeli ktoś należał do partii 200 lat, ale dzisiaj potrafi wykorzystać swoje umiejętności zdobyte np. na wyższej uczelni i wykorzystuje je w dobrej wierze to nie ma w tym nic złego. Patrz -> KALISZ......... ten to dopiero komuch i jaki .... wielki i... ciężki ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 21:11, Splocky napisał:

Dzień dobry, chciałbym zamówić sondaż. Wyniki? Dziękuję, już mam! :)

Nie ośmieszaj się człowieku!

Sam się nie ośmieszaj. Wiadomo że TVP fałszuje sondaże. Poza tym w kraju rządzonym silną piąchą przez Kwakwaq wszystko jest fałszywe i durne. No sorry, ale takie są realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 21:59, CyberPanki napisał:

Sam się nie ośmieszaj. Wiadomo że TVP fałszuje sondaże. Poza tym w kraju rządzonym silną piąchą
przez Kwakwaq wszystko jest fałszywe i durne. No sorry, ale takie są realia.

Śmieszne jest to, że Ty ciągle wierzysz w uczciwość sondaży Polsatu i TVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 22:02, Pablor napisał:

Czyli kto ?

jeszcze raz napiszę
nie lubię już pisu
niby platforma obywatelska taka super.
ale jak platforma dobierze się do władzy to i tak nic dla polski nie zrobi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 21:59, CyberPanki napisał:

Sam się nie ośmieszaj. Wiadomo że TVP fałszuje sondaże. Poza tym w kraju rządzonym silną piąchą
przez Kwakwaq wszystko jest fałszywe i durne. No sorry, ale takie są realia.

No to popatrz do czego prowadzi takie rozumowanie i argumentacja jak Twoja:
1. Wiadomo, że CDP fałszuje posty na forum GRAM.pl.
2. Poza tym na forum rządzonym silna piąchą przez moderatorów wybieranych przez CDP wszystko jest fałszywe i durne.
Wniosek: Twój post jest...
3. No sorry, ale takie są realia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 21:39, Pablor napisał:

To Wierzejski i pozostali Wszechpolacy opuścili LPR, a kiedyż to miało miejsce.Jakieś pytania ???


Oczywiście - od kiedy Młodzież Wszechpolska to organizacja faszystowska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować