Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Widzisz dla mnie "komunista", to określenie wieloznaczne i może odnosić się zarówno do wieloletnich członków partii, zwolenników poprzedniej epoki, jak i współczesnych wyznawców komunistycznych idei. Wiek nie ma tu najmniejszego znaczenia, wybacz. Fanatyzm również i nie bardzo zresztą wiem skąd te skojarzenia. A co do umiejętności Kwaśniewskiego mnie raczej nie przekonasz, moim zdaniem niczym się nie wyróżnia. Nie syp mi proszę "świetną" dyplomacją, bo stosunki z Niemcami, USA i Rosją były równie kiepskie jak teraz. Przystąpienie do NATO to proces, którego nie dało się uniknąć i objął wszystkie państwa, które znajdowały się na początku lat 90 w takiej samej sytuacji jak my. Jedną umiejętność jednak rozwinął bardzo dobrze - stosowanie veta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2007 o 22:05, Mogrim napisał:

Oczywiście - od kiedy Młodzież Wszechpolska to organizacja faszystowska?


Oficjalnie nie, ale większość wszechpolaków ma takowe poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 22:05, Pablor napisał:

Niektórych śmieszy Twoja wiara w wiarygodność TVP, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

No zmiłuj się. A gdzie ja napisałem, że wierzę TVP? Otóż nie wierzę i chciałem pokazać koledze palcem, że Polsat i TVN są równie wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezentując Twój punkt widzenia, ja powinien ją za taką uważać, ale trudno zaprzeczyć, że jest organizacją nacjonalistyczną. No i ten niekonwencjonalny sposób zamawiania piwa, z tego co pamiętam chłopaki z SS pozdrawiali się podobnie. Znam Cię co prawda krótko, ale z całą pewnością za chwilkę mnie oświecisz, że tak naprawdę MW jest organizacją przeprowadzającą staruszki na pasach, wspierającą emigrantów z Angoli oraz odpowiedzialną za akcje "niewidzialnej ręki" w latach 80. Dorośnij chłopie, dorośnij..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 22:15, Pablor napisał:

Zastanawiam się komu w takim razie wierzysz i poza Trwam nic już na rynku nie pozostało.

A kto powiedział, że w ogóle oglądam TV albo słucham radia? Otóż nie oglądam i nie słucham. Internet to moje jedyne źródło informacji, gdzie mogę znaleźć informacje widziane z różnych punktów widzenia. Nikt mi nie ustala programu, nikt nie mówi mi, kogo mogę zaprosić do studia ani nikt nie mówi mi "zmień temat". Polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 22:17, qrczak90 napisał:

Ale mam rację, że te wyniki nie są miarodajne względem siebie?

No niestety nie masz racji ;) Ja zdziwiłbym sie niezmiernie i wręcz podejrzewał nierzetelność, gdyby wyniki z poszczególnych ośrodków pokrywały się, lub były nawet bardzo zbieżne :) Każda z firm działających na rynku i zajmujących się badaniem opinii - bada ją własnymi metodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 22:14, Pablor napisał:

Prezentując Twój punkt widzenia, ja powinien ją za taką uważać, ale trudno zaprzeczyć, że jest
organizacją nacjonalistyczną.


A to niby czemu? Punkt ze statutu MW proszę.

Dnia 03.10.2007 o 22:14, Pablor napisał:

No i ten niekonwencjonalny sposób zamawiania piwa


Incydent jakiejś osoby (nie z LPRu) oznacza, że wszyscy w MW to nacjonaliści?

Dnia 03.10.2007 o 22:14, Pablor napisał:

Znam Cię co prawda krótko, ale z całą pewnością
za chwilkę mnie oświecisz, że tak naprawdę MW jest organizacją przeprowadzającą staruszki na
pasach


A ja proponuję ci spokojnie poczekać na to co napiszę, bo prorok z ciebie marny.

Dnia 03.10.2007 o 22:14, Pablor napisał:

Dorośnij chłopie, dorośnij..............


Dzieciaczku drogi, mleko ci z pod nosa jeszcze kapie, wielką polityką się chcesz zajmować, a ja proponuję ci najpierw zacząć logicznie myśleć. Bez tego dorastanie ci nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisania faszystowskich zachowań czy gestów w statucie to faktycznie byłoby coś. Fidel z pewnością zapisał w konstytucji Kuby, że będzie przetrzymywał więźniów politycznych. Dyskusja z Tobą przypomina rozmowę z parapetem.... odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 22:37, Pablor napisał:

Zapisania faszystowskich zachowań czy gestów w statucie to faktycznie byłoby coś.


To dziecko drogie udowodnij mi jakkolwiek, że MW to organizacja faszystowska/nacjonalistyczna, tylko na litość, dowodem nie jest zachowanie paru imbecyli.

>Dyskusja z Tobą przypomina rozmowę z parapetem....

Bo nie masz argumentów. Parapet mądrzejszy od ciebie, przynajmniej głupot nie opowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 22:37, Pablor napisał:

Zapisania faszystowskich zachowań czy gestów w statucie to faktycznie byłoby coś. Fidel z pewnością
zapisał w konstytucji Kuby, że będzie przetrzymywał więźniów politycznych. Dyskusja z Tobą
przypomina rozmowę z parapetem.... odpuszczam.

Zabiłeś mnie tą analogią! Ale dobra, nieważne. Natomiast metodologia badań typowo a''la Ziobro. Jeżeli wpis o faszyźmie był w statucie to na pewno został wykreślony. Ergo: MW jest w statucie faszystowska, ale ten punkt został wykreślony... ot tak dla niepoznaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 22:37, Pablor napisał:

Zapisania faszystowskich zachowań czy gestów w statucie to faktycznie byłoby coś. Fidel z pewnością
zapisał w konstytucji Kuby, że będzie przetrzymywał więźniów politycznych. Dyskusja z Tobą
przypomina rozmowę z parapetem.... odpuszczam.



Ja osobiście ręce od polityki umywam, jak wiesz z resztą i tak jeszcze 18-stka nie stuknęła :D ale wiem, że moi rodzice głosują na PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 22:29, qrczak90 napisał:

Nie pokrywają się = nie są miarodajne względem siebie, ergo rację miałem :P

Nie bardzo rozumiem.
"miarodajny" (Wilga)
przym. Ia, ~ni 1. ‘dający gwarancję pewności, zasługujący na wiarę, zaufanie; pewny, sprawdzony, wiarygodny’ 2. ‘kompetentny, właściwy, autorytatywny’
"wzgledem siebie"
Nijak to nie pasuje :)
Albo: Badanie (jako samoistny fakt) nie jest miarodajne.
Albo: Wyniki badania tego samego zjawiska w różnych ośrodkach różnią sie między sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie w co Wy wierzycie ??? Że ktoś w roku 2007 sam sobie zapisze w statucie wartości faszystowskie ???? Przecież za to idzie się siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 22:45, Pablor napisał:

Ale ludzie w co Wy wierzycie ??? Że ktoś w roku 2007 sam sobie zapisze w statucie wartości
faszystowskie ???? Przecież za to idzie się siedzieć.

I niby tylko dlatego MW nie ma w statucie, że jest organizacją faszystkowską? Przepraszam, nie wyrabiam. Czyli jakby to nie było zabronione to by napisali. No wtedy to by było wszystko jasne i co ważniejsze... zgodne z Twoją tezą. Bo jak faty nie odpowiadają tezie, to tym gorzej dla faktów. Nie przychodzi Ci nawet na myśl najprostsze rozwiązanie: MW nie jest w zamyśle organizacją faszystowską. Wierzysz sam w to co napisałeś, czy to tylko dla draki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wtrąciłeś się do mojej dyskusji z Mogrimem nie znając sprawy i taki efekt. To Mogrim napisał, że MW nie jest organizacją faszystowską, bo nie ma tego w statucie. A powiedział to dlatego, że ja stwierdziłem, że też mógłbym uznać jego ugrupowanie faszystowskim, bo on obrzuca epitetami inne ugrupowania. Tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 22:58, Pablor napisał:

To Mogrim napisał, że MW nie jest organizacją faszystowską, bo nie ma tego w statucie.

Nie ma, bo nie jest. MW ma swój statut i jest to dokument wiążący. Jeżeli jest organizacją skrycie faszystowską, to gdzie jakiekolwiek dowody na to? Muszą być! Albo chociaż jakieś śledztwa. Na razie widziałem zdjęcie z niewiadomo jakiej, prywatnej, zamkniętej imprezy, gdzie kilku szeregowych idiotów prezentuje gesty rzymskich legionistów potem zaprzęgniętę przez niemniejszego idiotę do swojej ideologii.

>A powiedział to dlatego, że ja stwierdziłem, że też mógłbym uznać jego ugrupowanie faszystowskim, bo on >obrzuca epitetami inne ugrupowania. Tak to wygląda.
Powiedziałbym, że to ewentualnie brak kultury, ale na pewno nie f-word.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować