Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2007 o 20:41, ^RaZZieL^ napisał:

Bracia może to zrozumieją jak w kraju zostaną im sami emeryci i poplecznicy leśnych rydzów
x]


Nie, wtedy powiedzą, że to wielki spisek przeciwko ich zbawiennym rzadom. Stwierdża potem, że trzeba się wziąść za układ emerytów i tych popleczników rydzyków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 20:44, Ceteris Paribus napisał:

Przeceiż bez problemu można kupić nawet teraz litr piwa za dwa złote.


piwa?!

chyba nie o tym pisalem

ale jesli tylko pomyliles sie w pisaniu to sry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 20:48, Kubak10 napisał:

> Przeceiż bez problemu można kupić nawet teraz litr piwa za dwa złote.

piwa?!

chyba nie o tym pisalem

ale jesli tylko pomyliles sie w pisaniu to sry


Hehehe - głodnemu chleb na myśli X]

A cóż to za problem? 70% jak nie więcej w cenie paliwa to podatek( a co chwila dochodzą nowe). W Arabii Sałdyjskiej czy w innych krajach bogatych w ropę litr paliwa to sprawy groszowe. Nawet woda jest tam droższa. Pamietam, że 10 lat temu litr paliwa kosztował gdzie tak o połowę mnije niz teraz. Było to jakos 2 zł z groszami. Oni jednak dodajacały czas podatek, to od teog to od tego, a stan dróg jest taki sam jak nie gorszy.

No, a propo afery paliwoej. Co to za bzdura, że skarb państwa został oszukany na jakieś tam milionowo złotówkoe sprawy? Przeceiżto my za to gorszej jakości paliwo płaciliśmy i my na tym ttraciliśmy! IWięc ten pieniądz nie należy sie nikomu innemu jak nie nam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Mogrimem nie pogadasz, ma poglądy zbliżone do fanatyzmu religijnego. Odradzam jakąkolwiek dyskusje, pisze o komuchach, wielbi Młodzież Wszechpolską i uważa, że jego poglądy są jedynymi słusznymi. Dla niego Frasyniuk i Olejniczak to również komuniści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że Mogrim przyjaźni się z Reykanem ;-), co w ich środowisku może być niemile widziane. Kolega zapomina, że ja głosuję na PO, a nie lubię kiedy o LiD mówi się, że to komuna, bo to nieprawda, komuna skończyła się w naszym kraju w 89 roku. I tylko pełni kompleksów politycy twierdzą inaczej, ludzie wszędzie węszący podstęp, układ, a kto ma poglądy inne od ich poglądów z całą pewnością jest komunistą. Ja nie boję się powiedzieć, że nie podobają mi się poglądy lewicowe, ależ też z tego powodu nie przekreślam tych wszystkich ludzi z LiD-u. Nie popieram PiS-u, a szanuję np. Pawła Zalewskiego (najlepszego posła tej kadencji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity żart, naprawdę. Prawda w oczy kole, co? Ja do PO nie mam właściwie nic, bo tak naprawdę mało znam tę partię, ale wydaje mi się, że gadamy o LiD. Nie wmówisz mi, że Kwaśniewski nie był działaczem komunistycznym i nie szkolono go w Moskwie. Należał do PZPR, tak samo Oleksy, Kalisz, Miller i całe inne tałatajstwo. A tacy ludzie jak Olejniczak po prostu przechwytują ich wzorce, bo należeć do tej partii to wstyd. Także Twoją osobę można dopiero nazwać fanatykiem, nawet w środowisku PO, bo raczej zdrowo nie myślisz tuszując historię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 21:07, Pablor napisał:

Zapomniałem dodać, że Mogrim przyjaźni się z Reykanem ;-), co w ich środowisku może być niemile
widziane. Kolega zapomina, że ja głosuję na PO, a nie lubię kiedy o LiD mówi się, że to komuna,
bo to nieprawda, komuna skończyła się w naszym kraju w 89 roku. I tylko pełni kompleksów politycy
twierdzą inaczej, ludzie wszędzie węszący podstęp, układ, a kto ma poglądy inne od ich poglądów
z całą pewnością jest komunistą. Ja nie boję się powiedzieć, że nie podobają mi się poglądy
lewicowe, ależ też z tego powodu nie przekreślam tych wszystkich ludzi z LiD-u. Nie popieram
PiS-u, a szanuję np. Pawła Zalewskiego (najlepszego posła tej kadencji).

jak zauwazylem Mogrim rzeczywiscie ma poglady twarde choc wydaje mi sie ze niekoniecznie sluszne... nazywanie niektorych ludzi komunistami ze wzgledu na to iz sa politykami partii lewicowej... czysty absurd.
jednak z Reykanem zdazylo mi sie juz dyskutowac i wiem ze mowi naprawde do rzeczy:) nie wiem czy on mnie pamieta ale ja tak:)
Reykan podasz swoje poglady moze na ten temat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 21:12, reykan napisał:

Niesamowity żart, naprawdę. Prawda w oczy kole, co? Ja do PO nie mam właściwie nic, bo tak
naprawdę mało znam tę partię, ale wydaje mi się, że gadamy o LiD. Nie wmówisz mi, że Kwaśniewski
nie był działaczem komunistycznym i nie szkolono go w Moskwie. Należał do PZPR, tak samo Oleksy,
Kalisz, Miller i całe inne tałatajstwo. A tacy ludzie jak Olejniczak po prostu przechwytują
ich wzorce, bo należeć do tej partii to wstyd. Także Twoją osobę można dopiero nazwać fanatykiem,
nawet w środowisku PO, bo raczej zdrowo nie myślisz tuszując historię...

witam:) wydaje mi sie ze nawiazujesz zbytnio do przeszlosci.... Oleksy Kalisz Miler-rozumiem...
ale co do Kwasniewskiego to ja sie nie zgodze. to ze byl w partii komunistycznej nie zalezy ze ma poglady takie jak i wczesniej... ludzi musza sie dostosowywac do aktualnej sytuacji politycznej i zmieniaja swoj program polityczny... poza tym jak dla mnie Kwasniewski byl naprawde dobrym prezydentem ktory stworzyl pewien wizerunek ktory automatycznie upadl podczas "rzadow" PiS... wszystko stalo sie gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto ukradł w życiu jabłko, jest przez całe życie złodziejem ??? A historię koloryzujesz na swoje potrzeby, Miller i Oleksy nie należą do ugrupowania, o którym piszesz. I jednak wolę patrzeć na LiD poprzez pryzmat takich ludzi, jak Frasyniuk, Gieremek, Borowski czy właśnie Olejniczak. Takie mam usposobienie szukam pozytywów, a nie szukam za wszelką cenę haków. Na każde środowisko coś znajdziesz, powtarzam na każde, tylko czy to oznacza że wszyscy jesteśmy źli ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ,że wybory 2007 zrobiły duży rozgłos na forum :P. Ja popieram LiD ,bo za czasów lewicy nie było tyle bałaganu na scenie politycznej :P.Odkąd Kaczyńscy rządzą wychodzą same afery ,itp. :P.Nawet podczas kampanii prawica wyeliminowała Cimoszewicza :P.Moim zdaniem PiS postanowił,że będą nowe wyboru ,bo chciał zatuszować nieczyste ruchu jakie zrobili Kaczyńscy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 21:21, Nertis napisał:

Widze ,że wybory 2007 zrobiły duży rozgłos na forum :P. Ja popieram LiD ,bo za czasów lewicy
nie było tyle bałaganu na scenie politycznej :P.Odkąd Kaczyńscy rządzą wychodzą same afery
,itp. :P.Nawet podczas kampanii prawica wyeliminowała Cimoszewicza :P.Moim zdaniem PiS postanowił,że
będą nowe wyboru ,bo chciał zatuszować nieczyste ruchu jakie zrobili Kaczyńscy :P.


No kontrowersyjny pogląd;P. A afera Rywina sławna przecież bardzo? SLD z tamtych czasów to byli tacy eleganccy złodzieje według mnie;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem pamiętam Cię z tematu UFO- czy istnieje? i z Tobą naprawdę da się podyskutować, z Pablorem raczej do niczego nie da się dojść, widać taki jego nawyk... No dobra, poglądy. Powiem tak: nigdy nie wypowiadam się na tematy, które nie są mi znane. Nie oceniam ludzi będących w PO, mam gdzieś, że czyiś dziadek walczył po stronie niemieckiej, w końcu to nie ta sama osoba. Boli mnie tylko to (naprawdę), że dążą do koalicji z kimś, kto szantażem spróbuje potem zgarnąć dla siebie stołki w zamian za głosy. Takie dążenie za wszelką cenę do władzy mi się nie podoba. Zaraz i tak potem zaczną się kłótnie, podziały, burza w Sejmie. I tu chcę wymienić największy błąd PiS- wejście układ z jeszcze dwoma trochę zwariowanymi (mało powiedziane) partiami, które zasmakowały władzy i chcą piąć się jak najwyżej. Naprawdę wtedy dobra byłaby koalicja PiS-PO, no ale wszyscy wiemy, kto nie wyciągnął ongiś przyjacielskiej ręki. Na chwilę przełączyłem stronę i zobaczyłem, że napisałeś jeszcze jednego posta. Słuchaj, ja nie prowadziłem Kwaśniewskiego za rękę przed 1989r., ale on naprawdę ma wizerunek takiego wyszkolonego człowieka, który układa się z nieodpowiednimi ludźmi. To jest tylko moja opinia, nie jestem fanatykiem jak przedmówca, który szuka tylko bezgranicznie plusów swojej partii. Fakt faktem- jesteśmy w UE i NATO, ale w Polsce wcale tak dobrze nie było. I nadal nie jest, bo zamęt trzeba odbudować. Kwaśniewski to polityk reprezentacyjny, dobry w kontaktach zagranicznych. Ale w kraju władzę za niego prowadziła partia, a wśród niej same "znakomitości" których wcześniej wymieniłem. Zły jestem na partię i jej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 21:21, Nertis napisał:

Widze ,że wybory 2007 zrobiły duży rozgłos na forum :P. Ja popieram LiD ,bo za czasów lewicy
nie było tyle bałaganu na scenie politycznej :P.Odkąd Kaczyńscy rządzą wychodzą same afery
,itp. :P.Nawet podczas kampanii prawica wyeliminowała Cimoszewicza :P.Moim zdaniem PiS postanowił,że
będą nowe wyboru ,bo chciał zatuszować nieczyste ruchu jakie zrobili Kaczyńscy :P.

witam Nertis:) zgadzam sie... ja rowniez jestem za LiDem i Kwaśniewski na pewno ma moj glos. tylko i wylacznie jego kandydature biore pod uwage. a co do wyeliminowania Cimoszewicza to musze powiedziec iz ta akcja wzburzyla mna do glebi... liczylem wtedy na niego i ewentualnie Tuska... wiedzialem co bedzie jak do glosu dojdzie PiS z bracmi Kaczynskimi na czele. czysta monopolizacja wladzy. korupcja. afery...
dlatego teraz jak nie p.prezydent Aleksander Kwasniewski to chociaz Donald Tusk. bo jesli mimo wszystko do wladzy dojdzie Rodzenstwo Kaczynskich ponownie, to ja nazwe to jednym slowem-Armageddon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 21:28, reykan napisał:


i tu sie zgodze... tylko na usprawiedliwienie p.Kwasniewskiego musze powiedziec to iz kazdym politykiem "ktory mial cos do gadania" rzadzila partia... choc mimo wszystko przyznam iz bez zadnego gadania zgadzal sie na wszystko... ale wg mnie p.prezydent przeszedl swoista wewnetrzna transformacje...
pamietam go caly czas jako inteligentnego, doswiadczonego polityka. ma swoj wizerunek wykreowany za dwoch kadencji... wyrobiona opinie na swiecie... a to ze wypil kilka lampek wina...
najnbardziej denerwuje mnie wlasnie to iz za kazdej kampanii wywleka sie nawieksze brudy jakie da sie znalezc nawet z czasow zamierzchlej przeszlosci (np.dziadek Donalda Tuska). a jak te sie skoncza to czepia sie byle czego... i przyznam ze koalicja PiS-PO bylaby o wiele lepszym rozwiazeniem niz "koalicja" z LPR i Samoobrona na czele ktorych stoja "politycy" z tak idiotycznymi pomyslami i zamierzeniami ze brak mi slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 20:46, Ceteris Paribus napisał:

> Bracia może to zrozumieją jak w kraju zostaną im sami emeryci i poplecznicy leśnych rydzów

> x]

Nie, wtedy powiedzą, że to wielki spisek przeciwko ich zbawiennym rzadom. Stwierdża potem,
że trzeba się wziąść za układ emerytów i tych popleczników rydzyków...

a w końcu zostaną sami Wielcy Bracia i nie będą mieli kim rządzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 21:00, Pablor napisał:

Z Mogrimem nie pogadasz, ma poglądy zbliżone do fanatyzmu religijnego.


Człowieku, idźże szukaj pomocy u lekarza. Co ma religia do polityki?

Dnia 06.10.2007 o 21:00, Pablor napisał:

wielbi Młodzież Wszechpolską


Trzeba być bezczelną świnią, żeby wmawiać komuś rzeczy których nie powiedział. POKAŻ wypowiedź w której chwalę młodzież wszechpolską, albo wycofaj się z tych kłamstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 21:21, Nertis napisał:

Widze ,że wybory 2007 zrobiły duży rozgłos na forum :P. Ja popieram LiD ,bo za czasów lewicy
nie było tyle bałaganu na scenie politycznej :P.Odkąd Kaczyńscy rządzą wychodzą same afery

Mam rozumieć, że lepiej gdy korupcja i afery są, ale się o nich nie mówi, niż żeby z nimi walczono i pokazywano kolejne afery? Genialna logika.

Dnia 06.10.2007 o 21:21, Nertis napisał:

Moim zdaniem PiS postanowił,że
będą nowe wyboru ,bo chciał zatuszować nieczyste ruchu jakie zrobili Kaczyńscy :P.


Najgorsze z tych nieczystych ruchów to walka z korupcją, zaostrzenie kar dla przestępców i wzmocnienie pozycji Polski na arenie międzynarodowej. Nie ma co, okropni ci Kaczyńscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 20:38, Samildanach napisał:

stwierdzasz ze malo o nim wiem choc sie mylisz... tylko obrazanie takie z powodu jednej wpadki
kiedy to p.prezydent wypil kilka lampek wina...


1. Nie jednej, a dwóch, bo dwa razy był pijany.
2. Nie dwóch wpadek, bo kłamał, że jest magistrem.

Dnia 06.10.2007 o 20:38, Samildanach napisał:

poza tym komunista pan Kwasniewski na pewno nie jest.


Tak, tak, a w PZPRze to kto był? Ministrem za komuny był? W solidarności tylko nie był...

Dnia 06.10.2007 o 20:38, Samildanach napisał:

bo jesli uwazasz ze kolalicja PiSowska wywołala mniej afer to sie mylisz...


To że SLD wywołało więcej afer to jest fakt i każdy może to sobie sprawdzić. Rywiny, Długosze, Jagiełła, Jakubowskie, Nikolscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować