Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2007 o 22:03, Pablor napisał:

Oj, kolega podąża w kierunku ciemnej strony mocy. Nie polecam i nie popieram takich poglądów.

Żartowałem;). Po prostu ten koleżka Mogrim mnie dobił i sprowokował do zejście na niski poziom.

Mam wrażenie że te wybory niewiele zmienią jeżeli wygra PiS z Jarosławem Kaczyńskim na czele. Nadal będzie rząd mniejszościowy(nie wierzę że tyle ludzi zagłosuje by PiS rządziło samodzielnie) bo Kaczyński z nikim się nie dogada. Z LiD na 95% nie. Z Platformą...możliwe ale bez któregoś z liderów (albo Tusk albo Kaczyński). Więcej partii w sejmie niż ta trójka prawdopodobnie nie zobaczymy...
Ja zagłosuje na na PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, wręcz super było, prawie jak Ameryka. Zapominasz tylko o tych milionach robotników. Ludzie są i byli pazerni. Czy gdyby dostawali dużo kasy buntowaliby się przeciwko komunie? A myślisz, że ten, kto szedł do partii zostawał byle robolem? Najniżej to był funkcjonariuszem ZOMO, który zawsze "stawał" po właściwej stronie i pałował ludzi. I tak mu się to opłaca, bo jakie dostaje emeryturki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:36, Konował napisał:

> Oj, kolega podąża w kierunku ciemnej strony mocy. Nie polecam i nie popieram takich poglądów.

>
Żartowałem;). Po prostu ten koleżka Mogrim mnie dobił i sprowokował do zejście na niski poziom.


Mam wrażenie że te wybory niewiele zmienią jeżeli wygra PiS z Jarosławem Kaczyńskim na czele.
Nadal będzie rząd mniejszościowy(nie wierzę że tyle ludzi zagłosuje by PiS rządziło samodzielnie)
bo Kaczyński z nikim się nie dogada. Z LiD na 95% nie. Z Platformą...możliwe ale bez któregoś
z liderów (albo Tusk albo Kaczyński). Więcej partii w sejmie niż ta trójka prawdopodobnie
nie zobaczymy...
Ja zagłosuje na na PO.



Ostatnio słyszałem, że mogła bu powstać koalicja PiSu z PSL, ale wiadomo, że nigdy nic nie wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:31, Ceteris Paribus napisał:

No tak. Każdy kto był przesesem, dyrektoretm, czy kimś kto sielifczył musaił byc w partii.


Głupoty opowiadasz. Nie KAŻDY dyrektor/profesor był w partii.

Pomijam fakt, że kwaśniewski był w partii i pełnił wysokie funkcje bo chciał, nie musiał.

Dnia 06.10.2007 o 22:31, Ceteris Paribus napisał:

potem rząda cytatów, a jak mu coś udowodnisz


A co ty kiedykolwiek udowodniłeś? Czy to nie ty jesteś tym smarkaczem, który opowiadał o tym, że prezerwatywy w afryce do grzech a w europie już nie, ale dowieść tego nie potrafił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2007 o 22:40, SHARP1990 napisał:

Ostatnio słyszałem, że mogła bu powstać koalicja PiSu z PSL, ale wiadomo, że nigdy nic nie
wiadomo :D

Na stopniu lokalnym już jest w wielu miejscach koalicja PSL-PO ale możliwe że PSL nie dostanie się do parlamentu w tych wyborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:36, Konował napisał:

Mam wrażenie że te wybory niewiele zmienią jeżeli wygra PiS z Jarosławem Kaczyńskim na czele.
Nadal będzie rząd mniejszościowy(nie wierzę że tyle ludzi zagłosuje by PiS rządziło samodzielnie)
bo Kaczyński z nikim się nie dogada. Z LiD na 95% nie. Z Platformą...możliwe ale bez któregoś
z liderów (albo Tusk albo Kaczyński). Więcej partii w sejmie niż ta trójka prawdopodobnie
nie zobaczymy...
Ja zagłosuje na na PO.


Jak wygra PO to zapewne będzie koalicja LiD z PO ,a jak wygra PiS to wszystko może się zdarzyć ,ale watpie ,że kiedykolwiek będzie koalicja PO z PiS :P.W takie dziwne herezje nigdy nie uwierzę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:42, Konował napisał:


> Ostatnio słyszałem, że mogła bu powstać koalicja PiSu z PSL, ale wiadomo, że nigdy nic
nie
> wiadomo :D
>
Na stopniu lokalnym już jest w wielu miejscach koalicja PSL-PO ale możliwe że PSL nie dostanie
się do parlamentu w tych wyborach.


Nigdy nie warto wieżyc sondażom, pożyjemy i zobaczymy wielu ludzi jeszcze nie wie na kogo zagłosuje :)

PS. gratuluje awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2007 o 22:44, Nertis napisał:

Jak wygra PO to zapewne będzie koalicja LiD z PO ,a jak wygra PiS to wszystko może się zdarzyć
,ale watpie ,że kiedykolwiek będzie koalicja PO z PiS :P.W takie dziwne herezje nigdy nie uwierzę
:P.


Mogła by być według mnie, Kazimierz Marcinkiewicz ostatnio wypowiadał się że jego największym marzeniem byłaby koalicja PiS-PO. Myślę że to możliwe ale któryś z liderów pewnie będzie musiał usunąć się w cień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:42, Konował napisał:

Na stopniu lokalnym już jest w wielu miejscach koalicja PSL-PO ale możliwe że PSL nie dostanie
się do parlamentu w tych wyborach.


Sondaże są tak wiarygodne tak jak ,że "Alkaida zaatakuje Polskę" (tak uważa moja baba z Przysposobienia Obronnego :P).Podzwonią do 500 osób i niby jest sondaż.....tak samo było w poprzenich wyborach.Wszystko wskazywało ,że wygra PO ,a tak naprawdę wygrał PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:47, Konował napisał:

Mogła by być według mnie, Kazimierz Marcinkiewicz ostatnio wypowiadał się że jego największym
marzeniem byłaby koalicja PiS-PO. Myślę że to możliwe ale któryś z liderów pewnie będzie musiał
usunąć się w cień.


Jeśli byłaby koalicja to na pewno ktoś starci stołek :P.Kaczyńscy z Tuskiem na 99,(9) % się nie dogadają i będzie dalsza walka między partiami albo będzie jakiś bunt i wywalą kogoś z partii :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:49, Nertis napisał:

Sondaże są tak wiarygodne tak jak ,że "Alkaida zaatakuje Polskę" (tak uważa moja baba z Przysposobienia
Obronnego :P).Podzwonią do 500 osób i niby jest sondaż.....tak samo było w poprzenich wyborach.Wszystko
wskazywało ,że wygra PO ,a tak naprawdę wygrał PiS

Na temat sondaży było już troszkę dyskusji w tym temacie :) Może rzuć okiem ;) A co do Twojego wyobrażenia o sposobie wykonania takiego badania - radzę najpierw poczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2007 o 22:45, SHARP1990 napisał:

Nigdy nie warto wieżyc sondażom, pożyjemy i zobaczymy wielu ludzi jeszcze nie wie na kogo zagłosuje
:)

PS. gratuluje awansu :)


Zgadzam się z tym, chociaż mam cichą nadzieję że sondaże nie mylą się co do tego politycznego rozbójnika Leppera i już zniknie na zawsze ze sceny politycznej wraz ze swoją Samoobroną.

Nertis
Masz rację też uważam że sondaże mylą się ale pomyśl coś ukazują no nie? Jakieś w miarę wiarygodne odzwierciedlenie pokazują.

P.S:Ooo awansik :D! THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:53, Konował napisał:


> Nigdy nie warto wieżyc sondażom, pożyjemy i zobaczymy wielu ludzi jeszcze nie wie na kogo
zagłosuje
> :)
>
> PS. gratuluje awansu :)

Zgadzam się z tym, chociaż mam cichą nadzieję że sondaże nie mylą się co do tego politycznego
rozbójnika Leppera i już zniknie na zawsze ze sceny politycznej wraz ze swoją Samoobroną.

Nertis
Masz rację też uważam że sondaże mylą się ale pomyśl coś ukazują no nie? Jakieś w miarę wiarygodne
odzwierciedlenie pokazują.

P.S:Ooo awansik :D! THX



Wiesz jest powiedzenie że głupi ma zawsze szczęście, ale trzeba mieć nadzieję, że głupiemu Lepperowi się nie poszczęści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:53, Konował napisał:


gratuluje awansu:)
sondaze zawsze praktycznie sa przeklamane... nigdy nie odwierciedlaja sytuacji tak jak jest naprawde...
Lepper nie jest jednak politycznym rozbojnikiem bo tgakie okreslenie nie istnieje:) po prostu brak mu tego co normalny polityk powinien miec:
1.inteligencji
2.ogłady
3.kultury politycznej
4.poparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 23:00, Samildanach napisał:

>
gratuluje awansu:)
sondaze zawsze praktycznie sa przeklamane... nigdy nie odwierciedlaja sytuacji tak jak jest
naprawde...
Lepper nie jest jednak politycznym rozbojnikiem bo tgakie okreslenie nie istnieje:) po prostu
brak mu tego co normalny polityk powinien miec:
1.inteligencji
2.ogłady
3.kultury politycznej
4.poparcia



Krótko mówiąc Lepper to stary pegerowiec xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 23:03, SHARP1990 napisał:

>

w skrocie mozna tak to ujac... jednak kryje sie w tym cos glepszego. ciezko zastosowac tu taki kolokwializm:) ja wole go nazwac krotko: pseudopolityk ktoremu brak inteligencji... aha no i wykształcenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 23:00, Samildanach napisał:

sondaze zawsze praktycznie sa przeklamane... nigdy nie odwierciedlaja sytuacji tak jak jest
naprawde...

Jasne że nie odzwierciedlają, bo to... sondaż. Z definicji :)
"Jak jest naprawdę" odzwierciedlają fakty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 23:00, Samildanach napisał:

>
gratuluje awansu:)

THX

Dnia 06.10.2007 o 23:00, Samildanach napisał:

sondaze zawsze praktycznie sa przeklamane... nigdy nie odwierciedlaja sytuacji tak jak jest
naprawde...

Nigdy nie mów nigdy. Słyszałeś to już kiedyś?;)

Dnia 06.10.2007 o 23:00, Samildanach napisał:

Lepper nie jest jednak politycznym rozbojnikiem bo tgakie okreslenie nie istnieje:) po prostu

No to je stworzyłem ;D.

Dnia 06.10.2007 o 23:00, Samildanach napisał:

brak mu tego co normalny polityk powinien miec:
1.inteligencji
2.ogłady
3.kultury politycznej
4.poparcia

Ale trzeba mu przyznać od czasu kiedy to wychodził do ludu ze swoim śmiesznym sweterkiem bardzo się zmienił. Spoważniał;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 23:05, axe1971 napisał:

> sondaze zawsze praktycznie sa przeklamane... nigdy nie odwierciedlaja sytuacji tak jak
jest
> naprawde...
Jasne że nie odzwierciedlają, bo to... sondaż. Z definicji :)
"Jak jest naprawdę" odzwierciedlają fakty :)

ujęte perfekcyjnie... mozna wziasc np sondaz z zeszlych wyborach wg ktorych mial wygrac Tusk i co? wg mnie byl wielkim przegranym... a szkoda bo gdyby wygral on lub Cimoszewicz to nie bylo by calej tej jatki politycznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować