Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2007 o 10:29, Mr.Kubu napisał:

>

dobrze to ja postaram sie przeanalizowac twoja wypowiedz:)
powiedziales na wstepie ze naleze do ludzi ktorzy nie umieja wyciagac wnioskow z przyszlosci... hehe dziwne ze mowisz to ty ktory pragniesz zwyciestwa PiSu. przypomnij sobie ostatnie dwa lata... a poza tym w przeszlosci kazda partia chyba pokazala na co ja stac... jednak wszystko sie zmienia by moglo zachowac ciaglosc... to samo stalo sie z lewica-teraz juz centrolewica. poza tym odrzucasz Tuska TYLKO I WYLACZNIE dlatego ze jest liberałem. ok niech bedzie. ja mowie krotko i dobitnie nie braciom Kaczynskim ktorzy psuja nasz wizerunek za granica, ktorzy nie potrafili dokonac obiecanej poprawy w Polsce. Uwazam iz Kwasniewski ladnie mu wygarnal. I to wlasnie p. prezydent Kwasniewski powinien wygrac w tym swoistym wyscigu szczurow zaraz przed Tuskiem a zostawiajac daleko w tyle braci Kaczynskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłbym dalej. Zakończyłbym działalność Trybunały Konstytucyjnego, odebrałbym koncesje TVN,a z Ojca Tadeusza zrobiłbym vice-premiera. Ehhhhh.... mam nadzieję, że PiS tych wyborów jednak nie wygra i liczę na koalicję PO z PSL, a jeżeli zajdzie taka konieczność z LiD-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 10:36, Samildanach napisał:

hehe dziwne ze mowisz to ty ktory pragniesz zwyciestwa PiSu. przypomnij sobie ostatnie dwa
lata...

Pamiętam je doskonale ;)

Dnia 07.10.2007 o 10:36, Samildanach napisał:

poza tym odrzucasz Tuska TYLKO I WYLACZNIE dlatego ze jest liberałem. ok niech bedzie.

Nie tylko dlatego, choć przyznaję, że jest to jeden z koronnych moich argumentów świadczących o moim niepopieraniu go.

Dnia 07.10.2007 o 10:36, Samildanach napisał:

ja mowie
krotko i dobitnie nie braciom Kaczynskim ktorzy psuja nasz wizerunek za granica, ktorzy nie
potrafili dokonac obiecanej poprawy w Polsce.
Uwazam iz Kwasniewski ladnie mu wygarnal.

Podczas debaty? On tam (przepraszam za wyrażenie) pieprzył od rzeczy, nie odpowiadał na pytanie i na dodatek przerywał. Kwaśniewski przegrał tamtą debatę - myślałem że było to już jasne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 10:52, Pablor napisał:

Ja poszedłbym dalej. Zakończyłbym działalność Trybunały Konstytucyjnego, odebrałbym koncesje
TVN,a z Ojca Tadeusza zrobiłbym vice-premiera. Ehhhhh.... mam nadzieję, że PiS tych wyborów
jednak nie wygra i liczę na koalicję PO z PSL, a jeżeli zajdzie taka konieczność z LiD-em.

nie no z PSL to musze powiedziec ze troche wyjechales... to bylby absurd... ale calkiem realnie licze na to iz utworzy sie koalicja wlasnie LiD+PO. jak dla mnie PiS LPR i Samoobrona nie wchodz w ogolew gre... pokazali podcza zawiazania zeszlej koalicji juz na co ich stac i mysle ze nam-Polakom to calkowicie wystraczy... kolejnej ich wygranej juz bym nie zniosl i chyba tylko emigracja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 10:58, Mr.Kubu napisał:

>

po pierwsze ogolna opinia jest inna... nawet nie tylko nas normalnych, przecietnych Polakow ale i politologow czy socjologow. poza tym nie wiem czy zauwazylem ale jesli ktos pieprzyl glupoty to chyba Kaczynski gadajac kiedy tylko dano mu okazje o PZPRze. Kwasniewski pieknie powiedzial co zrobil sam a co zrobil Kaczynski. choc zgadzam sie z p.prezydentem iz ten drugi nie zrobil absolutnie nic poza pogorszeniem naszej opinii na arenie miedzynarodowej... aha no i narobieniem mnostwa afer i zmonopolizowaniu wladzy. lacznie z oszustwami ktorych sie dopuscil... np mowil kiedys wlasnie ze nigdy nie zawiaze koalicji z Samoobrona, ze nie bedzie w ogole z nimi gadal. i co z tego wyniklo? prosze bardzo... wszystko bylo tylko jego gra polityczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:00, Samildanach napisał:

/ ciach... /


LiD + PO to byłby najgorszy z możliwych scenariuszy dla Polski... Mam szczerą nadzieję, że ten komunistyczno-liberalny koszmar nigdy się nie spełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:00, Samildanach napisał:

nie no z PSL to musze powiedziec ze troche wyjechales... to bylby absurd... ale calkiem realnie
licze na to iz utworzy sie koalicja wlasnie LiD+PO. jak dla mnie PiS LPR i Samoobrona nie wchodz
w ogolew gre... pokazali podcza zawiazania zeszlej koalicji juz na co ich stac i mysle ze nam-Polakom
to calkowicie wystraczy... kolejnej ich wygranej juz bym nie zniosl i chyba tylko emigracja
...


Czemu nie mogłoby być koalicji PSL+LiD+PO ??Wtedy PiS zostanie sam bez koalicji ,bo wątpię w to ,że Samoobrona i LPR wejdą do sejmu :P.Za dużo zrobiło się wokół tych partii zamieszania.Chodzi mi o seks afery ,itp. :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:05, xDeuSx napisał:

> / ciach... /

LiD + PO to byłby najgorszy z możliwych scenariuszy dla Polski... Mam szczerą nadzieję, że
ten komunistyczno-liberalny koszmar nigdy się nie spełni.


A wolałbyś u władzy PiS+Samoobrona+LPR??To byłyby znowu koszmar :P.PiS znowu by korzystał z CBA ,żeby zatuszować swoje sprawy i byłoby normalnie jak za komuny SB :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:07, Nertis napisał:

A wolałbyś u władzy PiS+Samoobrona+LPR??

Taka koalicja nie jest już możliwa. Wolałbym PiS + PO.

Dnia 07.10.2007 o 11:07, Nertis napisał:

To byłyby znowu koszmar :P.PiS znowu by korzystał z
CBA ,żeby zatuszować swoje sprawy i byłoby normalnie jak za komuny SB :P.

Co ty w ogóle chrzanisz? Myślisz, że CBA to jakaś prywatna organizacja do zacierania brudów politycznych?! Brak mi słów... Przeczytaj sobie ten ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Centralne_Biuro_Antykorupcyjne ) tekst, najlepiej 10 razy i przestań wreszcie opowiadać bzdury.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:05, xDeuSx napisał:



kolego kolego... komuna to nie te czasy.. o ile dobrze pamietam to istnieje tylko i wylacznie centolewica. chyba trafiles nie w ten rok co trzeba... dla mnie koszmar to samo przekroczenie progu wyborczego PiS LPR lub Samoobrony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 08:44, Ceteris Paribus napisał:

Pomijam, ze jesteś zakompleksionym fanatycznym krzykaczem


Powiedziało dziecko, które wyzywa ludzi od złodzieji, pedofilów, oszustów bez przedstawienia dowodów. To dopiero fanatyzm. O kompleksach nie wspomnę (kompleks ofiary pedofila).

Dnia 07.10.2007 o 08:44, Ceteris Paribus napisał:

Napisałem wcześniej, że był znikomy odsetek ludzi, którzy nie byli w partii...


Wcale nie znikomy. Było ich sporo, pewnie miałeś w rodzinie takiego tchórza - stąd próbujesz zmieniać rzeczywistość. Ta niestety jest inna - byli ludzie odważni.

Dnia 07.10.2007 o 08:44, Ceteris Paribus napisał:

Pomijam fakt, ze Kaczyńscy są w swojej partii i pełnia wysokie stanowiska bo chca, wcale nie
muszą.


Porównujesz PiS to PZPRu - partii w ustroju autorytarnym?

Dnia 07.10.2007 o 08:44, Ceteris Paribus napisał:

O_o Buhehehe :-D Powalasz mnie swoją błyskotliwą ripostą. Nie poraz pierwszy i zapewne znając
Ciebie nie ostatni tłumaczę, że wyjełem to z Twojej dyskusji z kimś.


I znowu bezczelnie kłamiesz. Dlaczego nie pokazałeś fragmentu tej wypowiedzi, kłamco? Bo jej nie ma. No śmiało, znajdź ją i pokaż.

Dnia 07.10.2007 o 08:44, Ceteris Paribus napisał:

Było takze wiele innych sornbyhc spraw, na które Tyś nie potrafił odpowieedzieć


Chyba w twojej dyskusji z samym sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:05, Nertis napisał:

>

PSL tylko i wylacznie negatywnie wplyneloby na PO. narobilby sie zamet. choc kto wie... duzo sie dzieje w polskiej polityce wiec mozliwe ze i taka koalicja mialaby miejsce:) w koncu Kaczynski Jaroslaw mowil ze NIGDY nie sprzymierzy sie z Samoobrona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:05, Samildanach napisał:

> >
po pierwsze ogolna opinia jest inna... nawet nie tylko nas normalnych, przecietnych Polakow
ale i politologow czy socjologow.

Ciekawe których... wszędzie czytałem(nawet w "Metrze"), że był remis ze wskazaniem na premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:15, Samildanach napisał:

kolego kolego... komuna to nie te czasy.. o ile dobrze pamietam to istnieje tylko i wylacznie
centolewica. chyba trafiles nie w ten rok co trzeba... dla mnie koszmar to samo przekroczenie
progu wyborczego PiS LPR lub Samoobrony...


I tutaj się mylisz. LiD jest pełen byłych komunistów, a najlepszym na to przykładem jest Kwachu i banda jego czerwonych kolegów. Taka jest prawda, a niestety wielu ludzi uważa, że komuniści zniknęli w Polsce z powierzchni ziemi wraz z końcem PZPRu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:19, xDeuSx napisał:

>

oj kolego... BYŁYCH komunistów. a wiesz ze kardynał Ratzinger był w hitlerjugend? to co ona robi na tronie papieskim???!!! przeciez jest faszysta!!! wlasnie dalem ci porownanie. przekonania Kwasniewskiego diametralnie sie zmienily i nie probuj nikomu wmawiac ze oni dalej sa komunistami bo to nie prawda (chyba ze benedykt XVI jest faszysta)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:18, Mr.Kubu napisał:

> > >
> po pierwsze ogolna opinia jest inna... nawet nie tylko nas normalnych, przecietnych Polakow

> ale i politologow czy socjologow.
Ciekawe których... wszędzie czytałem(nawet w "Metrze"), że był remis ze wskazaniem na premiera.

wejdz na onet.tv i obejrzyj sobie material w katalogu polityka... i zobaczysz wtedy. aha a jesli Metro uwazasz za gazete-autorytet to ja nie wiem czemu jeszcze dyskutujemy razem na ten temat... dla mnie to zwykly szmatlawiec-dlatego darmowy:) oczywiscie bez urazy. sam jednak czytalem Metro ale przede wszystkim dla strony sportowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:12, xDeuSx napisał:

> A wolałbyś u władzy PiS+Samoobrona+LPR??
Taka koalicja nie jest już możliwa. Wolałbym PiS + PO.

Tak, bo wiemy, że jak Jarek coś mówi to tak musi być - "Nie będzie koalicji z Samoobroną.", "Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.", "My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy.", czy już słynne mówienie z jakimi ludźmi nie będą się układać, są pewnie wyjątkami potwierdzającymi regułę :P

Niestety, ale jeśli chodzi o władzę, to nagle potrafią się i wrogowie dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:46, kordzio1 napisał:

>

brawo brawo! ciesze sie iz nie tylko ja to widze... mowilem juz o tym kilka razy ale wszyscy wierni zwolennicy braci Kaczynskich bagatelizuja jakby to nic nie znaczylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:28, Samildanach napisał:

jesli Metro uwazasz za gazete-autorytet to ja nie wiem czemu jeszcze dyskutujemy razem na ten
temat... dla mnie to zwykly szmatlawiec-dlatego darmowy:) oczywiscie bez urazy. sam jednak
czytalem Metro ale przede wszystkim dla strony sportowej...

Nie zrozumieliśmy się :) Chyba nikt normalny nie uważa "Metra" za gazetę autorytet. "Nawet w Metrze" - chodziło mi o to, że baaardzo często spotykam się tam z antypisoskimi artykułami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:49, Mr.Kubu napisał:

> czytalem Metro ale przede wszystkim dla strony sportowej...
Nie zrozumieliśmy się :) Chyba nikt normalny nie uważa "Metra" za gazetę autorytet. "Nawet
w Metrze" - chodziło mi o to, że baaardzo często spotykam się tam z antypisoskimi artykułami.

mylisz sie. to juz jest insynuuacja... bo wcale tak nie jest. ewentualnie pietnuja oni jakies wydarzenie ale to jak kazda gazeta... po to oni sa... a ze ostatnio o PiS bylo duzo slychac... przez ostatnie dwa lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować