Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2007 o 21:52, Vuko Drakkainen napisał:

ojezuu ;) ile ci sie roboty znalazło w tym temacie.


A jaki jest cel Twoje wypowiedzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 21:51, RobeN napisał:

Ostrzegałem, więc dotrzymuję słowa.
-1 za kontynuowanie takiego stylu wypowiedzi.
Prosiłem o spokój i kulturę.

Mogrim potrafił przestać - Ty dolewasz dalej oliwy do ognia. Tylko w jakim celu???


Przepraszam za swoje zachowanie. Jednak ja odpowiadam na jego psoty z godzine później i robię to w delikatniejszym stylu niż gadanie głupot, że kogoś ojciec byl w zomo. Nie ja zaczynałem sietka odzywać, dziękuje.

Heh dodam jeszcze, że nie mogę stwiersić by mój łagodny wcześneijszy post do MNogriam trzymał poziom jego odpowiedzi. Wręcz przeciwnie. Staram się być jak najbardziej wyrozumiały dla tej persony i używać lagodnyhc zwrotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo matko, czytaj adnotację. Przed nimi napisałem, że to zwykła reklama ZSRR. A reklama ma co do siebie? Że jest podkoloryzowana. Mówię chyba, że na tej zasadzie działała propaganda w ZSRR i to co ty uważasz za dobre w tamtym okresie widać tylko na kolejnych filmach propagandowych, jak powyższy przykład. Jakby było tak wspaniale, to po co kręcono by choćby Kroniki Filmowe, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 22:01, Vuko Drakkainen napisał:

post był na zasadzie żartu paniszu moderatorze.


Nie chcę niepotrzebnie tu się wtrącać, ale to jest ekhm... SPAM :P

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 22:00, reykan napisał:

Ooo matko, czytaj adnotację. Przed nimi napisałem, że to zwykła reklama ZSRR. A reklama ma
co do siebie? Że jest podkoloryzowana. Mówię chyba, że na tej zasadzie działała propaganda
w ZSRR i to co ty uważasz za dobre w tamtym okresie widać tylko na kolejnych filmach propagandowych,
jak powyższy przykład. Jakby było tak wspaniale, to po co kręcono by choćby Kroniki Filmowe,
hę?


Nierozumeim /ciebie zupełnie! Zaczynaliśmy mówić o zupełnie czxymś innym aż doszliśmy do proppagandy PRLu. Czy Tobie sienaprawdę wydaję, że cała swoją wiedze opieram na takich propagandowych historyjkach? Jak ak to jesteś w błędzie. Po raz kolejny powtarzam, że opieram sięna relacjach znajomych mi ludiz z tamteg okresu, czy profesora ze szkoły. Ja nie mówie takze, że wszystko było wtedy takei kolorowę. Miało swoje plusy i minusy, podobnie jak dzisaj nasza demokracja. ale nie chcę by młode pokolenie bezprawnie mieszało wsszyztko z blotem wg prawicowej ideii " komuna to złooooo"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do propagandy mały kawał, podobny do tego jaki umieścił kolega powyżej:
50 lata XX wieku. Idzie babcia ulicą po Warszawie i widzi, że jakiś facet rozwiesza plakaty. Podchodzi bliżej i patrzy, a na nim jakiś wąsaty facet z medalami. Pyta się faceta:
- A kto to jest?
- To jest nasz wielki towarzysz Józef Stalin!
- A co on zrobił?
- On z waszego polskiego narodu Niemców wygonił!
- O, daj Boże, żeby jeszcze ruskich stąd pogonił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 22:03, Pablor napisał:

Sorry, ale liczenie tych głosów to istna gehenna ;-).


Gdyby każdy w poście z głosem dopisał:

GŁOS

To dużo łatwiej byłoby Ci liczyć z pomocą Wyszukiwarki.

Edit: Wolę się nie wypowiadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 22:03, Pablor napisał:

Sorry, ale liczenie tych głosów to istna gehenna ;-).

domyślam sie! zaraz po założeniu został zasypany postami.

RobeN

Jezuu co człowiek powie to zaraz jest osądzany za Spam?! daj mi za to jeszcze degrada to bedą szczerze jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 22:06, Vuko Drakkainen napisał:

Jezuu co człowiek powie to zaraz jest osądzany za Spam?! daj mi za to jeszcze degrada to bedą
szczerze jaja.


Ale czy to nie jest prawda???
Post nie związany z tematem jest SPAMem.

.......................................................

Zastanawiam się jak będzie wyglądał kolejny tydzień kampanii. I czy dojdzie do tych wspaniałych debat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować