Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2007 o 17:08, reykan napisał:

/ ciach... /


Mamy dokładnie takie same poglądy polityczne :) .

Karczmarz! Nalej Panu Reykan''owi! Dobrze prawi! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 17:08, Mr.Kubu napisał:

Wiatam bardzo serdecznie kolejnego forumowicza, który został przez pewne osoby zmanipulowany
i nie do końca wie o czym mówi. To tak na wstępie.


Wiesz co nie, znasz mine. Ja od samego początku od dwóch lat krytykowałęm PiSuar i byłem przeciwko tym ludzią. Zmanipulowanie? No daj, że spokój! Jak widze, że coś mi się nie podoba to o tym mowię dlatego, że mi to nie pasuje nie dlatego, że Ty tak powiesz czy ktoś inny. Konkrety? Już ich wiele podawałem, nie koniecznie w tym temacei, ale ile mozna pisać razy to samo? Program "tanie państwo", które w rzeczywistości okazało się drogim państwem i bardziej oberwalismy po kieszeni. Przypisywanie sobie zasłóg innych - budowy autostrady, mieszkań (tu nie zrobili nic, zadziałali prywatni przedsiebiorcy). Przez ostatni rok byłem bezrobotny więc sienaogladąłemn troche transmisji sejmowych, wiadomosci itp wiec mgłem sobie dokąłdniej wyroibć zdanie na temat PiSuaru. Co zrobił Kaczyński w Warszawie? Nic! To jego walka z korupcją - nie ma inwestycji to i nie ma co kraść. Teraz zarzucają Gronkiewicz, że cała Warszawa jest zakorkowana i wszędzie. A dlaczego tak jhest? Jak miasto stało przez dwa lata w stagnacji to teraz trzeba to naprawic.

Poprawianie literówek mogłeś juzsobie podarować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 17:15, Ceteris Paribus napisał:

Wiesz co nie, znasz mine.

Przykro mi. Widzę Ciebie niestety pierwszy raz na tym forum. ;)

Dnia 12.10.2007 o 17:15, Ceteris Paribus napisał:

Ja od samego początku od dwóch lat krytykowałęm PiSuar i byłem przeciwko
tym ludzią. Zmanipulowanie? No daj, że spokój!

Jak ktoś pisze o "ciemnym" elektoracie PiSu to nie ma szans ażeby przestać. To jest po po prostu bzdura.

Dnia 12.10.2007 o 17:15, Ceteris Paribus napisał:

troche transmisji sejmowych, wiadomosci itp wiec mgłem sobie dokąłdniej wyroibć zdanie na temat
PiSuaru. Co zrobił Kaczyński w Warszawie? Nic! To jego walka z korupcją - nie ma inwestycji
to i nie ma co kraść.

E... ?

Dnia 12.10.2007 o 17:15, Ceteris Paribus napisał:

Teraz zarzucają Gronkiewicz, że cała Warszawa jest zakorkowana i wszędzie.
A dlaczego tak jhest? Jak miasto stało przez dwa lata w stagnacji to teraz trzeba to naprawic.

Tak! Chopy do roboty! Rąbać, kopać, ugniatać, murować! Teraz, wszędzie! Niech stanie się wielki korek, aby sparaliżować stolicę!Co tam plany, po co mózg, dalej heja, wkrótce będzie luz!

Dnia 12.10.2007 o 17:15, Ceteris Paribus napisał:

Poprawianie literówek mogłeś juzsobie podarować...

Nie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 17:08, reykan napisał:

SLD jak sięgam pamięcią obcinał sobie pensję o połowę i przeznaczał na domy dziecka:P Spadek
przestępstwa to jest zasługa PiS, bo sam Kwaśniewski mówił, że powinno być bardziej liberalne.


Nie jest to jakaś specjalna zasługa PiS. Skoro przestępcziość systematycznie maleje to co oni takiego wielkeigo zrobili? Nierozumiem? Wiesz kto wyjechał do angli i na zachód? Sam Kaczyński powiedział - "ci którzy nie dawali sobie tutaj rady". A przeważnei byli to ludzie, którym wiele rzeczy kleiło się do łapy i zadymiarze.

Dnia 12.10.2007 o 17:08, reykan napisał:

Tak jasne- zabójstwo to tak może z rok w zawieszeniu?


Bez skrajności prosze. Prawo powinno byc bardziej liberalne. Zaostrzanie kar jeszcze nigdzie nie zmniejszyło przestępczosci. Gdyby tak było to Rosja i USA były by rajem na ziemi - w końcu tam jest kara śmierci. Popatrz sobie na zachód. Tasm jest liberalne prawo a przestępczosć jest mnijesza. Zresztą tu niechodzi tylko o prawo, a o warunki życia i wiele innyhc czynników, ktore u nas popychajaludzi na złą drogę.

Dnia 12.10.2007 o 17:08, reykan napisał:

A co zrobiło SLD przez 10 lat na arenie
międzynarodowej? NATO i UE to nie są ich zasługi, po prostu zachód wyciągnął do nas przyjazną
dłoń.


Tak - dlatego teraaz PiSuar musi to wszystko psuć?

Dnia 12.10.2007 o 17:08, reykan napisał:

I im się opłaca: ilu żołnierzy wyjechało do Iraku i gdzie jeszcze to się nawet w USA
z nas śmieją, że się wpychamy wszędzie.


Wiesz ja nie popieram ezgranicznie wszystkich zagrywek SLD - a w szczególnosci tej interwnecji, a sam PiS japrzedłuza.

Dnia 12.10.2007 o 17:08, reykan napisał:

A jak jest Unia to mają setki tysiące osób do robienia
najczarniejszych robót w Anglii:P PiS spija śmietankę po tych "sukcesach" no na pewno. On naprawia
państwo.


Jak? Jak je naprawia? Swymi zamachami na demokracje - ot nowa metoda przy wyborach, że do rządzenia nie wchodzi osoba, która ma najwięcej głosów, a ta z początka listy?! To jest powrót do PRLu. Tym, że odsuwajaprzeciwników od władzy? Tym ,że chcą całaą władze mieć dla siebie, a tych coi majainne zdanie najlepie wyrzucuić?

Dnia 12.10.2007 o 17:08, reykan napisał:

A w 2 lata osiągnął więcej, niż SLD zburzyło przez 10 lat.


0_o Co zburzyło?

Dnia 12.10.2007 o 17:08, reykan napisał:

Teraz bezrobocie spada,


"wszyscy młodzi skumali gdzie jest Londyn"

Dnia 12.10.2007 o 17:08, reykan napisał:

budowane są nowe drogi,


500m autostrady. Wyczyn to juz Twoje znienawidzone SLD zrobiło więcej. A normalne drogi są akurat tam budowane, gdzie w samorządzie siedzi PO...

Dnia 12.10.2007 o 17:08, reykan napisał:

będzie kasa z Euro 2012 (wierzę, że się uda),


Póki co to zastanawiajasiekogo wybrac by zrobił przetargi :\ A no i mamy "już" logo...

Dnia 12.10.2007 o 17:08, reykan napisał:

podniesione zostaną pensje,


już zostały podniesione, bo nie ma kto pracować. To nie jest zasługas PiSu tylko tego, że ok 5 mln ludiz nm ubyło. I to przeważnei specjalistów i fizycznych. Wiesz iel u mine w zakładzie zarabiasja fizyczni? Po 1500 złotych, plus nadgodziny. Kolega po studiach dostał oferte pracy na drugim końcu wrocławai za 1400zoli. Daje do myślenia?

Dnia 12.10.2007 o 17:08, reykan napisał:

opieka zdrowotna itp.


?? A to itp to co? Cialge zamyka się szpitale, lekarze strajkuja. A ci (PiS), ktorzy są tak blisko ludiz i naszych potrzeb nawet niechcieli wyjść do pielegniarek koczujących przez miesiac prze pałacem prezydenckim czy sejeme(?). Do teog zobac, ze wszystko systematycznie drozeje.

Dnia 12.10.2007 o 17:08, reykan napisał:

Dlatego u mnie w rodzinie każdy jest za PiS, a nie za LiD- Lenie i Debile
(pomijam pana Borowskiego, bo go lubię).


Być moze dlateog, że daliście sie omotać populistą z PiSu? Myślę, że po przeczytaniu tego co napsiałem wyżej sie troszkę zastanowisz i nie będziesz dlaej wierzyć w te azsługi PiSu. Gdzie obiecywane reformy? Firmę miało się zakładać w 15 minut, i co? Jest jak było. A no i jeszcze negocjacje w sprawie tarczy antyrakietowej - porażka! - a USA to wie i wykożystue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 17:25, Mr.Kubu napisał:

> Wiesz co nie, znasz mine.
Przykro mi. Widzę Ciebie niestety pierwszy raz na tym forum. ;)


Chodzi mi raczje o życie prywatne.

Dnia 12.10.2007 o 17:25, Mr.Kubu napisał:

> Ja od samego początku od dwóch lat krytykowałęm PiSuar i byłem przeciwko
> tym ludzią. Zmanipulowanie? No daj, że spokój!
Jak ktoś pisze o "ciemnym" elektoracie PiSu to nie ma szans ażeby przestać. To jest po po prostu
bzdura.


Przeczytaj to co napisałem wyzęj do reykana - konkretnie "zasługi PiSu".

Dnia 12.10.2007 o 17:25, Mr.Kubu napisał:

> troche transmisji sejmowych, wiadomosci itp wiec mgłem sobie dokąłdniej wyroibć zdanie
na temat
> PiSuaru. Co zrobił Kaczyński w Warszawie? Nic! To jego walka z korupcją - nie ma inwestycji

> to i nie ma co kraść.
E... ?


Co nie wiedziałeś tego? A mi się zarzuca słabą wiedzę na temat wydażeń politycznych czy gospodarczych, eh...

Dnia 12.10.2007 o 17:25, Mr.Kubu napisał:

> Teraz zarzucają Gronkiewicz, że cała Warszawa jest zakorkowana i wszędzie.
> A dlaczego tak jhest? Jak miasto stało przez dwa lata w stagnacji to teraz trzeba to naprawic.

Tak! Chopy do roboty! Rąbać, kopać, ugniatać, murować! Teraz, wszędzie! Niech stanie się wielki
korek, aby sparaliżować stolicę!Co tam plany, po co mózg, dalej heja, wkrótce będzie luz!


"E...?" 0_o I mi się zarzuca ślepą nienawiść do PiSu itp, eh... Nie znacie pewnych faktów to nie dziw się, że elektorat PiSuaru można nazwać "ciemnym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 17:37, Ceteris Paribus napisał:

Przeczytaj to co napisałem wyzęj do reykana - konkretnie "zasługi PiSu".

Przeczytałem i co? I nic - nic ciekawego się nie dowiedziałem, prócz z kosmosu wyjętych jakiś dziwnych przykładów.

Dnia 12.10.2007 o 17:37, Ceteris Paribus napisał:

dlatego teraaz PiSuar musi to wszystko psuć?

Psuć? Oni dbają o to by Polska liczyła się w Europie, ale po co ja to mówię kolejnemu człowiekowi z kompleksem "Polska = sługa wszystkich""

Dnia 12.10.2007 o 17:37, Ceteris Paribus napisał:

Co nie wiedziałeś tego?

CO miałem zauważyć?!

Dnia 12.10.2007 o 17:37, Ceteris Paribus napisał:

A mi się zarzuca słabą wiedzę na temat wydażeń politycznych czy gospodarczych,
eh...

To, że wierzysz we WSZYSTKIE wypowiedzi WSZYSTKICH "specjalistów" nie znaczy, że posiadasz wielką wiedzę...

Dnia 12.10.2007 o 17:37, Ceteris Paribus napisał:

0_o I mi się zarzuca ślepą nienawiść do PiSu itp, eh... Nie znacie pewnych faktów to
nie dziw się, że elektorat PiSuaru można nazwać "ciemnym".

"Ciemnym" to na razie można Ciebie nazwać. Powód? Powtarzasz rzeczy usłyszane gdzieś w telewizji nieszukając potwierdzenia ich w innych źródłach.
To tyle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tusk niszczy Kaczyńskiego. Inaczej tego się nazwać nie da. Jest bardziej zdecydowany, konkretny itd. Jeżeli Jarek nie ma asa w rękawie to właśnie pogrążył PiS :)) Ale coś mi się wydaje że ma coś w zanadrzu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda, Tusk mnie dużo bardziej przekonuje. Coraz częściej i coraz bardziej wytyka minusy PiSu i Kaczyńskiego.
A piszę to z perspektywy osoby, która stoi z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I robi to doskonale, muszę powiedzieć, że jestem w szoku. Liczyłem na Tuska, ale muszę powiedzieć, że jestem pod wrażaniem. To jest MIAZGA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 17:25, Mr.Kubu napisał:

> Teraz zarzucają Gronkiewicz, że cała Warszawa jest zakorkowana i wszędzie.
> A dlaczego tak jhest? Jak miasto stało przez dwa lata w stagnacji to teraz trzeba to naprawic.

Tak! Chopy do roboty! Rąbać, kopać, ugniatać, murować! Teraz, wszędzie! Niech stanie się wielki
korek, aby sparaliżować stolicę!Co tam plany, po co mózg, dalej heja, wkrótce będzie luz!


Tak samo jest teraz w Krakowie. Wszedzie remonty, cale miasto zakorkowane. Ludzie sie denerwuja, to oczywiste. Ale to wlasnie teraz Polska musi wydac dotacje z UE. I bardzo sie ciesze, ze miasta realizuja programy przebudowy komunikacji miejskiej i ulic. Juz za pare lat, kiedy skonczy sie wiekszosc wielkich inwestycji nie bedziemy mogli uwierzyc jakiego postepu dokonal ten kraj. I dlatego teraz bardzo sie ciesze, mimo ze do domu wracam dwa razy dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale Tusk jedzie Kaczyńskiego... tylko żeby nie przegiął bo zrobi z Kaczyńskiego ofiarę i w ludziach żal wzbudzi i to się obróci przeciwko niemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 20:57, Pablor napisał:

Jeżeli PO nie wygra tych wyborów po tej debacie to już nigdy nie wygra. Tusk stanął na wysokości
zadanie, skopał Kaczyńskiemu tyłek.


Rzeczywiscie, Tusk bezapelacyjnie wygrywa debate. Problem mial jedynie przy polityce zagranicznej, przy pytaniu o kontakty z Niemcami. Jednak Kaczynski tez wtedy oklamal widzow, mowiac o rzekomym spotkaniu Tuska z szefowa Zwiazku Wypedzonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Kaczyński został zniszczony. Aż mi go szkoda. Pogubił się facet i tak zdenerwował że mosty wzdłuż Wisły widzi :))
p.s.Zobaczcie jak fajnie była ustawiona wypowiedź Kaczyńskiego na temat na temat Iraku. Najazd kamery, wyuczona regułka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:07, pawbuk napisał:

> Jeżeli PO nie wygra tych wyborów po tej debacie to już nigdy nie wygra. Tusk stanął na
wysokości
> zadanie, skopał Kaczyńskiemu tyłek.

Rzeczywiscie, Tusk bezapelacyjnie wygrywa debate. Problem mial jedynie przy polityce zagranicznej,
przy pytaniu o kontakty z Niemcami. Jednak Kaczynski tez wtedy oklamal widzow, mowiac o rzekomym
spotkaniu Tuska z szefowa Zwiazku Wypedzonych


W pewnym momencie Kaczyński zbliżył się do Tuska ale potem pan Donald odskoczył. Śmieszą mnie zarzuty PiSu, że Tusk zwracał się po imieniu do premiera. Wszakże sam premier zaczął zwroty imienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:13, dawidos170 napisał:

> > Jeżeli PO nie wygra tych wyborów po tej debacie to już nigdy nie wygra. Tusk stanął
na
> wysokości
> > zadanie, skopał Kaczyńskiemu tyłek.
>
> Rzeczywiscie, Tusk bezapelacyjnie wygrywa debate. Problem mial jedynie przy polityce zagranicznej,

> przy pytaniu o kontakty z Niemcami. Jednak Kaczynski tez wtedy oklamal widzow, mowiac
o rzekomym
> spotkaniu Tuska z szefowa Zwiazku Wypedzonych

W pewnym momencie Kaczyński zbliżył się do Tuska ale potem pan Donald odskoczył. Śmieszą mnie
zarzuty PiSu, że Tusk zwracał się po imieniu do premiera. Wszakże sam premier zaczął zwroty
imienne.


zwroty imienny nie zakryja slabego przygotowania kaczora do debaty. Przegrac i z Olkiem i z Tuskiem??. A mialo byc tak pieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować