Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

No bo Tusk rzucał całkowicie bezsensowne hasła typu "Byłem w Kielcach", a wszyscy "O ja Cię, Donald, inni to by tylko przez Skype''a gadali z mieszkańcami":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Donald Tusk dzisiaj po prostu zniszczył Kaczyńskiego Jarosława. Nie ma co się tu nad tym rozwodzić... W prawdzie zaliczył on dzisiaj kilka wpadek, jednak oceniając obiektywnie (jestem za LiD-em) muszę powiedzieć, że jeśli po tej debacie nie wygra Platforma to już całkowicie przestanę wierzyć w inteligencję tego narodu...

Co do widowni debaty to nie widzę sensu czepiania się ich. Nie przerywali, aż tak bardzo i bardziej moim zdaniem pan Kaczyński właził w między słowa Tuska. Widownia ma prawo okazywać zadowolenie i niezadowolenie i nie sądzę by w tej kwestii zostały naruszone jakieś zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:33, Tomek1120 napisał:

Dla mnie to Kaczyński jest wielkim przegranym tej debaty.


Myślę, że to Kaczyński wygrał.
Właściwie nie atakował, samymi odpowiedziami pogrążał Tuska, który ciągle się w coś plątał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyli tak bo wypowiedzi Kaczora byly czasami bardzo zabawne. Piekny pokaz ignorancji wladzy. Szanuje demokracje, ale ciezko mi uwierzyc ze tyle osob zaglosowalo na PiS. Wracajac do glownego watku. Kaczynski powinien podziekowac osobom, ktore siedzialy za panem Tuskiem, ze tak sie smialy bo zagluszaly jego glupie i kompromitujace go wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:35, BzyQacz napisał:

Popieram! Tusk był lepszy. I moim zdaniem liberalna Polska to prawdziwa Polska. Nie klerodupna
Polska pod rządami PiS.


Solidarna Polska to prawdziwa i niezależna Polska.

A nie zadupie Europy z rządem w Brukseli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Zawiodłem się, bo według mnie poziom debaty stał na niskim poziomie. Pan Tusk nie jest zdecydowanie wielkim mówcą, ale wystarcza mu to do prowadzenia równorzędnej debaty. Premier Kaczyński natomiast raczej został odpowiednio skontrowany, więc nie miał jak rozwinąć skrzydeł. Wygadał więc zdecydowanie Tusk, który swoim przystępnym językiem dociera do zwykłych Polaków. Tylko trzeba podkreślić że jego zwolennicy nie grzeszyli od kultury i dobrego smaku. To mój obraz dzisiejszej debaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:37, Ranthar napisał:

Myślę, że to Kaczyński wygrał.
Właściwie nie atakował, samymi odpowiedziami pogrążał Tuska, który ciągle się w coś plątał.


Nie moze wygrac ktos, kto ciagle sie nieudolnie broni. A pan Tusk rozegral to bardzo inteligentnie. Przejal inicjatywe i w sprawach gospodarki (wg mnie najwazniejszych) rozsmarowal Jarka po fotelu. Przyznaje, troche Tusk stracil przy polityce zagranicznej ale i tak (wg mnie) wygral cala debate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:38, pawbuk napisał:

Wyli tak bo wypowiedzi Kaczora byly czasami bardzo zabawne. Piekny pokaz ignorancji wladzy.
Szanuje demokracje, ale ciezko mi uwierzyc ze tyle osob zaglosowalo na PiS. Wracajac do glownego
watku. Kaczynski powinien podziekowac osobom, ktore siedzialy za panem Tuskiem, ze tak sie
smialy bo zagluszaly jego glupie i kompromitujace go wypowiedzi


Wg prowadzącej p. redaktor wypowiedzi Tuska były "na niskim poziomie merytorycznym" (z tymi zębami czy oczami wilczymi co on tam pieprzył).

Czy wierzysz w sukces Platformy po wyborach?
Czy za cztery lata (jeśli nie wcześniej) Tusk będzie mógł się pochwalić, że stworzył "Irlandię nad Wisłą"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ma zachowanie widownii do tego kto wygrał debatę? Ludzie zastanówcię się nad tym co tak naprawdę jest w takiej rozmowie ważne. Jak dla mnie to Tusk wygrał tą debatę i nie tak jak na wcześniejszych tylko właściwie słuchał. Kaczyński tutaj tylko się wykręcał i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, powiem inaczej... PiS byłby nikim bez kleru. To jest PRAWDA. A Polacy takiej nie chcą! Kler należy trzymać z dala od władzy. Sądzę, że Polska pod władzą PO akurat nie miałaby rządu w Brukseli. Ale POtrafiłaby wprowadzić niektóre rozporządzenia z innych krajów... Na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:39, Ranthar napisał:

> Popieram! Tusk był lepszy. I moim zdaniem liberalna Polska to prawdziwa Polska. Nie klerodupna

> Polska pod rządami PiS.

Solidarna Polska to prawdziwa i niezależna Polska.

A nie zadupie Europy z rządem w Brukseli.


zadupiem europy to bysmy nadal byli gdyby nie pomoc wlasnie Brukseli. Za rzadow PiS prawie wrocilismy na swoje dawne miejsce(zadupie). Mam nadzieje ze jak PO dojdzie do wladzy to z powrotem zasiadziemy wsrod europejskich poteg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak znowu wygra Kaczyński i zrobi koalicje z samoobroną co obiecywał że nie zrobi to porażka totalna. A moja ciocia idzie głosować na PiS a marudzi że jej córka wyjechała do Niemiec bo tam skończyła szkołę i mówi że do Polski to już nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio słuchałem, takiej jakiejś debaty w radiu chyba. I tam prezenter widocznie był za jedną z partii więc wkur***** słuchacz zadzwonił i go opie****! Dobrze że naród wie co robić.
Ale lepiej aby teraz PO wygrało. PiS (Piwo i Seks) pokazało na co ich stać (HOMOTUBISIE I SEKS AFERA!) i teraz pora aby PO się wykazało. Jeżeli ludzie znowu będą głosowali na PiS to się chyba zastrzelę! Przecież to właśnie dzięki nim mamy te wczesne wybory. Po co głosować na rząd który nie potrafi rządzić państwem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:41, Marko Pele napisał:

Powiem tak. Zawiodłem się, bo według mnie poziom debaty stał na niskim poziomie.

Faktycznie, spodziewałem się, że będzie ciekawiej, a tu taki smar...

Dnia 12.10.2007 o 21:41, Marko Pele napisał:

Wygadał więc zdecydowanie Tusk, który swoim przystępnym językiem dociera do zwykłych Polaków.

Kaczor też ma język przystępny tylko mówił trochę bardziej skomplikowanie. Zamiast powiedzieć "wszystko będzie dobrze" argumentował i tłumaczył, co jednka mogło nie dotrzeć do wszystkich...

Dnia 12.10.2007 o 21:41, Marko Pele napisał:

Tylko trzeba podkreślić że jego zwolennicy nie grzeszyli od kultury i dobrego smaku.

Samoobrona?:DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh Donald zmiażdżył biednego, małego Kaczorka;>
Brawa dla Donalda Tuska.
Forum tvn24 zawrzało(oczywiście znaczna większość jest za Donaldem - nie zapomnijcie zagłosować http://www.tvn24.pl/-1,1524644,wiadomosc.html 85% dla Tuska, a kaczor ledwo 6%), daje się słyszeć krytykę widowni PO:P osobiście bardzo mi się podobała. W końcu ktoś wyśmiał Kaczora prosto w "twarz";)

Właśnie oglądam konferencja pisiorków na tvn24. Oczywiście sama propaganda! Kaczor próbuje odzyskać twarz(której nie ma)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wkońcu ktoś mądrze powiedział. Mieliśmy już pokaz w wykonianiu PiSu więć po co oddawać władze spowrotem w ręcę tych, którzy pokazali że na nią nie zasługują? To jest wg. mnie chore i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować