Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2007 o 22:04, reykan napisał:

No te 100m na ostatniej prostej 5 km/h po kilkunastogodzinnym szkoleniu i specjalnym wycofaniu
patroli policji na pewno...

Bardzo śmieszne...ja mieszkam w Kielcach, byłem, widziałem, cyrku z policją nie było tak jak podczas wizyty Kaczyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:06, reykan napisał:

Może przeczytaj trochę wcześniejsze posty. Nikt nie wmówi Polakom, że Tusk jeździ sam i wie,
jakie są ceny, poza tymi drukowanymi z neta...


A czemu mialby nie jezdzic?? Jest takim samym obywatelem jak Ty czy ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:06, reykan napisał:

Może przeczytaj trochę wcześniejsze posty. Nikt nie wmówi Polakom, że Tusk jeździ sam i wie,
jakie są ceny, poza tymi drukowanymi z neta...

A co ma jazda z ochroniarzami do cen jakie są w naszym kraju? Co jak Co ale ja wole mieć za premiera człowieka, który umię przejechać samochodem 100 metrów niż tkaiego, który nie dosięga do pedałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Kaczyński to nie jest już obywatel, jak mniemam. A to, że on to robi pod publike to nieważne. A to, że pochodzi z biednej rodziny czyni z niego lepszego polityka? On już się nauczył luksusowego trybu życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:06, pawbuk napisał:

A Tusk jak sam mowi (czy ktos mu wierzy
czy nie to juz jego sprawa, i tak to mozna sprawdzic) pracowal fizycznie oraz w dodatku za
granica.


Taaa, jasne, juz mu wierzę;) Też pracowałem fizycznie za granicą. I co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:44, reykan napisał:

A Kaczyński staje się jeszcze lepszym mówcą. To już jego druga wygrana debata.


Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ty jesteś zwolennikiem PiSu i Jarosława Kaczyńskiego. Dla kogoś innego dzisiejsza debata mogła być drugą przegraną batalią premiera. A to kto wygrał całą wojnę, okaże się dopiero, kiedy poznamy wyniki głosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:51, Ranthar napisał:

P******* Oszołomy;)

Korzystając z Twojego rozumowania "kto wykaże się bardziej merytorycznym argumentem" (haha):
Przeproście i Spier**lajcie :)

Dnia 12.10.2007 o 21:51, Ranthar napisał:

To był LPR...

Z którym PiS zawarło koalicję.

Dnia 12.10.2007 o 21:51, Ranthar napisał:

To była Samoobrona...

Z którą PiS zawarło koalicję.

Dnia 12.10.2007 o 21:51, Ranthar napisał:

Irlandia nad Wisłą! Yeah!

Lepsze takie hasła, niż "zwalczymy układy, salony i oligarchów".

Dnia 12.10.2007 o 21:51, Ranthar napisał:

Strzelaj do mnie!

Na szczęście nie masz jeszcze praw wyborczych. Uprzedzając odbicie piłeczki w moją stronę - tak, ja też nie mam, ale zawsze mogę zabrać babci dowód :)

Dnia 12.10.2007 o 21:51, Ranthar napisał:

Wczesne wybory mamy przez nieudolnych partenerów koalicji.

Własnym oczom nie wierzę. PiSior napisał prawdę...

Dnia 12.10.2007 o 21:51, Ranthar napisał:

PiS chciał koalicji z PO, ale oni oczywiście "nie, nie".

O ile się nie mylę, opozycja z definicji nie zgadza się z rządzącymi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę za premiera mieć Kaczyńskiego, który kocha Polskę za to, że się w niej urodził i chce tu żyć, niż Tuska, który kocha Polskę za to, że jest blisko Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:09, Ascont napisał:

Co jak Co ale ja wole mieć za
premiera człowieka, który umię przejechać samochodem 100 metrów niż tkaiego, który nie dosięga
do pedałów.


Może Kaczyński nie sięga do pedałów, ale przynajmniej pedałom nie pochlebia;)

Skrajny liberalizm Tuska doprowadzi nas do ruiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:11, reykan napisał:

A Kaczyński to nie jest już obywatel, jak mniemam. A to, że on to robi pod publike to nieważne.
A to, że pochodzi z biednej rodziny czyni z niego lepszego polityka? On już się nauczył luksusowego
trybu życia...


A Kaczynski to nie nauczyl sie luksusowego trybu zycia ??? Nie napisalem ze jak ktos pochodzi z biednej rodziny to jest lepszym politykiem. Napisalem tylko ze to powinno byc normalne ze pan Tusk w zwykly dzien jezdzi samochodem do pracy, nawet jesli z ochroniarzami i jak kazdy kierowca (nie niedzielny) cokolwiek orientuje sie w cenach benzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:11, Ranthar napisał:

> A Tusk jak sam mowi (czy ktos mu wierzy
> czy nie to juz jego sprawa, i tak to mozna sprawdzic) pracowal fizycznie oraz w dodatku
za
> granica.

Taaa, jasne, juz mu wierzę;) Też pracowałem fizycznie za granicą. I co z tego?


Taa, na pewno ciezko pracowales :P W wieku 6 czy 7 lat jesli wolno spytac?? Bo 16 lat to chyba jeszcze nie mozesz pracowac fizycznie za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:15, Ranthar napisał:

> Co jak Co ale ja wole mieć za
> premiera człowieka, który umię przejechać samochodem 100 metrów niż tkaiego, który nie
dosięga
> do pedałów.

Może Kaczyński nie sięga do pedałów, ale przynajmniej pedałom nie pochlebia;)

Skrajny liberalizm Tuska doprowadzi nas do ruiny.


A co masz do homoseksualistow?? Nie pamietam zeby kogokolwiek umiarkowany liberalizm (taki jak pana Tuska) doprowadzil do ruiny. Za to konserwatyzm bywa zabojczy(juz od czasow starozytnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:14, reykan napisał:

Ja wolę za premiera mieć Kaczyńskiego, który kocha Polskę za to, że się w niej urodził i chce
tu żyć, niż Tuska, który kocha Polskę za to, że jest blisko Niemiec.

Bądź co bądź nie każdy musi zawsze i wszędzie mówić prawdę. Ja zawsze porównuje Kaczyńskiego do biblijnego węża, który kusi do grzechu, który w tym przypadku jest głosem oddanym na PiS. I tu kązdy polak możę albo być taki jak Ewa albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:14, reykan napisał:

Ja wolę za premiera mieć Kaczyńskiego, który kocha Polskę za to, że się w niej urodził i chce
tu żyć, niż Tuska, który kocha Polskę za to, że jest blisko Niemiec.


Tusk powiedzial ze kocha Polske za swoje cudowne dziecinstwo z kolegami, za swoje corki, a nie za to ze Polska jest blisko Niemiec. Po raz kolejny przypisujesz slowa osobie ktora ich nie powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem wrażenie że Tusk wygrał debatę...zresztą inni politycy w TVN 24 też tak mówią (nie pisze tu o tych z PiS bo to wiadome że popierają swoich). Jakie są wasze odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:33, Konował napisał:

Odniosłem wrażenie że Tusk wygrał debatę...zresztą inni politycy w TVN 24 też tak mówią (nie
pisze tu o tych z PiS bo to wiadome że popierają swoich). Jakie są wasze odczucia?


Tusk zmiótł Kaczyńskiego z powierzchni ziemi ;) To była dla Tuska bardzo udana debata i bez wątpienia to on ją wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:33, Konował napisał:

Odniosłem wrażenie że Tusk wygrał debatę...zresztą inni politycy w TVN 24 też tak mówią (nie
pisze tu o tych z PiS bo to wiadome że popierają swoich). Jakie są wasze odczucia?



Ja ogolnie popieram PO, uwazam jednak ze Tusk bardzo zdecydowanie wygral debate. Mial suche fakty na potwierdzenie swoich teorii, byl bardziej autentyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2007 o 22:34, Ascont napisał:

Tusk zmiótł Kaczyńskiego z powierzchni ziemi ;) To była dla Tuska bardzo udana debata i bez
wątpienia to on ją wygrał.


Hehe na Onecie w sondzie kto wygrał debatę jest 81 % dla Tuska;P. Raczej więc on wygrał, ciekawe jak się to odbije na sondażach no i w końcu wyborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:15, Ranthar napisał:

> Co jak Co ale ja wole mieć za
> premiera człowieka, który umię przejechać samochodem 100 metrów niż tkaiego, który nie
dosięga
> do pedałów.

Może Kaczyński nie sięga do pedałów, ale przynajmniej pedałom nie pochlebia;)

Skrajny liberalizm Tuska doprowadzi nas do ruiny.

Było o tym dzisiaj na debacie, widocznie oglądałeś cartoon network. Nie przypominam sobie, żeby Tusk "pochlebiał" kiedykolwiek homoseksualistom (nie "pedałom" - i to o publiczności mówicie, że jest chamska - fanstastyczna strategia - nie ma się argumentów to się zrzuca na karb publiczność, którą swoją drogą sam Pis się domagał; elektorat Pisu jest niestety sto razy gorszy, z tego co widać), widać jak się przygotowujecie do czegokolwiek, o tym zamiłowaniu do kłamstwa nie wspomnę. Gdzie 3 mln mieszkań, gdzie drogi, gdzie pieniądze na służbę zdrowia? Kaczyński odpowiedzi nie miał i trzeba być największym kłamcą, żeby powiedzieć, że było inaczej. WYDANE NA KANCELARIĘ - 300 MLN!!! Boże, ile za to by można zrobić. Ludzie, używajcie głowy a nie dupy!
Jeszcze tylko dopiszę, że niezmiernie się cieszę, że nie macie prawa jeszcze prawa wyborczego. Mój głos idzie na PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować