Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Przecież to od początku było widać, że P.Tusk wygrywa. Był wyluzowany, odpowiadał mądrze, a Premier? Zdenerwowany i odpowiadał bezsensownymi argumentami. Po prostu z jego strony to była żenada ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem to porównać do debaty sprzed 2 lat Donald-Lech i tutaj wychodzi ona na korzyść Tuska.Premier dzisiaj był jakiś mało przekonujący,nie odpowiadał na pytania,czasami się gubił,widać było że się złości i tok rozmowy nie idzie po jego myśli.Był za pewny siebie. Motyw z dość częstym spoglądaniem na kartki co ma teraz powiedzieć sprawiał wrażenie,że nie bardzo pamięta co ma mówić.Owszem przyszpilił parę razy Tuska,ale widać było,że tracił na sile.
Osobiście spodziewałem się wygranej Kaczyńskiego,który tak jak jego brat mógł sobie zapewnić tym zwycięstwo.

Rzecz kolejna to publiczność żenująca w swoich okrzykach i przygadywaniu-skąd oni ich biorą z ulicy-chyba po poprzedniej debacie Kaczyński-Kwach,gdzie więcej było zwolenników PiSu TV chciała wyrównać szanse,a poszła w inną stronę.

I jeszcze jedno bo nie oglądałem od początku,a na końcu tego nie zauważyłem:Czy oni podali sobie ręce jak w poniedziałkowej debacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2007 o 22:38, Konował napisał:

Hehe na Onecie w sondzie kto wygrał debatę jest 81 % dla Tuska;P. Raczej więc on wygrał, ciekawe
jak się to odbije na sondażach no i w końcu wyborach.

Co do obiektywności onetowych sondaży to raczej nie brał bym ich na poważnie sam głosowałem przed chwilą i słupek poszedł o kilka procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:42, petergriffin napisał:

> > Co jak Co ale ja wole mieć za
> > premiera człowieka, który umię przejechać samochodem 100 metrów niż tkaiego, który
nie
> dosięga
> > do pedałów.
>
> Może Kaczyński nie sięga do pedałów, ale przynajmniej pedałom nie pochlebia;)
>
> Skrajny liberalizm Tuska doprowadzi nas do ruiny.
Było o tym dzisiaj na debacie, widocznie oglądałeś cartoon network. Nie przypominam sobie,
żeby Tusk "pochlebiał" kiedykolwiek homoseksualistom (nie "pedałom" - i to o publiczności mówicie,
że jest chamska - fanstastyczna strategia - nie ma się argumentów to się zrzuca na karb publiczność,
którą swoją drogą sam Pis się domagał; elektorat Pisu jest niestety sto razy gorszy, z tego
co widać), widać jak się przygotowujecie do czegokolwiek, o tym zamiłowaniu do kłamstwa nie
wspomnę. Gdzie 3 mln mieszkań, gdzie drogi, gdzie pieniądze na służbę zdrowia? Kaczyński odpowiedzi
nie miał i trzeba być największym kłamcą, żeby powiedzieć, że było inaczej. WYDANE NA KANCELARIĘ
- 300 MLN!!! Boże, ile za to by można zrobić. Ludzie, używajcie głowy a nie dupy!
Jeszcze tylko dopiszę, że niezmiernie się cieszę, że nie macie prawa jeszcze prawa wyborczego.
Mój głos idzie na PO.


Moj glos tez poszedlby na PO gdybym mial prawo wyborcze. Niestety, nie mam. Czy wie ktos od jakiego wieku mozna wstapic do mlodziezowki?? Czy wymagana jest pelnoletniosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:50, Gregory171 napisał:


> Hehe na Onecie w sondzie kto wygrał debatę jest 81 % dla Tuska;P. Raczej więc on wygrał,
ciekawe
> jak się to odbije na sondażach no i w końcu wyborach.
Co do obiektywności onetowych sondaży to raczej nie brał bym ich na poważnie sam głosowałem
przed chwilą i słupek poszedł o kilka procent


Wiadomo że od razu PO nie będzie miało 81 % poparcia czy coś takiego, niemniej jednak coś to pokazuje prawda?
Zresztą oprócz głosów od polityków PiS nie słyszałem żadnej opinii że niby pan Kaczyński wygrał debatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:55, Konował napisał:

Wiadomo że od razu PO nie będzie miało 81 % poparcia czy coś takiego, niemniej jednak coś to
pokazuje prawda?
Zresztą oprócz głosów od polityków PiS nie słyszałem żadnej opinii że niby pan Kaczyński
wygrał debatę.


Niestety, nawet w tym temacie byly opinie ze to Kaczynski wygral debate. Nie mozna do konca ich brac za zdanie wiekszosci ale faktem jest ze takowe sie pojawily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2007 o 22:57, pawbuk napisał:

Niestety, nawet w tym temacie byly opinie ze to Kaczynski wygral debate. Nie mozna do konca
ich brac za zdanie wiekszosci ale faktem jest ze takowe sie pojawily

Chodzi mi o TV dziennikarzy/polityków z innych partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że po debacie, każdy jest za swoim, będzie za nim jeszcze bardziej, a niezdecydowani najprawdopodobniej oleją wybory. Przynajmniej część. Obydwaji politycy powatarzali hasła, którymi wojują od dawna. Ogółem ta debata nie wniosła nic nowego. Ale patrząc z boku, to chyba Tusk gadał bardziej rzeczowo, Kaczyński częściej się irytował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:58, Konował napisał:

Chodzi mi o TV dziennikarzy/polityków z innych partii.


Takie tez sie pojawily w TVP Info. Znow niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie Tusk wygrał debatę, zresztą to lepiej niż wygrałby Kaczyński. Lecz nie można zapomnieć, że dzięki niemu mamy 500 m autostrady więcej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:58, BzyQacz napisał:

Podobnie jak ja... Nie ma sprawy. Zresztą, dojrzałość obywatelską dostaje się właśnie z dowodem
:).


Ja juz jestem bardziej dojrzaly obywatelsko niz wiele pelnoletnich osob. Ale coz moge zrobic.. Takie prawo, trzeba przestrzegac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 23:01, pawbuk napisał:

> Chodzi mi o TV dziennikarzy/polityków z innych partii.

Takie tez sie pojawily w TVP Info. Znow niestety


No to przegapiłem je:P. Na jutro pewnie będzie jakiś sondaż to się zobaczy jeszcze jak uważa lud. Jakiś publicysta wygłaszał taką opinie? Tylko nie mów że ktoś z PiS-u;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 23:05, Konował napisał:

> > Chodzi mi o TV dziennikarzy/polityków z innych partii.
>
> Takie tez sie pojawily w TVP Info. Znow niestety

No to przegapiłem je:P. Na jutro pewnie będzie jakiś sondaż to się zobaczy jeszcze jak uważa
lud. Jakiś publicysta wygłaszał taką opinie? Tylko nie mów że ktoś z PiS-u;].


Nie z PiS-u. Ale na pewno popiera PiS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać sporo osób narzeka na publiczność Tuska. Cóż, moze nie byli zbyt kulturalni, ale efekt osiągneli. Te śmiechy podczas wypowiedzi Kaczyńskiego, te docinki itd swoje zrobiły. Wyglądało to tak jakby publicznosć śmiała się z premiera, bo ludzi z PiSu słychać prawie nie było. Momentami nawet braw Kaczyńskiemu nie bili, jak się już tak poplątał że tylko on wiedział o czym gada :))
Inna sprawa że te śmiechy były całkowicie zasłużone, w takie bzdury jakie momentami gadał premier, nie obrażając nikogo, to tylko jego zaślepieni wyborcy mogą uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje ze ta debata to gwozc do trumny PiS-u zero konkretów, zdenerwowanie, nieznajomość tematu.. premier wszystkich polaków.. nie no takie rzeczy to tylko w erze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować