Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2007 o 22:50, Gregory171 napisał:

Co do obiektywności onetowych sondaży to raczej nie brał bym ich na poważnie sam głosowałem
przed chwilą i słupek poszedł o kilka procent

http://wiadomosci.onet.pl/wybory2007/1622979,news.html
http://wiadomosci.onet.pl/wybory2007/1622963,news.html
Jarkowi już podziękujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim zwolennikiem Tuska, ale powiem szczerze jako hura optymista nie spodziewałem się takiej miazgi. Donald wypadł doskonale, a Jarek kiepsko po prostu kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary 87% ludzi twierdzi że wygrał Tusk, czy Ty naprawdę uważasz, że Kaczyński był lepszy ??? Nie ukrywam, że to mnie lekko przeraża, że istnieją tak mocno omamieni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Katowicach od 31 lat, moja rodzina to Ślązacy od pokoleń, z całą pewnością "przywitam" premiera w odpowiedni sposób. Śląsk to nie jest zagłębie głupoty i zacofania, Kutz ma ponad 50% poparcia w sondażach, jesteśmy mądrymi ludźmi.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reykan, Twój problem polega na tym, że różnica w tej debacie nie wynosi 51 do 49, tylko 80 do 10. Wszyscy widzieliśmy jak Donald niszczył Jarka krok po kroku i chwała mu za to. Jest zdecydowanym zwycięzcą tej debaty, tak twierdzą fachowcy, politycy i społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno słowo - "oszołom". Sojusze z sąsiadami to rzecz normalna, dla ludzi inteligentnych to norma, dla oszołomów Niemcy to nasz "historyczny wróg". Mam pytanie: jak mocny jest ból po przegranej debacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna poprawka, bo tego wymaga przyzwoitość. Ja się tej debaty bałem, jako wyborca Po bałem się bardzo. To co zrobił Donald to bardzo pozytywne zaskoczenie, był wielki. Po Kaczyński został sam numer po butach, był bez najmniejszych szans, to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Donaldus zdecydowanie wygrał z Jareczkiem debatkę xP

Najbardziej rozbiła mnie konferencja prasowa PiS''aru zaraz po skończonej debacie - Nawet guru niektórych Kaczyński musiał zrzucić wszystko na widownie - co utwierdziło mnie w przekonaniu, że może on dobry w swych przemowach jest ale tylko gdy występuje sam i przedstawia swoje oczywiste racje, nie mając partnera do rozmowy który może mu wytknąć błędy ;)

Pablor nie można tak było w jednym poście? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 02:21, Pablor napisał:

Jedno słowo, a tak wiele mówi: "OBY".

Pablor straszliwe teraz spamujesz! nie można pisać tylu postów pod sobą ale nieważne chciałem tylko powiedzieć że podobała mi sie debata ze strony Tuska oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu byłem za PO i w tym roku również jestem za partią Tuska, jednak po dzisiejszych zajściach na kanale 2 zwątpiłem - Kaczor po raz drugi występuje w debacie i miażdży konkurencje. To jak Jarek wychodził z każdego pytania zapierało mi dech w piersiach, a także wprawiał w zamieszanie lidera PO - pamiętacie moment, gdzie premier oskarżył Donalda o to by ten wątpił w przynależność Gdańska do Polski? - Tusk po tym był tak zdenerwowany, że powoli zaczynałem myśleć czy nie dojdzie do rękoczynów. :)

Jeśli chodzi o samą demagogie i siły perswazji to Jarek przekona każdego do swojego zdania, niestety Tusk takich możliwości nie posiada (czego dał wyraz swoją anegdotką pistolet Kaczora w windzie). Jeśli jednak mówimy o tym, która parta najlepsza dla państwa Polskiego to mnie przekonują obietnice rozbudowy infrastruktury i zaprzestanie już dopatrywania się, kto był, a kto nie był agentem - powiedziano już na ten temat wystarczająco... Wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda z tych wiadomości tyczyła się innego forumowicza, prócz Reykana. Z całą pewnością to nie był spam, odniosłem się do konkretnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 02:27, Pablor napisał:

Każda z tych wiadomości tyczyła się innego forumowicza, prócz Reykana. Z całą pewnością to
nie był spam, odniosłem się do konkretnych opinii.


w sumie nie wiem nieważne jednak jeśli odnosisz sie do kilku osób to poprostu odpowiadasz na jednego posta a potem pogrubiasz nick innego forumowicza i mu odpowiadasz i mówie ci to jest spam bo dostałem raz za takie coś ostrzeżenie ;) a mam pytanie czy odbędzie sie debata kwaśniewskiego z tuskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Pablor każdy z nas mógłby zrobić to samo, tylko wtedy jak by to forum wyglądało? Lepiej w jednym poście po jedynm zdaniu do każdego niż takie nabijanie licznika ;)

Elektorat Kaczyńskiego zapewne i tak nie oglądał debaty jutro główny dowodzący sztabem ojciec dyrektor wytłumaczy im, że premier położył Tuska na kolana i kazał mu błagać o litość ;) Żal mi ludzi którzy to przyjmą ;)

@Vuko

Podobno w poniedziałek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaro miał dzisaj zły dzień! widać było po tym jak odpowiadał i zadawał pytania. Z kwachem jakoś mu poszło choc wiadomo że kwaśniewski byl bardziej wiarygodny :). Ogólnie tusk tą debate wygrał i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Debata z panem z tropików wypadła na tyle dobrze, że ani jeden ani drugi nie mówił konkretów - ładnie się uśmiechali i unikali niezręcznych pytań, a jeśli takie się pojawiały ignorowali je ;)

Tutaj Jarek dał się pociągnąć za jezyk i widzieliśmy jaka to była tragedia xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować