Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 02:46, ^RaZZieL^ napisał:

A bo ja wiem ;) Pojedynki ekipa TVN kontra Wiejska się zdarzały nie słyszałem o pierwszych
braciach RP biegających za piłką xP


no ja też bym nie widział kaczyńskich w strojach sportowych. Chociaż kto wie jacy z nich piłkarze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:17, BzyQacz napisał:

Podobnie jak skrajna prawicowość Kaczyńskiego.

Chyba bardziej skrajna lewicowość. :P

ps. Tusk dokopał Kaczyńskiemu i wbił go w ziemię. Giertych wręcz mówił o zmiażdżeniu. Teraz debata z Kwaśniewskim zmarginalizuje jeszcze bardziej Kaczyńskiego. Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Jeżeli przy okazji Tusk wygra jeszcze z byłym prezydentem - na co ma duże szanse, to ustawienie najbardziej korzystne będzie właśnie dla PO. I może się okazać, że to nie PiS może rządzić samodzielnie, a PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 03:18, Olamagato napisał:

ps. Tusk dokopał Kaczyńskiemu i wbił go w ziemię. Giertych wręcz mówił o zmiażdżeniu. Teraz
debata z Kwaśniewskim zmarginalizuje jeszcze bardziej Kaczyńskiego. Kto mieczem wojuje, ten
od miecza ginie. Jeżeli przy okazji Tusk wygra jeszcze z byłym prezydentem - na co ma duże
szanse, to ustawienie najbardziej korzystne będzie właśnie dla PO. I może się okazać, że to
nie PiS może rządzić samodzielnie, a PO.


cóż.. nie ma co PiS i PO idą w łep w łep pewnie wygra PiS dzieki rolnikom ale najważniejsza jest dobra kamparnia wyborcza ze strony PO i może wszystko sie dobrze skończy. Rozumiem ze PO jest w dobrych stosunkach z LiDe-em i jeżeli wygra PO bedzie miedzy tymi partiam pewne porozumienie. Co do debaty popieram co powiedziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że już niedługo koniec z tą kampanią wyborczą ;) Prawdę mówiąc mam już dość tego bałaganu ;)
A Tusk ładnie dokopał Kaczyńskiemu to mi sie podobało jestem zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 03:35, Vuko Drakkainen napisał:

cóż.. nie ma co PiS i PO idą w łep w łep pewnie wygra PiS dzieki rolnikom


Mi się wydaje,że wygra dzięki moherom...
Lubię oglądać spoty-jest się z czego pośmiać...
W jednym spocie Lech/Jarek mówił,że "my robimy to,czego chcą Polacy".Zapewne,gdybym poszedł do Jarka,powiedział,że chcę,aby przestał być premierem,to straciłbym obywatelstwo polskie...
"Dbamy o gospodarkę"-Gospodarka się rozwija,bo PiS nie zdążył jeszcze nic zepsuć"
Jeszcze dużo przykładów,a o zasadach,które zobowiązują nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 06:19, Ascont napisał:

Ja też i tylko czekam już na debatę z kwaśnym ;]


no tylko zeby nie przyszedl na debate a przed tym walnal sobie poloweczke "lekarstwa" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Debata, debata i po debacie. Ogólnie nie podobają mi się te ich pytania, odpowiedzi, riposty i tak x100 w całym programie. Ludzie ich formatu, którzy bądź co bądź potrafią się wypowiedzieć potrzebują na to czasu. A nie sztywne 1,5 min i 30s. Debatę zacząłem oglądać około 40 min przed zakończeniem. Nie wiem jak było wcześniej, ale jak dla mnie w tych czterdziestu min Pan Premier, nie miał wiele do gadania. Tusk trochę mu dołożył (moim zdaniem, bo przecież nie jestem jakimś wnikliwym obserwatorem)...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydują wybory, a nie od dziś wiadomo, że Onet jest jak TVN- sprzyja PO. Zresztą popatrz na tą sytuację: Dziennik mówi, że PO ma 39%, a PiS 33%, GW z kolei, że PiS ma 39%, a PO 33%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznym jesteś człekiem. No ale taki z ciebie fanatyk- chciałbyś sojuszu nawet z Al Khaidą. Zrozum (bedzie to trudne), że nie z każdym za wszelką cenę. Cieszę się, że odchodzimy od Rosji i Niemiec, a jesteśmy bliżej Francji i USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reykan, czy nie mógłbyś napisać tych 3 postów w jednym? A nie, że spamujesz? -.- A propo tajemniczej "choroby" z Filipin to SANEPID nasz kochany powiedział, że nie grozi nam epidemia. Juhuuu bo się już przestraszyłem, że niedługo wszyscy politycy zaczną tak dziwnie mówić. PS Tusk wygrał w 100%, przecież to było widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol
Widać elektorat pis(...ale chwila on chyba nie jest pełnoletni?!) życie w zakłamaniu, obłudzie... podatni na propagandę wodza.
Skoro liczne sondaże cię nie przekonują to co? Może konferencja koczara tuż po debacie w której stwierdził, że wygrał - lol.
http://www.tvn24.pl/1000571,1,1,sondy.html - zobacz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 09:54, reykan napisał:

No tak, TVN jest strasznie opiniotwórcze. Weź się nie ośmieszaj- widać propagandę prywatnych
mediów.

TVN rządzi! Pierwsza informacja jak znalazła się na tym pasku na dole telewizora tuż po debacie (na TVN24) to "Premier zwracał się do Donalda Tuska ''panie Donaldzie''" czy coś w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 02:19, Pablor napisał:

Jedna poprawka, bo tego wymaga przyzwoitość. Ja się tej debaty bałem, jako wyborca Po bałem
się bardzo. To co zrobił Donald to bardzo pozytywne zaskoczenie, był wielki. Po Kaczyński został
sam numer po butach, był bez najmniejszych szans, to oczywiste.


A ja się w ogóle nie bałem. Byłem pewny od początku, że Tusk wygra. Kaczyński się powtarza. Aha śmieszyła mnie jedna rzecz, rozmawiali o autostradach (o ile dobrze pamiętam) a Premier powiedział, że PiS będzie budował autostrady rozbijaniem układów (lol) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować