Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 09:54, reykan napisał:

No tak, TVN jest strasznie opiniotwórcze. Weź się nie ośmieszaj- widać propagandę prywatnych
mediów.



No nie, Forgotten ma rację w 100% ci do Ciebie. A TVP, TV TRWAM? R. Maryja?! Oni są pod kontrolą P. Kaczyńskich (oprócz tych 2 ostatnich, ale one są każdy wie jakie). Czemu wyrzucili P.Olejnik z TVP? P.Lisa z POLSATU?! No dlaczego? Bo mieli swoje zdanie i wiedzieli, że się źle dzieje w kraju.Po prostu TVN podaje rzetelne informacje, i pokazuje prawdę jaka jest w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 10:14, reykan napisał:

Zauważ, że ja nie przytaczam żadnych stacji telewizyjnych, tylko prasę...


Niestety prasa również jest pro pisowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu trzeba powiedzieć, że środki masowego przekazu nie są obiektywne. A ponoć Tusk chce się układać z RM, ale Rydzyk się obraził i na niego wyklina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 10:24, reykan napisał:

Po prostu trzeba powiedzieć, że środki masowego przekazu nie są obiektywne.

No niestety nie są obiektywne, ale nadal uważam że TVN24 jest obiektywny. Kiedyś PO coś źle zrobiło, to nie ukrywali tego tylko pokazali i można by powiedzieć że nawet skarcili ich

Dnia 13.10.2007 o 10:24, reykan napisał:

A ponoć Tusk chce
się układać z RM, ale Rydzyk się obraził i na niego wyklina:)

Nie wierzę, że Tusk z chce jakiegoś układu z RM, ponieważ jest on człowiekiem honoru i nie zrobiłby czegoś takiego.
Skąd masz takie informacje? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie mogę wytrzymać! Kaczuchu tak kłamią w żywe oczy, że szok. "Gdy brat zostanie prezydentem to ja nie będę NIGDY premierem" - no żal... Niedługo potem wygryzł cichego, fajnego Marcinkiewicza i już zaczął trzepać z bratem kasę. Kaczyński podczas tej debaty nas - społeczeństwo, normalnie obrażał! Jest tak chamski i arogancki. Patrzy chyba jedynie na to, by znów wskoczyć na stołek i zarabiać krocie wraz ze swoim braciszkiem. Ludzie! czy oni są reprezentatywni?! Jak najbardziej nie! W ogóle oni mają być twarzą Polski w Świecie?! To ja radzę założyć torbę na głowę... Jeden z Kaczyńskich nie ma konta (wiadomo, trzeba te kilka złotych od milionów odjąć jako prowizję za prowadzenie konta...), ani żony itd. I to jest typowy Polak? Ludzie przejrzyjcie na oczy! Idźcie na wybory! Nie dajcie PiSuarowi wygrać, bo będzie klęska i rozpoczną się rządy chamstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 07:51, szweider napisał:

Lubię oglądać spoty-jest się z czego pośmiać...
W jednym spocie Lech/Jarek mówił,że "my robimy to,czego chcą Polacy".Zapewne,gdybym poszedł
do Jarka,powiedział,że chcę,aby przestał być premierem,to straciłbym obywatelstwo polskie...
"Dbamy o gospodarkę"-Gospodarka się rozwija,bo PiS nie zdążył jeszcze nic zepsuć"


Ja mam tak samo :D Jak widzę te spoty to śmieję się z ich płytkości i żałosności...
Jakiś człowiek mówi, że nie mógł prowadzić sklepu bo mu szyby wybijali itp. PiS zaczął rządzić i - ojej - chuligani widocznie też uciekli, bo boją się PiS, jeszcze bardziej niż policji xD Mało tego, te pseudo-filmy o miażdżeniu PiSu itd. to taka żenada, że głowa mała. Pseudo-aktorzy i te ich argumenty ;/ i ta: "mordo ty moja!"... Kogo to obchodzi?! To ma być kampania wyborcza?! PiS jedynie przekomarza się z PO i najeżdża na całą resztę partii po to, by wygrać. Ale jak wygrać? Chamstwem? Poniżaniem ludzi? Oni myślą, że takie pokazywanie durnych spotów coś da? Ja, inteligentny Polak, widzę w tym jedynie żenadę i fuszerkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 18:54, Mr.Kubu napisał:

> Przeczytaj to co napisałem wyzęj do reykana - konkretnie "zasługi PiSu".
Przeczytałem i co? I nic - nic ciekawego się nie dowiedziałem, prócz z kosmosu wyjętych jakiś
dziwnych przykładów.


0_o no tak, tak - wszelkie te zasługi, które przypisuje sobie PiSuar faktycznie są jak wyjęte z kosmosu. Sa jawną kpiną z prawdy.

Dnia 12.10.2007 o 18:54, Mr.Kubu napisał:

> dlatego teraaz PiSuar musi to wszystko psuć?
Psuć? Oni dbają o to by Polska liczyła się w Europie, ale po co ja to mówię kolejnemu człowiekowi
z kompleksem "Polska = sługa wszystkich""


To właśnei wy PiSowcy macie taki kompleks Polska=sługa. Nie macie pojęcia jak się trzeba zachowywać w polityce miedzynarodowej. Tak bardzo PiS "walczy" o "szacunek" a wchodzi bez mydła w du... USA. Tak, to, że wszyscy siez ans śmieja, rodacy na za granicą się za nasz piekny rząd wstydzą to tylko moje kompleksy... Tja...

Dnia 12.10.2007 o 18:54, Mr.Kubu napisał:

> Co nie wiedziałeś tego?
CO miałem zauważyć?!


Nie zauwarzać a wiedzieć.

Dnia 12.10.2007 o 18:54, Mr.Kubu napisał:

> A mi się zarzuca słabą wiedzę na temat wydażeń politycznych czy gospodarczych,
> eh...
To, że wierzysz we WSZYSTKIE wypowiedzi WSZYSTKICH "specjalistów" nie znaczy, że posiadasz
wielką wiedzę...


0_o

Dnia 12.10.2007 o 18:54, Mr.Kubu napisał:

> 0_o I mi się zarzuca ślepą nienawiść do PiSu itp, eh... Nie znacie pewnych faktów to
> nie dziw się, że elektorat PiSuaru można nazwać "ciemnym".
"Ciemnym" to na razie można Ciebie nazwać. Powód? Powtarzasz rzeczy usłyszane gdzieś w telewizji
nieszukając potwierdzenia ich w innych źródłach.


Bzdury sobie sam dopowiadasz nie majac żadnych argumentów. Powodzenia.

Dnia 12.10.2007 o 18:54, Mr.Kubu napisał:

To tyle. Pozdrawiam.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przekona już, bo Rydzyk wystosował pismo, że ten go obraził i by na niego nie głosować, że nie jest katolikiem i podnosi rękę na niego itp. Ale już jego koledzy z zakonu mówili, na kogo głosowac, bo się ponoć ludzie pytaja, gdy tam przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A "Rzeczpospolita" co mówi, to chyba pro-pisowska prasa, a tam PO prowadzi. Przypominam też, że twierdzisz że Kaczyński wygrał debatę....... to "dosyć" odosobniony pogląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko tak, bo Tusk nie miał się z czego spowiadać na niej, skoro nie był u władzy. Poza tym on też się uważa za wyższego- niedostępny dla zwykłego obywatela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobały spoty o kasie(szczegóły na gramsajcie).
"Nie ma pomysłu na prezentacje-nie ma pomysłu na władze"-Zasady zobowiązują,ośmieszanie Polski za granicą,pienienie"Jak to fajniej jest teraz niż dwa lata temu"Koalicja z LPR i SRP-też mi pomysł na władzę
"Wiem k****,że nie biorą"-ryby rzeczywiście nie biorą:)Oni nie wrócą-oni już są...
Jak wygra PO,to ciekawe,jak będą się gryźć premier Tusk i prezydent Kaczyński(chyba,że będzie koalicja PoPiS)
A Lidl?Przegrał,ale według pewnego sondażu moje poglądy w 70% zgadzają się z tym,co pieni Olek i reszta,chociaż mi się jedynie podoba ta"tolerancja religijna"(Jakby kto nie wiedział-PiS propaguje chrześcijańską demokrację,więc raczej nie jest lubiany przez żydów,ateistów,muzułmanów i innych)
Endrju i Roman-Obaj WON-zwłaszcza Romek za mundurki
Partia Kobiet?Nie skomentuje jej
PSL-może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 10:59, reykan napisał:

Mimo wszystko tak, bo Tusk nie miał się z czego spowiadać na niej, skoro nie był u władzy.
Poza tym on też się uważa za wyższego- niedostępny dla zwykłego obywatela.


yyy... A oglądałeś "Autografy" na TVP1? Tusk to zwykły gostek, który mieszka w zwykłym mieszkaniu ( no nie wyglądało to na mieszkanie bogacza... ) i weekendami pogrywa z kumplami w piłę... Jak dla mnie Tusk to taki "jeden z nas"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 11:03, szweider napisał:

Partia Kobiet?Nie skomentuje jej


A ja a jakże :D
Nie pamiętam, jak nazywa się ta kobieta, jedna z kandydatek do sejmu. Mówi, że kobiety nie mają praw, "Walczmy o prawa kobiet!". Gdzie ona żyje?! Czy kobiety nie mają praw? No pani kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 10:59, reykan napisał:

Mimo wszystko tak, bo Tusk nie miał się z czego spowiadać na niej, skoro nie był u władzy.
Poza tym on też się uważa za wyższego- niedostępny dla zwykłego obywatela.


O rly?
Premier-"Tusk nie jest godzien debaty ze mną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować