Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 13:23, Wiles napisał:

Ech... to już przestaje denerwować i śmieszyć. Zaczyna mi być powoli żal pana Tuska.


Znalazł się wilki obrońca biednego Kaczora. Jaki to Kaczyński i jego PiS jest biedny, a zamiast działać to g... zrobili, ważniejsze było dla nich szperanie w przeszłości, powiedz mi kogo obchodzi kim był dziadek jakiegoś polityka? Zamiast zajmowac się sprawami najwyższej wagi to oni sie takimi bzdetami bawili i wszędzie szukali jakiegoś podstępu. Ja nie wiem gdzie tacy ludzie jak ty mają oczy ale nie wiem czy wiesz, że dzięki polityce twoich ulubieńców cały świat się z nas śmieje. To jest dla mnie dowód na to co oni zrobili dla Polski. Jak można ufać komuś kto najpier mówi, że nigdy nie wejdzie w koalicje w Lepperem a potem to robi, z facetem z którego cała Polska się śmieje, dać mu stołek w rzadzie. Ech... to dopiero przestaje być smieszne, kiedy za sprawą polityki swojego kraju wstyd jest się przyznawać za granicą skąd sie pochodzi. Bo mi jest wstyd, co kolejny rząd to gorszy, nie wiem czy może być jeszcze tragiczniej niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 15:30, Zgodo napisał:

I co pan premier odpowiedział... że wszystko już przygotowali i jak wygrają
wybory to autostrady powstaną! Kompletna żenada!


Nie ma to jak ''kiełbasa wyborcza''... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 15:31, Guybrush napisał:

Znalazł się wilki obrońca biednego Kaczora.

Spokojnie :) Dla niektórych (na ten przyklad- dla Wilesa) głos babci jest silniejszy niż wolna wola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam proste stanowisko na ten temat :D

To PiS najwyraźniej chce wrócić do czasów gdzie każdy ruch obywatela/obywatelki był monitorowany. Taka mała władza absolutna w demokratycznym kraju :| A jego ulubionym argumentem dlaczego nie ktoś inny to: On jest związany z socjalistami... blablabla... jego dziadek należał do partii... blablabla... itd :D Jak dla mnie to Kaczyńscy mają jakiś problem.

Z drugiej strony nie twierdze, że PO, LPR, SLD czy inne partie są święte i mają super pomysły, ale przyświeca mi jedno przysłowie;
"Z dwojga złego lepiej w te stronę" i dlatego nie ważne na kogo będę głosować tak długo jak nie będzie to PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 15:33, master matrox napisał:

Nie ma to jak ''kiełbasa wyborcza''... ;)


Oj tak! A ta PiSowska to taka najdziwniejsza ze wszystkich! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 15:31, Guybrush napisał:

nie wiem czy może być jeszcze tragiczniej niż teraz.


Może! Samoobrona stworzy samodzielny rząd! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i udało mi się obejrzeć debatę na iTVP, co tu dużo gadać, Tusk wygrał i to zdecydowanie, udało mu się sprawnie wykorzystać wady Kaczyńskiego. Jakoś nie przepadałem szczególnie, za Tuskiem, bo mówiąc brzydko był dla mnie jakiś taki pizdeczkowaty, ale powiem, że jestem miło zaskoczony. Cała debata utwierdziła mnie tylko, że Kaczyński jest socjalistą... Tylko nie rozumiem jednej rzeczy, po kiego znów dali publiczność, która tym razem jeszcze częściej utrudniała prowadzenie. Dla mnie esencją podejścia Kaczyńskiego do władzy i sprawowania polityki, było to co mówił o korupcji, nie chodzi o to, aby nie zmuszać obywatela do popełniania przestępswa, tylko chodzi o to, żeby Kowalskiego za mordę trzymać, no władza musi kontrolować i nadzorować społeczeństwo.
Nie chodzi o zlikwidowanie przyczyny korupcji, tylko o to, aby twory w rodzaju CBA, miały fabułę do kolejnych odcinków serialu. I znowu pojawiły się u Kaczyńskiego układy, "elyty", ale zapomina chyba o tym, że najbardziej powszechna jest ta korupcja na niskich szczeblach, bo przez urzędnicze fanaberie Kowalski ma wybór, albo czekać do końca życia, aż jego problem przejdzie przez urzędniczą maszynę, albo spróbować załatwić sprawę szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 15:30, Zgodo napisał:

> Cóż, według mnie we wczorajszej debacie zdecydowanie wygrał Donald Tusk. Kaczyński był
zbyt
> pewny siebie i myślał, że ją wygrał, ale tak się nie stało - nie podawał żadnych konkretnych

> informacji, argumentów itp.

I to się zgadza... Mnie osobiście spodobała się odpowiedz na pytanie o autostrady jakie zadał
Tusk Kaczyńskiemu... I co pan premier odpowiedział... że wszystko już przygotowali i jak wygrają
wybory to autostrady powstaną! Kompletna żenada!


Mi tam się podobały reakcje publiczności. W większości;
Tusk=Oklaski
Kaczyński=Śmiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że nasi rodacy za granicą wstydzą się rządu.
Główny powód - Kaczyńscy są przez większość państw europejskich postrzegani jako "szkodliwy materiał".

Dlaczego? Bo wreszcie ktoś zaczął walczyć o nasze interesy w Unii, zamiast lizać Niemcom d*py. Kaczyńscy pokazali, że nie będziemy się ciagle dawać Brukseli. Dali przykład, że z Unią trzeba walczyć, gdy zwraca się przeciwko nam a nie ciągle schlebiać i prosić o władzę jak te kundle w parku o żarcie.

Dlatego nigdzie nas nie lubią... Przestaliśmy być grzeczną Polską, wszędzie wszystkim ustępującą.

I to się okazało skuteczne! Udało się wiele wywalczyć i pokazać, że potrafimy coś Niemcom pokazać.
Jasne, że nie są z tego zadowoleni, krytykują nas i śmieją się z nas, a my [wyborcy] jak ostatnie głupki znowu się dajemy tym dziadom z zachodu. A oni się cieszą, że udaje im się wymusić na nas wybranie proniemieckiego rządu.

Brawo Polacy. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 15:42, Madoxx napisał:

Mi tam się podobały reakcje publiczności. W większości;
Tusk=Oklaski
Kaczyński=Śmiech :D

I tak babcie na niego zagłosują i znów kaczki u władzy będą:/ Ludzie zbierzmy się i chodzmy na wybory, by wstydu już sobie na świeci nie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle co sądzicie o reklamie wyborczej (tylko kogo to była chyba po :PP) jak to za żadu IV RP lekarze uciekają :D . Moim zdaniem to może dużo namieszać w wynikach końcowych :D no o ile PiS nie użyje swoich źródeł do przekonania paru osób żeby podały wyniki z godne z prawdą do póki jest to na ich korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 15:42, Madoxx napisał:

Mi tam się podobały reakcje publiczności. W większości;
Tusk=Oklaski
Kaczyński=Śmiech :D


A potem jak publiczność zaczeła skandować nazwiska swoich "ulubieńców" to ci od Tuska przekrzyczeli tych od Kaczyńskiego... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 15:44, Lord Otis napisał:

na wybory, by wstydu już sobie na świeci nie robić


nie oglądasz chyba reklam wyborczych :PP Babcie głosują na LPR <lol>

Btw. Ta reklamówka wygrała :D

No i może zachęcanie Ędwarda Ąskiego coś zmienią;

Nie bądź osioł idź zagłosuj. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 15:44, Lord Otis napisał:

na wybory, by wstydu już sobie na świeciei nie robić


Wstydu na świecie?

Widzisz sam, jak sprawnie zachodnie państwa nami manipulują, aby wywalić z naszego rządu ludzi, którzy za nas walczą, a wstawić takich, co im d*py liżą.

Śmieją się z nas, aby wymusić na nas wybranie rządu, który nie będzie zabiegał o nasze interesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 15:46, Madoxx napisał:

nie oglądasz chyba reklam wyborczych :PP Babcie głosują na LPR <lol>

Btw. Ta reklamówka wygrała :D

Przecież PiS pogodził się z ojcem Rydzykiem a to silna broń w nadchądzących wyborach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 15:44, Lord Otis napisał:

I tak babcie na niego zagłosują i znów kaczki u władzy będą:/ Ludzie zbierzmy się i chodzmy
na wybory, by wstydu już sobie na świeci nie robić

Dokładnie, kto chciał zagłosowac na PiS i tak to zrobi. :P A PiSowskie moherowe babcie, i wieśniacy pewnie i tak już o tej porze (debaty) już spali :D Albo nie mają TV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 15:46, Zgodo napisał:

A potem jak publiczność zaczeła skandować nazwiska swoich "ulubieńców" to ci od Tuska przekrzyczeli
tych od Kaczyńskiego... :D


A był tam ktoś od Kaczyńskiego ? :P ;) Może myśliwi ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 15:46, Zgodo napisał:

> Mi tam się podobały reakcje publiczności. W większości;
> Tusk=Oklaski
> Kaczyński=Śmiech :D

A potem jak publiczność zaczeła skandować nazwiska swoich "ulubieńców" to ci od Tuska przekrzyczeli
tych od Kaczyńskiego... :D


Tusk wynajął specjalnie chuliganów, żeby przekrzyczeli innych.

Przypomij sobie sam początek - zanim rozpoczęli cokolwiek mówić, "publiczność" już skandowała "Donald Tusk".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 15:48, Ranthar napisał:

Śmieją się z nas, aby wymusić na nas wybranie rządu, który nie będzie zabiegał o nasze interesy.

Kaczyńscy nawet agielskiego nie umieją więc jak godnie mają nas reprezentować? Zresztą oni nie walczą godnie tylko jak małe dzici co powiedza tak musi być a jak nie to się na was wypniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 15:48, Lord Otis napisał:

Przecież PiS pogodził się z ojcem Rydzykiem a to silna broń w nadchądzących wyborach:)


Oj no wiem :P Tak tylko się śmieje z tej reklamy :D A jeśli chodzi o rydzyka to faktycznie :/ to może być problem :| Oby charyzmatyczna postać Ędwarda Ąskiego przekonała młodszych i tych z kategori nie słucham radia maryja by zagłosowali xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować