Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2007 o 18:38, qrczak90 napisał:

Widzę, że nie tylko PiS jest zakłamane, ale i ich zwolennicy...

Ekhm... nie jestem zwolennikiem PiS-u :P To tylko obiektywizm... PO za wiele nie zrobiło... teraz oni (najprawdopodobniej) obejmą władzę, i zobaczymy co zrobią. Czytaj wszystkie moje posty, jeżeli jest ich parę pod tym, które jest najwyżej... wywnioskowałbyś, że nie jestem ani za PO ani za PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 20:09, Pablor napisał:

Do końca rządów PiS-u pozostały 52 godziny.

Może małe referendum, za co dziękujemy odchodzącej ekipie ?
Za najśmieszniejszy rząd po 89 roku.

To mi się wydaje najlepsze, bo idealnie podsumowuje ten rząd jako całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 17:55, Olamagato napisał:

Najlepsze, że PO uprzedziło tą sytuację i wykupiło dla Tuska czas antenowy w czasie najwyższej
oglądalności tuż po dziennikach w trzech największych kanałach tv


Lepiej chyba mieć ostatnie słowo, więc w lepszej sytuacji jest PiS :)

Dnia 19.10.2007 o 17:55, Olamagato napisał:

. Kaczyński zamierza wygłosić "orędzie" jako premier czyli za pieniądze również moje i wasze (3 min. to
ok. 300 tys. zł).


Już wygłosił. Za nasze pieniądze nagadał kupę bzdur i porobił sporo insynuacji. Moim zdaniem niegodne i skandaliczne zachowanie premiera. Najgorsze że jutro podobno w jego ślady idzie jego brat i też ma być orędzie - tym razem prezydenta.

Dnia 19.10.2007 o 17:55, Olamagato napisał:

Jutro z kolei prezio Kaczyński podpisuje umowę z Litwą, więc również będzie miał okazję pokazać
swoją okrągłą buźkę w tvp


Zapewne termin był ustalony już dawno i nie ma to nic wspólnego z wyborami :) Tiaaaa, może jakaś ciemna masa to kupi ( bardzo lubię ten zwrot pana Kurskiego :)), ale w polityce nic się dzieje przypadkowo, a w szczególności przed wyborami.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki PiSowi nie mam łupieżu! I dostałem się do LO! (co prawda nie wiem jaki to ma związek ale Mr.Kwak pewnie by to podciągnął do zasług pisu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gdy wracałem że szkoły autobusem niedaleko mnie i mojego kolei (Qrski z forum) usiadły 2 starsze panie w moherowych beretach i gdy tylko usłyszały z tyłu autokaru rozmowę na temat wyborów i dali za swojego faworyta PO wyżej wspomniane panie postanowili wykonać publicznej wypowiedzi wyzywają pana Tuska od złodzieja i ciągle powtarzały Prawo I Sprawiedliwość co wprowadziło nieco uśmiechu w podróżnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 20:09, Pablor napisał:

Do końca rządów PiS-u pozostały 52 godziny.

Może małe referendum, za co dziękujemy odchodzącej ekipie ?

Za


Za to, że Tomasz Sianecki i Grzegorz Miecugow mają się z czego i z kogo? śmiać :)

Za mundurki (wiem, że to pomysł LPR, lecz Kurski (PiS) ukradł to Giertychowi xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:35, Forgotten napisał:

Ciekawe czy jest coś planowane na jutrzejszy dzień na gram.pl;P?
...może forumowe wybory;>? Byłoby fajnie.

Pomysł bardzo ciekawy, lecz niestety Gram.pl jest chyba apolityczne. ;)

Dnia 19.10.2007 o 21:35, Forgotten napisał:

[Mc Verti -> widzę kolejnego fana szkła kontaktowego:)]


A jakże! :) Mój ulubiony program w TV ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:40, Mc Verti napisał:

> ...może forumowe wybory;>? Byłoby fajnie.
Pomysł bardzo ciekawy, lecz niestety Gram.pl jest chyba apolityczne. ;)

Wystarczyłoby założyć wątek o 6 rano, określić zasady, podać startujące partie i... gotowe. Ja niestety nie wstanę tak wcześnie;P: chce się w końcu wyspać.

Dnia 19.10.2007 o 21:40, Mc Verti napisał:

A jakże! :) Mój ulubiony program w TV ^^

Nie tylko twój;> jeszcze tylko 15 minut (szkoda, że nie będzie lupy tygodnia....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forumowe wybory to była by fajna sprawa, ale.. cieżka do realizacji.. Trzeba było by podliczyć wszystkie głosy, oraz upilnować aby ktoś nie zagłosował 2 razy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mundurki są ważne, to był dobry krok... w kierunku Chińskiej Republiki Ludowej i Kuby ;-).
No i jak słychać w jednym ze spotów poprawiły bezpieczeństwo (???), to fakt dzieciakom łatwiej rozróżnić komu dać w zęby i nie biją przypadkowo swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licząc się z takim rozwiązaniem, jako Ojciec Założyciel dziękuję wszystkim i do zobaczenia, usłyszenia (napisania) w poniedziałek w innym kraju, lepszej Polsce.... V RP !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co jest w tym wszystkim najśmieszniesze? Że rząd na wysokość zarobków ogromnej wiekszości lekarzy i pielęgniarek ma taki sam wpływ jak Ty i ja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:30, Azreix napisał:

Lekka przesada. Ale tylko lekka.

Najwyżej - jak malutki miętowy opłatek :D
Ala, jak widzisz - lud wiele rzeczy kupuje ;p i bez znaczenia czy lud w beretach czy krawatach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 18:18, Azreix napisał:

,,PO powinna się skupiać na optymistycznej stronie swojego programu, którego zresztą nie ma.''''
Majstersztyk :D

Byś mnie zacytował jak odpowiadasz bo jakoś nie bardzo zrozumiałem co wspólnego ma twoja wypowiedź do Nelly Rokity :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 17:49, Olamagato napisał:

> bo czy np. lekarze nie otrzymali podwyżek? Otrzymali. Ale im to nie wystarcza
Czy ty naprawdę myślisz, że lekarze, którzy mają za sobą 6 lat studiów są głupi?


Nie 6 a 11. 6- na samych studiach , 5 bonusowych na specjalizacji. Życie medyka zaczyna się po 30tce:) Zastanawiam się dlaczego zostali w kraju. Polscy lekarze są cenieni zza granicą. Łatwo się adaptują. Wcale się nie dziwię- lepsze standarty pracy i dużo milsi ludzie. W Polsce spora część pacjentów uważa lekarzy za konowałów którzy na niczym się nie znają. Teraz na akademiach medycznych są świetne programy wymiany i mało który student poważnie rozważa możliwość pozostania w kraju.

A to najfajniejszy spot jaki widziałem: http://youtube.com/watch?v=ExKWyLATNz0 szkoda, że nie wyemitują go w TV.

edit: btw robimy zakłady, czy CBA wyciągnie kolejną aferę łapówkarską podczas ciszy wyborczej?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:54, Azreix napisał:

Sam powiedziałeś, że ona sama sobie zaprzecza w jednym zdaniu. Dałem przykład.


Tyle, że to akurat powiedziała zdaję się Pani Jola Szczypińska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować