Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 17:53, hans olo napisał:

> PIS poleciało głównie za kłamstwa!!!
Ehhh. Konkrety proszę, bo polityka to polega na kłamaniu.

OK. Gdzie 3 miliony mieszkań!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 17:47, hans olo napisał:

> >

to co piszesz jest po prostu smieszne. nie dosc ze nie umiesz pisac o sobie chwytasz sie pomocy Paweusza (ktory nawiasem mowiac umie formułowac poglady i jest bardzo obiektywny) to jeszcze pytasz czy umiem czytac a nie umiesz sam zajrzec w dawniejsze posty gdzie znajdzie dziesiatki oskarzen co do rzadow braci kaczycnskich.
a uwazasz ze strasznie zaszkodzilismy Rosji tym smiesznym poniekad wetem?? ty chcesz w ogole nas do niej porownywac??
widze embargo. narazie jest tylko jedno wlasnie Rosji ale chcesz wiecej to niech cie wezma na ministra spraw zagranicznych to bedzie z kazdej strony.
poza tym polecam czytac ze zrozumieniem. napisalem o embargach ktore bylyby gdybys zostal ministrem spraw zagraniczny. wytykasz mi brak inteligencji choc sam sie nia nie popisujesz. wrecz przeciwnie. polecam czytac uwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 17:53, hans olo napisał:

> PIS poleciało głównie za kłamstwa!!!
Ehhh. Konkrety proszę, bo polityka to polega na kłamaniu.

kolego nie chcialbym zyc w panstwie ktore ty bys prowadzil. bo wg mnie polityka na pewno nie opiera sie na klamstwach. to juz wierutna bzdura. a przyklad klamstwa chcesz poznac, prosze bardzo. "nigdy nie sprzymierzymy sie z samoobrona".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3mln mieszkań nie da się zbudować w 2 lata bo jest to praktycznie niemożliwe i o tym wszyscy wiedzieli,więc ten argument można łatwo obalić mówiąc że mieli za mało czasu.Co do ceny to mamy wolny rynek i jeżeli ktoś chce kupić mieszkania po 10tys za metr to proszę bardzo nikt nikomu nie zabroni,a ceny poszły w górę bo weszliśmy do unii i w porównaniu z zachodem mieliśmy śmiesznie niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 16:30, Luke Shadow napisał:


> What!? Wierzejski to ten który jest przeciwny wszystkim sprawom jakie są zwiazane z tolerancją

> jak powina być miedzy ludzmi.
Między jakami ludźmi? Między normalnymi jak najbardziej. Tylko mi teraz nie mów, że homoseksualizm
albo aborcja są normalne.


Ja bym tu dodał jeszcze narkomanię. A potem wstawił słynne zdanie, nie mniej słynego KM - "punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 17:54, Samildanach napisał:

> > >
to co piszesz jest po prostu smieszne. nie dosc ze nie umiesz pisac o sobie chwytasz sie pomocy
Paweusza (ktory nawiasem mowiac umie formułowac poglady i jest bardzo obiektywny) to jeszcze
pytasz czy umiem czytac a nie umiesz sam zajrzec w dawniejsze posty gdzie znajdzie dziesiatki
oskarzen co do rzadow braci kaczycnskich.

postów są tu tysiące nie mam na to czasu.

Dnia 22.10.2007 o 17:54, Samildanach napisał:

a uwazasz ze strasznie zaszkodzilismy Rosji tym smiesznym poniekad wetem?? ty chcesz w ogole
nas do niej porownywac??

A Ty myślisz, że warto oddawać wszystko za pare ton mięsa?

Dnia 22.10.2007 o 17:54, Samildanach napisał:

widze embargo. narazie jest tylko jedno wlasnie Rosji ale chcesz wiecej to niech cie wezma
na ministra spraw zagranicznych to bedzie z kazdej strony.

No dobra problem w tym, że to my ripostowaliśmy za embargo, a nie oni za weto. Nie ma kolejnego embarga ergo: metoda skuteczna.

Dnia 22.10.2007 o 17:54, Samildanach napisał:

poza tym polecam czytac ze zrozumieniem. napisalem o embargach ktore bylyby gdybys zostal
ministrem spraw zagraniczny.
wytykasz mi brak inteligencji choc sam sie nia nie popisujesz.
wrecz przeciwnie. polecam czytac uwaznie

Ależ mój pogląd na tą sprawę nieróżni się od tego jaki reprezentował PiS, więc w czym problem?

Czopki2

Dnia 22.10.2007 o 17:54, Samildanach napisał:

OK. Gdzie 3 miliony mieszkań!!!???

Myslisz, żewszystkie będą Twoje? Nie wiem jak gdzie indziej, ale Poznań sie rozrasta, ostatnio musieli zacząć pracę nad nowym planem zagospodarowania, bo miejsca braknie na inwestycje. Polanka z pustego pola zamienia się w piękną dzielnicę mieszkalną. Coś w tym musi być, ale problemw tym, że to nie zależy od żadnego rządu, bo buydownictwem steruje bardziej UE niz rząd, który i tak starał się opóźnić szkodliwe działanie narzuceń Unii w tej dziedzinie.

Dnia 22.10.2007 o 17:54, Samildanach napisał:

MIało nie być koalicji z samoobroną!!!

Miała być koalicja z PO. Pytanie zasadnicze, kto się z niej wycofał pierwszy? A jako, że koalicja jakaś musiała być no to wyszło jak wyszło. Z resztą kompromitacje Samoobrony i LPR zawdzięczacie nie PO tylko PiSowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech sobie ludzie popierają PiS ale żeby pozytywnie oceniać polityków LPR?! to już jest nad to dziwne!. Człowieku gdzie ty masz tolernacje do innych ludzi?! jeśli ktoś ma przekonania homoseksualne niech je ma i żaden Wierzejski czy Kaczyński nie może im tego zabronić. Rozumiem że przez homoseksualizm i aborcje zmniejsza sie populacja ale żyjemy w czasach gdy pewnych rzeczy ludzią zabronić nie można. Może nie jestem inteligentem ale w przeciwięstwie do ciebie nie jestem ślepy na ludzi i na życie i wiem że najważniejszą podstawą w życiu jest tolerancja czego żadnen polityk LPR nie ma! a napewno twój idol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 17:58, Samildanach napisał:

> > PIS poleciało głównie za kłamstwa!!!
> Ehhh. Konkrety proszę, bo polityka to polega na kłamaniu.
kolego nie chcialbym zyc w panstwie ktore ty bys prowadzil. bo wg mnie polityka na pewno nie
opiera sie na klamstwach. to juz wierutna bzdura. a przyklad klamstwa chcesz poznac, prosze
bardzo. "nigdy nie sprzymierzymy sie z samoobrona".

To tak jak "cud gospodarczy", który nam teraz szykują - PO też już kłamie, więc nie opowiadaj mi co jest bzdurą. Za duzo naczytałeś się o idealnych modelach a za mało życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:09, Czopki2 napisał:

TO ***** CZEMU MAMY NIEMAL TAK DROGIE MIESZKANIA JAK NP. W LONDYNIE MIESZKAJĄC ZA PRZEPROSZENIEM
W TAKIEJ DZIURZE!?

Bo mamy wolny rynek? Choć w sumie to wg mnieto jest wynik spekulacji zasianych przez firmy budowlane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:11, Vuko Drakkainen napisał:

niech sobie ludzie popierają PiS ale żeby pozytywnie oceniać polityków LPR?! to już jest nad
to dziwne!. Człowieku gdzie ty masz tolernacje do innych ludzi?! jeśli ktoś ma przekonania
homoseksualne niech je ma i żaden Wierzejski czy Kaczyński nie może im tego zabronić. Rozumiem
że przez homoseksualizm i aborcje zmniejsza sie populacja ale żyjemy w czasach gdy pewnych
rzeczy ludzią zabronić nie można. Może nie jestem inteligentem ale w przeciwięstwie do ciebie
nie jestem ślepy na ludzi i na życie i wiem że najważniejszą podstawą w życiu jest tolerancja
czego żadnen polityk LPR nie ma! a napewno twój idol.

No właśnie. Homoseksualizmu nie możemy zabronić, bo tego zabrania konstytucja, tak samo pewnie będą mieli prawo do adopcji. Ale tylko pomyślcie jak wasze dzieci pójdą np. do przedszkola i inne dzieci będą opowiadać, że mają 2 tatusiów, czy 2 mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:09, Czopki2 napisał:

TO ***** CZEMU MAMY NIEMAL TAK DROGIE MIESZKANIA JAK NP. W LONDYNIE MIESZKAJĄC ZA PRZEPROSZENIEM
W TAKIEJ DZIURZE!?

Jasne... jedź do Anglii i zobacz jakie tam są ceny... skoro ludzie b są skłonni płacić tyle, to takie będą ceny, po drugie Polska to nie dziura, chyba, że masz jakąś starą rozpadającą się mapę :P, a przy okazji wyłącz Caps Lock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:14, Czopki2 napisał:

Ale tylko pomyślcie jak wasze dzieci pójdą np. do przedszkola
i inne dzieci będą opowiadać, że mają 2 tatusiów, czy 2 mamusie.

Wątpie zeby w ogóle ktos sie do tego przyznawał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2007 o 18:09, hans olo napisał:

postów są tu tysiące nie mam na to czasu.

twoja sprawa to nie jest zadne wytlumaczenie

nie widze sensu kontynuuowac tej bezcelowej dyskusji bo widze ze sie z kolega nie rozumiemy. widze same sprzecznosci. wiec z mojej strony koniec i dziekuje za rozmowe. bezcelowej kontynuuowac nie zamierzam.

Czopki2
przydalyby sie jakies konkrety a nie uzywanie caly czas ogolnikow. poza tym caps lock w wypowiedzi nie jest zbytnio potrzebny. a co do 3milionow mieszkan to mimo wszystko musze bronic stanowiska kaczynskich (chioc tego nie lubie). to nie byl projekt do wykonania na 2 lata. plan dlugofalowy. dlatego tych mieszkan nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować