Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 18:16, Czopki2 napisał:

Nie zgadłeś:-P Od dłuższego czasu mam wyłączony!

tym bardziej zle to wyglada. bo jak jechales z shiftem to traktowane jest jako wykrzyknienie a te nie sa mile widziane. nie lepiej powiedziec cos kulturalnie a nie krzyczec?
poza tym chcialem zaznaczyc iz polska nie jest dziura a mieszkania na wyspach brytyjskich sa drozsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:16, Samildanach napisał:


> postów są tu tysiące nie mam na to czasu.
twoja sprawa to nie jest zadne wytlumaczenie

nie widze sensu kontynuuowac tej bezcelowej dyskusji bo widze ze sie z kolega nie rozumiemy.
widze same sprzecznosci. wiec z mojej strony koniec i dziekuje za rozmowe. bezcelowej kontynuuowac
nie zamierzam.

ROTFL. Nic co powiedziałeś nie zostało poparte żadnym argumentem skończyło się tylko na: "to jest śmieszne", "naucz się czytać" i "to jest śmieszne". Zapewne wychodzisz z założenia, że lepiej nie napisac nic i się nie pomylić nawiązując do pewnego powiedzenia. Nie wskazałeś żadnej sprzeczności w moich wypowiedziach, a teraz sie dowiaduję, że one są wszędzie, to jest dopiero śmieszne. Wypij mleczko i idź spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:18, Czopki2 napisał:

Jesteśmy w Unii i pewnie nas do tego zmuszą, chyba że rząd coś wymyśl.

widze ze kolega niezbyt sie orientuje na czym polega czlonkostwo w uniie europejskiej. nie moze na nas zmusic do tego bysmy zalegalizowali malzenstwa homoseksualne. polityka unii nie polega na stosowaniu polityki wymuszen... to nie na tym polega. choc osobiscie jestem za zwiazkami homoseksualnymi procz malzenstw i adopcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:20, hans olo napisał:

Wypij mleczko i idź spać.

Sorry, ale czy tego typu komentarze są konieczne? To że ktos ma inne poglady niż Ty, musi byc od razu linczowany tego typu tekstami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:18, Czopki2 napisał:

Jesteśmy w Unii i pewnie nas do tego zmuszą, chyba że rząd coś wymyśl.

tak jak nas zmuszą do przyjęcia euro i podpisania konstytucji.Proszę bez takich głupot,że ktoś w Brukseli może zmusić nas do wprowadzenia podobnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoglądałem na ten temat od pewnego czasu i teraz to, co widzę, jest żałosne. Temat zamienił się w bezsensowną pyskówę i więcej w nim wzajemnego obrzucania się obelgami aniżeli dyskusja. Napisałem mail do moderatorów,bo już nie mogłem się powstrzymać.

Aby nie robić offtopa, to moi rodzice głosowali na PO, bo PiSu za te rządy nie lubią. Takie jest ich i moje zdanie. Proszę o nierzucanie we mnie mięsem,bo to moja opinia a nie wasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:23, Rusell napisał:

> Wypij mleczko i idź spać.
Sorry, ale czy tego typu komentarze są konieczne? To że ktos ma inne poglady niż Ty, musi byc
od razu linczowany tego typu tekstami?

Sorry, ale twierdzenie, żę jestem śmieszny bez poparcia tego czymkolwiek sensownym jest równie aroganckie. Ja rzadko pozostaję bezczynny (takze, gdy atakuje się w ten sposób innych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2007 o 18:20, hans olo napisał:

ROTFL. Nic co powiedziałeś nie zostało poparte żadnym argumentem skończyło się tylko na: "to
jest śmieszne", "naucz się czytać" i "to jest śmieszne".

chcialem zauwazyc iz to ty zasugerowales ze nie umiem czytac. wiec nie klam

Dnia 22.10.2007 o 18:20, hans olo napisał:

Zapewne wychodzisz z założenia, że
lepiej nie napisac nic i się nie pomylić nawiązując do pewnego powiedzenia.

przepraszam ale to tobie nie chce sie zerknac na poprzednie strony tego tematu. ty jestes leniwy wiec nie oczerniaj

Nie wskazałeś żadnej

Dnia 22.10.2007 o 18:20, hans olo napisał:

sprzeczności w moich wypowiedziach, a teraz sie dowiaduję, że one są wszędzie, to jest dopiero
śmieszne. Wypij mleczko i idź spać.

forum to nie jest miejsce do obelg wiec moze sie pochamuj bo zachowujesz sie wlasnie jakbys ty zaraz pil mleczko i szedl spac. ja kulturalnie powiedzialem ci ze nie mam ochoty prowadzic dalej tejk bezcelowej dyskusji a ty zaczynasz obrazac. polecam nie odpisywac bo to naprawde nie ma sensu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:16, Czopki2 napisał:

Nie zgadłeś:-P Od dłuższego czasu mam wyłączony!

To chociaż się uspokój i nie spamuj.Po prostu wyrażaj wszystko w jednym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale takimi tekstami tylko podgrzewasz atmosferę i powodujesz kolejne sprzeczki...
W ogóle nie wiem o co tu się kłócic, juz po wyborach, nie mam nic przeciwko zamknięciu tematu i przeniesieniu sie do watku ogólnego o polityce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:32, Samildanach napisał:

chcialem zauwazyc iz to ty zasugerowales ze nie umiem czytac. wiec nie klam

Zasugeowałem, bo choć pisałem o "walce jak za dawnychczasów" to bynajmniej nie miałem na myśli wojny. Miała to być zwykła przenośnia nawiązująca do tematu dyplomacji.

Dnia 22.10.2007 o 18:32, Samildanach napisał:

przepraszam ale to tobie nie chce sie zerknac na poprzednie strony tego tematu. ty jestes leniwy
wiec nie oczerniaj

Argumenty dobrzeznam, problemw tym, że są płytkie.

Dnia 22.10.2007 o 18:32, Samildanach napisał:

forum to nie jest miejsce do obelg wiec moze sie pochamuj bo zachowujesz sie wlasnie jakbys
ty zaraz pil mleczko i szedl spac. ja kulturalnie powiedzialem ci ze nie mam ochoty prowadzic
dalej tejk bezcelowej dyskusji a ty zaczynasz obrazac. polecam nie odpisywac bo to naprawde
nie ma sensu pozdrawiam

:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:34, Rusell napisał:

No dobra, ale takimi tekstami tylko podgrzewasz atmosferę i powodujesz kolejne sprzeczki...
W ogóle nie wiem o co tu się kłócic, juz po wyborach, nie mam nic przeciwko zamknięciu tematu
i przeniesieniu sie do watku ogólnego o polityce.

wiesz zamykac nie trzeba bo mozna pisac tutaj w kontekscie "historycznym";p. byly ale o nich mozna pisac;p
a co do atmosfery. to juz to pisalem kilkakrotnie. ale sa osoby do ktorych musi nalezec ostatnie slowo... mowie to bez aluzji. po prostu tak jest. i niektorzy zbyt wiele emocji wkladaja w posty. no i to juz nie jest wtedy dyskusja tylko klotnia. a to nie ma sensu. tak zostal poszkodowany juz Reykan. a szkoda niektorych osob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że PO trochę przesadziło z tymi obietnicami.

Lekarze raczej nie dostaną więcej niz od PiSu (30% podwyżki na rok), a gospodarka i tak idzie cały czas w górę, więc tutaj PO nie będzie miało sie czym pochwalić.

Popieram PiS, jednak nie jestem w zbytnio złym humorze. Weźmy się nie kłóćmy, a cieszmy się że Leppera i Giertycha nie ma w rządzie. Nie dość, że spiepszyli koalicję i zniweczyli wizerunek PiS (i swój własny przy okazji), to jeszcze bluzgają na Platformę i grożą ponownymi wyborami itp.

Co do LPR to z tylko jednym się zgadzam: albo aborcja + kara śmierci, albo zakaz aborcji + brak kary śmierci.
Myślę, że popularny ostatnio w Europie schemat: aborcja + brak kary śmierci jest niezmiernie krzywdzący - skoro giną niewinne dzieci, czemu nie mają ginąć krwawi zbrodniarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować