Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Nie miałem wcześniej okazji. Jest bosko, PO wygrała przewagą, której się nie spodziewałem. Teraz można śmiało powiedzieć, że jesteśmy normalnym europejskim Państwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:42, Pablor napisał:

Nie miałem wcześniej okazji. Jest bosko, PO wygrała przewagą, której się nie spodziewałem.
Teraz można śmiało powiedzieć, że jesteśmy normalnym europejskim Państwem.

No, jeszcze nie, ale dzięki zwycięstwu PO mozemy być... Najblizsze miesiące pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:44, Czopki2 napisał:

Dziwne. Tyle osób popiera PIS, a wygrało PO.

Po wygrało z prostego powodu. Gdzieś się zapodział elektorat Samoobrony i LPR. Jako, że PiS ma wynik porównywalny do poprzedniego, mozna stwierdzić, że jest to głównie elektorat stały. Natomiast te 10 do 15 % elektoratu tych dwóch partii zdegustowanych nie tylko nimisamymi lecz takżedobitych przez konia trojańskiego (Leszka Millera) w afekcie poszło glosować na PO (bo mówią to co chcemy słyszeć - tylko nie mówcie, że tak nie jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:48, Grochola napisał:

Miejmy nadzieję, PO powinno na 100% wygrać. Dzięki wygranej Po zobaczymy co zrobi Tusk i jego
cała brygada :P

Przecież PO już wygrało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:44, Rusell napisał:

> Nie miałem wcześniej okazji. Jest bosko, PO wygrała przewagą, której się nie spodziewałem.

> Teraz można śmiało powiedzieć, że jesteśmy normalnym europejskim Państwem.
No, jeszcze nie, ale dzięki zwycięstwu PO mozemy być... Najblizsze miesiące pokażą.


Zobaczymy co się stanie w najblizszych miesiącach. Pablor kompletnie uległ propagandzie PO. Nie wierzę w żadne słowa i slogany wyborcze. Właśnie oglądałem niemieckie wiadomości i okazuje się, że nie widzą różnicy między Kaczyńskim a Tuskiem. Jeśli jednak PO postawi Polskę na nogi, tak że wstanie zacznie gonić (lol) za Irlandią - proszę bardzo, dostanie mój głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:49, Rusell napisał:

> Miejmy nadzieję, PO powinno na 100% wygrać. Dzięki wygranej Po zobaczymy co zrobi Tusk
i jego
> cała brygada :P
Przecież PO już wygrało :P


Ale chodzi mi o wygranej całkowitej PO, nie wczorajszej. Przecież jutro mają ogłosić pozostałe wyniki wyborów. Przynajmniej tak słyszałem w telewizji na tvn24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Właśnie oglądałem niemieckie wiadomości i okazuje

Dnia 22.10.2007 o 18:50, Ranthar napisał:

się, że nie widzą różnicy między Kaczyńskim a Tuskiem.


Musiałeś chyba coś opuścić oni widzę różnicę.Tylko ot jest tak jakby im się CDU/CSU podzieliło z jakiś względów bo u nas PiS nie jest programowo ani tak bardzo prawicowy,ani PO tak bardzo liberalne(jak np FPD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:54, Rusell napisał:

Przy takiej przewadze nie ma szans na wieksze zmiany...


No raczej tak. A co do wrogów PO, to powinni się schować, bo nic oni nie zrobią. Tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2007 o 18:53, Grochola napisał:

Ale chodzi mi o wygranej całkowitej PO, nie wczorajszej. Przecież jutro mają ogłosić pozostałe
wyniki wyborów. Przynajmniej tak słyszałem w telewizji na tvn24.

Wyniki podawane są z 99.05%(tyle ma już PKW) to co zmienia ten procent to nie jest już tak dużo aby np PiS wyprzedziło PO lub np LPR weszło do Sejmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:57, Czopki2 napisał:

Prawie wszyscy piszą, że nie wierzą PO. Czyli prawie wszyscy wierzą PIS.


Nie będę komentował tego dziwnego rozumowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:00, Ranthar napisał:

> Prawie wszyscy piszą, że nie wierzą PO. Czyli prawie wszyscy wierzą PIS.

Nie będę komentował tego dziwnego rozumowania;)

To przejżyj cały temat. Prawie wszyscy chwalą PIS, a nie wiem za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki wyborów mnie cieszą kartę, jaka postawiłem na PO była słuszna, choć martwi mnie taka mała frekwencja, bo połowie polaków w ogóle nie obchodzi przyszłość Polski. Ale jak już PO wygrało to trzeba się cieszyć, choć może w końcu będzie lepiej w kraju bez "brotherhood''u" Kaczyńskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:01, Czopki2 napisał:

> > Prawie wszyscy piszą, że nie wierzą PO. Czyli prawie wszyscy wierzą PIS.

>
> Nie będę komentował tego dziwnego rozumowania;)
To przejżyj cały temat. Prawie wszyscy chwalą PIS, a nie wiem za co.


Nie należy ich chwalić, bo przej*bali niektóre rzeczy, a koalicja z Lepperem i Giertychem + układy z Rydzykiem to najokropniejsze dziadostwo, ale z drugiej strony nie doprowadzili nic do ruiny, co usiłowała nam przez ostatnie tygodnie wmówić Platforma. Gospodarka idzie w górę, zarobki idą w górę, bezrobocie idzie w dół....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:58, Gregory171 napisał:

Prawie wszyscy piszą, że nie wierzą PO. Czyli prawie wszyscy wierzą PIS. To czemu PIS przegrało??
Ja jestem za PO.


Ja także jestem za PO jak prawie każdy na tym forum.

Dnia 22.10.2007 o 18:58, Gregory171 napisał:

> Ale chodzi mi o wygranej całkowitej PO, nie wczorajszej. Przecież jutro mają ogłosić pozostałe

> wyniki wyborów. Przynajmniej tak słyszałem w telewizji na tvn24.
Wyniki podawane są z 99.05%(tyle ma już PKW) to co zmienia ten procent to nie jest już tak
dużo aby np PiS wyprzedziło PO lub np LPR weszło do Sejmu


Tak jest, wybory były sprawiedliwe. 99,05% to jest bardzo dobra liczba procent podana przez PKW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:03, Hacket napisał:

Wyniki wyborów mnie cieszą kartę, jaka postawiłem na PO była słuszna, choć martwi mnie taka
mała frekwencja, bo połowie polaków w ogóle nie obchodzi przyszłość Polski. Ale jak już PO
wygrało to trzeba się cieszyć, choć może w końcu będzie lepiej w kraju bez "brotherhood''u"
Kaczyńskich.

Skąd wiesz ,że była sluszna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:12, Grochola napisał:

> Prawie wszyscy piszą, że nie wierzą PO. Czyli prawie wszyscy wierzą PIS. To czemu PIS
przegrało??
> Ja jestem za PO.

Ja także jestem za PO jak prawie każdy na tym forum.

Jasne zawsze latwiej trzymać z zwyciezcami.Ale za cztery lata albo juz niedługo inaczej bedziesz śpiewala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować