Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2007 o 15:50, Pablor napisał:

Właśnie przeczytałem najnowszy sondaż Pentora dla "Wprost", PiS - 41%, PO - 32%, LiD 16%. Szkoda
gadać...


Skąd PiSowi się wzięło 41%? Słynna zemsta "zagłosuję na PiS i wyjadę do Anglii", czy co? Bo skąd LiD ma 16% wolę nie wiedzieć. I czemu LPR w tym sondażu ma tylko 2%? Ostatnio było 7%. Nie ufam tym sondażom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówicie co chcecie UPR z JKM na czele miecie wszystko, szkoda tylko, że przystali do Wesołego Romka z LPR.

Ja nie rozumiem [ z całym szacunkiem dla pro PiS''owców ] jak można głosować na kogoś kto rzadził z LPR, Samoobroną, mianował złych ministrów i prezesów najważniejszych instytucji w państwie, szefów policji - w dodatku jeszcze się do tego przyznaje mówiąc "popatrzcie jacy my jesteśmy dobrzy i sprawiedliwi, wywalamy swoich". No przynajmniej dla mnie to już nie jest polityka tylko jeden z lepszych kabaretów, szkoda tylko że tak wielu ludzi w to wierzy i podpiera jedynych prawdziwych braci narodu xD

Co do debaty, to w moim odczuciu ograniczyła się ona do "To Pan jest zły!, Nie to pan jest zły! x100 - słowem zero konkretów same ogólniki i piękne uśmiechy dla wyborców bardziej nastawionych na widowisko rodem z "Rozmowy w Szoku" niż prawdziwą merytoryczna debate x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 18:49, Mogrim napisał:

Skąd PiSowi się wzięło 41%? Słynna zemsta "zagłosuję na PiS i wyjadę do Anglii", czy co?


Głosy zabrane PO, LPR-owi i Samoobronie + część niezdecydowanych.

Dnia 06.10.2007 o 18:49, Mogrim napisał:

Bo
skąd LiD ma 16% wolę nie wiedzieć.


LiD skorzystał na marginalizowaniu PO.

Dnia 06.10.2007 o 18:49, Mogrim napisał:

I czemu LPR w tym sondażu ma tylko 2%? Ostatnio było 7%.


Mnie to nie dziwi. LPR traci cały czs poparcie i nie wie jak je odzyskać.

Dnia 06.10.2007 o 18:49, Mogrim napisał:

Nie ufam tym sondażom.


Ja mam ograniczone zaufanie do sondaży od 2005r gdy Tusk miał w sondażu 61% poparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 18:56, ^RaZZieL^ napisał:

Mówicie co chcecie UPR z JKM na czele miecie wszystko, szkoda tylko, że przystali do Wesołego
Romka z LPR.


Rzeczywiście, Romek straszna postać, lepiej samemu zdobyć 2% w wyborach niż z Romkiem 7%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:07, Mogrim napisał:

Rzeczywiście, Romek straszna postać, lepiej samemu zdobyć 2% w wyborach niż z Romkiem 7%...


Gdyby Romek był tak pewny swej pozycji i tych 5% myśle, że nie szukał by nikogo do pary inna sprawa, że UPR dostanie się [ być może ] na pleckach Romka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:07, Mogrim napisał:

>

zauwazylem iz jestes kolejna wielce uprzedzona osoba w stosunku do lewicy... ja mimo wszystko pokladam w LiD wielkie nadzieje... a przede wszystkim w Aleksandrze Kwasniewskim... Jak dla mnie to on jest narazie najlepszym naszym politykiem i obroną przede PiS, LPR i Samoobroną.. bo jak nie on to ostatnia nadzieja w Donaldzie Tusku. bo jesli PiS wygra po raz kolejny to uznam iz nadszedl koniec swiata-istna apokalipsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:18, ^RaZZieL^ napisał:

> Rzeczywiście, Romek straszna postać, lepiej samemu zdobyć 2% w wyborach niż z Romkiem
7%...

Gdyby Romek był tak pewny swej pozycji i tych 5% myśle, że nie szukał by nikogo do pary inna
sprawa, że UPR dostanie się [ być może ] na pleckach Romka xD


Bardzo bym był za tym by UPR wszedł do rządu. Nawet kosztem wejścia LPRowców do rządu. Jednak wydaje mi sieto (niestety) niemozliwe. Ow Mikke ma bardoz ciekawe poglądy polityczne i myślę, że właśnei on b yłby w stanie zmienic coś na lepsze w tym kraju. Jednak ma zbyt małe poparcei wśród społeczeństwa, a przez to, że "splątął" się z LPRem moze mieć jeszcze mniejsze. Główna wadą jego persony jest to, że nie jest populistą i nie potrafi zbajerowacx większośćci spoęczeństwa. Ludzie wolą słuchać bajek niż konkretó, smutna prawda. zresztą jak byłby w rządzie to też z takim poparceim nie dałby rady za dużo namieszać. Jednak, mógłby sie bardziej zareklamować w ten sposó społeczeństwu. Na spoty wybrcze chyab mało kto zwraca uwagę, a jak widizi konkretne działania w rządzie pokazywane w wiadomościach to daje to człowiekowi do myślenia. Hmm, teraz siezastanawiam, czy nie oddać na jego głosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 18:49, Mogrim napisał:

> Właśnie przeczytałem najnowszy sondaż Pentora dla "Wprost", PiS - 41%, PO - 32%, LiD 16%.
Szkoda
> gadać...

Skąd PiSowi się wzięło 41%?


pff Wprost jest pro-pisowski dlatego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobra wiadomość że PiS znowu idze łeb w łęb z PO. Ale Tusk się skompromitował ostatnio. Pierw mówi że Kaczyński to tylko ze słabszymi prowadzi debaty. Mówił że po co komu debata z Kwaśniewskim. A jednak sam też debatę przeprowadzi z Kwachem. Nierizumiem Tuska. Albo jak ostatnio sfałszowali reklamówkę. Mówię PiS wygra. Chociaż chciałbym aby PiS rządził sam jest to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:41, Samildanach napisał:

zauwazylem iz jestes kolejna wielce uprzedzona osoba w stosunku do lewicy...


A co, może nie mam powodów? Nikt tak nie zniszczył kraju jak oni.

Dnia 06.10.2007 o 19:41, Samildanach napisał:

a przede wszystkim w Aleksandrze Kwasniewskim...


Magister Kwaśniewski... Abstynent Kwaśniewski... Antykomunista Kwaśniewski...

Dnia 06.10.2007 o 19:41, Samildanach napisał:

bo jesli PiS wygra po raz kolejny to uznam iz nadszedl koniec swiata-istna apokalipsa...


PiS kradnie mniej od SLD, jedyna zaleta. I nie popiera mordowania dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2007 o 20:16, Ceteris Paribus napisał:

Bardzo bym był za tym by UPR wszedł do rządu. (...) Ow Mikke ma bardoz ciekawe poglądy polityczne i myślę,
że właśnei on b yłby w stanie zmienic coś na lepsze w tym kraju. (...) Główna
wadą jego persony jest to, że nie jest populistą i nie potrafi zbajerowacx większośćci spoęczeństwa.
Ludzie wolą słuchać bajek niż konkretó, smutna prawda.


No dobra, ale jego hasla z poprzedniej kampanii ( litr paliwa za 2zl) to lekka (?!) przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 20:18, Coxsik napisał:

No i dobra wiadomość że PiS znowu idze łeb w łęb z PO. Ale Tusk się skompromitował ostatnio.
Pierw mówi że Kaczyński to tylko ze słabszymi prowadzi debaty. Mówił że po co komu debata z
Kwaśniewskim. A jednak sam też debatę przeprowadzi z Kwachem. Nierizumiem Tuska. Albo jak ostatnio
sfałszowali reklamówkę. Mówię PiS wygra. Chociaż chciałbym aby PiS rządził sam jest to niemożliwe.

prosze prosze jakie tgwarde twierdzenie...
moze poprzesz swoje poglądy jakimis argumentami? dlaczego niby PiS? podsumuj np zeszle dwa lata...
ja widze same negatywy w ich dzialalnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 20:22, Samildanach napisał:

> No i dobra wiadomość że PiS znowu idze łeb w łęb z PO. Ale Tusk się skompromitował ostatnio.

> Pierw mówi że Kaczyński to tylko ze słabszymi prowadzi debaty. Mówił że po co komu debata
z
> Kwaśniewskim. A jednak sam też debatę przeprowadzi z Kwachem. Nierizumiem Tuska. Albo
jak ostatnio
> sfałszowali reklamówkę. Mówię PiS wygra. Chociaż chciałbym aby PiS rządził sam jest to
niemożliwe.
prosze prosze jakie tgwarde twierdzenie...
moze poprzesz swoje poglądy jakimis argumentami? dlaczego niby PiS? podsumuj np zeszle dwa
lata...
ja widze same negatywy w ich dzialalnosci...

jak chcesz o argumentach to zapraszam na temat związany bezpośrednio z polityką. Napisałem tam już wiele na temat swoich poglądów. I wtedy pogadamy jak poczytasz w tamtym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 20:21, Mogrim napisał:

A co, może nie mam powodów? Nikt tak nie zniszczył kraju jak oni.

mowisz w tej chwili o PZPR a ja mowie o LiD... nie zauwazasz roznicy?

Dnia 06.10.2007 o 20:21, Mogrim napisał:

; Magister Kwaśniewski... Abstynent Kwaśniewski... Antykomunista Kwaśniewski...

nie rozumiem totalnie twoich obelg na punkcie p.prezydenta.

Dnia 06.10.2007 o 20:21, Mogrim napisał:

PiS kradnie mniej od SLD, jedyna zaleta. I nie popiera mordowania dzieci.

po pierwsze nie zgadzam sie. po drugie nie mowie o SLD tylko o LiD... a to jednak roznica...
wg mnie w SLD zaszly spore zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 20:25, Samildanach napisał:

> A co, może nie mam powodów? Nikt tak nie zniszczył kraju jak oni.
mowisz w tej chwili o PZPR a ja mowie o LiD... nie zauwazasz roznicy?


Po pierwsze nie tylko o PZPR ale o SLD.

Dnia 06.10.2007 o 20:25, Samildanach napisał:

> Magister Kwaśniewski... Abstynent Kwaśniewski... Antykomunista Kwaśniewski...
nie rozumiem totalnie twoich obelg na punkcie p.prezydenta.


Bo mało o nim wiesz. Bezczelnie okłamywał naród, że ma tytuł magistra. Bezczelnie kłamał, że jak schlany nad grobami w charkowie chwiał się to "z powodu goleni". Dopiero potem przyznał, że uchlał się jak świnia i tak poszedł na groby pomordowanych. Potem schlał się w Kijowie. Wcześniej był (właściwie jest) zwykłym komuchem.

Dnia 06.10.2007 o 20:25, Samildanach napisał:

po pierwsze nie zgadzam sie.


Tyle afer co za SLD to nigdy nie było.

Dnia 06.10.2007 o 20:25, Samildanach napisał:

po drugie nie mowie o SLD tylko o LiD...


Co to za różnica, że do SLD dołączyły się PD i UP - dwie partie które razem nie mają 3%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wszystkich polityków w .... no wiecie gdzie ;) i co za różnica którzy wygrają bądźmy realistami nic sie nie zmieni jak kradli tak kraść będą, jak kompromitowali nas przed całym światem, tak kompromitować będą i już. Wszyscy lecą za pieniędzmi, a cała reszta sie nie liczy nawet własny honor i opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 20:31, Mogrim napisał:

>

stwierdzasz ze malo o nim wiem choc sie mylisz... tylko obrazanie takie z powodu jednej wpadki kiedy to p.prezydent wypil kilka lampek wina... poza tym komunista pan Kwasniewski na pewno nie jest. takie stwierdzenie swiadczyu tylko i wylacznie o tym ze to ty malo o nim wiesz i masz jedynie powierzchowna wiedze na temat jego dzialalnosci... bo jesli uwazasz ze kolalicja PiSowska wywołala mniej afer to sie mylisz... poza tym samo stwierdzanie iz lewica to od razu komunisci jest dla mnie bezsensowne. poza tym nawet jesli SLD jest dominujace w LiD to nie znaczy iz jest to partia SLD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak oglądam to co dzieje się w tym państwie, jak widze tą śmieszną walkę na spoty, afery w większości pewnie odgórnie tworzone "na zamówienie" - tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że żadna z tych parti nie zasługuje na mój głos, a sama idea ściągania młodych jest może szczera ale chybiona, bo w stanie w jakim znajduje się polski rzad teraz z głównymi jego postaciami na obrazku wyborczym do kraju chciałby wracać tylko ten kto nie potrafi sobie poradzić na zachodzie. Przykre to ale prawdziwe polska polityka to moim zdaniem dno x]

Bracia może to zrozumieją jak w kraju zostaną im sami emeryci i poplecznicy leśnych rydzów x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 20:21, Kubak10 napisał:


> Bardzo bym był za tym by UPR wszedł do rządu. (...) Ow Mikke ma bardoz ciekawe poglądy
polityczne i myślę,
> że właśnei on b yłby w stanie zmienic coś na lepsze w tym kraju. (...) Główna
> wadą jego persony jest to, że nie jest populistą i nie potrafi zbajerowacx większośćci
spoęczeństwa.
> Ludzie wolą słuchać bajek niż konkretó, smutna prawda.

No dobra, ale jego hasla z poprzedniej kampanii ( litr paliwa za 2zl) to lekka (?!) przesada


Przeceiż bez problemu można kupić nawet teraz litr piwa za dwa złote. Tego nie znałem. Ten człowiek ma wiele ciekawych pogładów. Ot np. praktyki walki z narkotykami co mi się bardzo podoba, gdyż nie uważam za kryminialistę człowieka lubiacego zapalić, czy nawet zniszczyć siew inny sposób. W Holandii włąśnie chciano oigraniczyć kontakt normalnych ludiz z kryminalistami czy dilerami i bardzo przez to spadło zapotrzebowanei na twardsze narkotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować