Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 19:30, Rusell napisał:

> Raz, że nie głosuję. Ale wpływam w pewien sposób na decyzję mojej rodziny- każe im isć
do wyborów:)
> Ale ja jestem za PiS. Choć nie jest idealny to jakoś ich lubię (głównie za Ziobrę) i już
tak
> mi jakoś zostało. Ale i tak moim ulubionym politykiem jest Borowski:)
No to możesz śmialo powiedziec ze o polityce nie masz bladego pojęcia...
A tak z ciekawości zapytam- ZA CO ich lubisz?


Każdy ma swoje poglądy. Moi rodzice i mój brat także będą głosować na PiS. PO wcale nie jest taka święta, a wczorajsze argumenty Tuska mnie śmieszyły. "Jabłka podrożały o 80%". I co z tego? Czy to wina premiera, że jabłka wymarzły w zimie i było ich o 60% mniej? Poza tym PiS wziął się w końcu za tych, za których inni nie mieli zamiaru, np.: pani Bilda. Skoro popełniła samobójstwo, miała widocznie wiele na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:36, stasiecki napisał:

Ja uważam ,że raczej wyniki tych wyborów będą podobne ja z tych poprzednich. PiS znowu odniesie
niewielką przewagę nad Po, trzeci będzie Lid. Myślę ,że LPR i Samoobrona nie wejdą do parlamentu
a PSL zdobędzie mniej niż 10% głosów.


W takim rozrachunku to PO, LiD i PSL stworzą koalicję i może coś się w końcu zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 19:34, Samildanach napisał:

widziales jeden post ktorym sie sugerujesz...

Widziałem ich kilkanaście, i na ich podstawie wystawiłem taka opinię :/ Reykan po prostu nie wie co mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:37, Rusell napisał:

>

a z postem ktory skonfronotwales z Luke shadowem zgadzam sie juz bezsprzecznie... zas co do debaty zwyciestwo Tuska wedlug mnie bylo porazajace i absolutne. zas Luke Shadow ma zbyt gleboko wpojone nauki iz PiS czyni dobro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:43, Rusell napisał:

No, to przynajmniej wiemy dzięki komu za granicą się z nas śmieją :D

Polecam przeczytać:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28360&pid=1227

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28360&pid=1219


No patrz Ty. ja w Niemczech jestem co 2 tygodnie i ze śmiechem się nie spotkałem. W ogóle, co to ma do mojego posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:40, Zgodo napisał:

W takim rozrachunku to PO, LiD i PSL stworzą koalicję i może coś się w końcu zmieni...

no i ja na taki wynik licze! to by byla gigantyczna poprawa w stosunku do ostatnich dwoch lat...
i zmiany wtedy nastapia tego mozesz byc pewien... nikt nie bedzie szalal pieniedzmi podatnikow jak Giertych (latal na spotkania smiglowcami) czy Kaczynscy ktorzy przede wszystkim wrzucaja pieniadze podatnikow na to by im sie wygodniej zylo... "Tanie panstwo"-phi Kaczynski chyba byl "niedysponowany" gdy to mowil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL rozwaliłeś mnie tym postem. Pewnie znam się na niej lepiej niż ty... Widać tutaj kulturę wczorajszych buców w studiu. A lubię ich za to, ze realizują swój program, ale nie robią wszystkiego naraz po trochu, tylko każdą rzecz po kolei i dokładnie. Walka z korupcją- jak najbardziej jest, o czym świadczą zakończone sukcesami akcje CBA. Dofinansowanie służby zdrowia i obniżenie podatków- juz są pieniądze na to, wejdzie w przyszłym roku, mieszkania to plan ośmioletni, je można zbudować w dwa lata, ale trzeba mieć środki, dlatego Kaczyńscy prowadzą dobrą politykę z USA i Francją, a odchodzą od Rosji, od której Polska dawno się uzależniła i nic nie dostawała w zamian- taki narkotyk:P Za to ich lubię, sugerujesz się pojedynczymi postami, czyli raczej jesteś mało dokładny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:45, kowboj3 napisał:

W ogóle,
co to ma do mojego posta?

Tak naprawde to wszystko, staram się nawrócić jak najwięcej fanbojów i przekonac ich do logicznego i obiektywnego myślenia. Przede wszystkim do myślenia, bo oddanie głosu na PiS się z nim mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:40, kowboj3 napisał:

Każdy ma swoje poglądy. Moi rodzice i mój brat także będą głosować na PiS. PO wcale nie jest
taka święta, a wczorajsze argumenty Tuska mnie śmieszyły. "Jabłka podrożały o 80%". I co z
tego? Czy to wina premiera, że jabłka wymarzły w zimie i było ich o 60% mniej? Poza tym PiS
wziął się w końcu za tych, za których inni nie mieli zamiaru, np.: pani Bilda. Skoro popełniła
samobójstwo, miała widocznie wiele na sumieniu.


Trochę szacunku dla zmarłej... co do śmierci pani Blidy to komisja śledcza wykaże czy to było samobójstwo czy ktoś "jej pomógł", więc poglądy w stylu "na pewno miała coś na sumieniu należy zachować dla siebie". Poza tym najście funkcjonarjuszy państwowych, którzy nie przedstawiają powodu swojej wizyty w prywatnym mieszkaniu ( i o ile mi wiadomo) nie przedstawiają orzeczenia sądu może wywołać stan załamania nerwowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ,że wyniki wyborów będą w przybliżeniu następujące: PiS-34%, PO-30%, LID-17,PSL-7%, reszta nie przekroczy progu wyborczego.
Oczywiście nie wykluczam ,że mogą być zupełnie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z ciebie jest polityk:P Każdemu, kto głosuje na PiS, zarzucasz brak inteligencji. Może pisz programy wyborcze typu: "Głosuj na nas, bo cię będą gnębić".Lol:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:46, reykan napisał:

sugerujesz się pojedynczymi postami, czyli raczej
jesteś mało dokładny...

Czytałem praktycznie wszystkie twoje posty w tym temacie, więc mało dokładny nie jestem.
I źle sformuowałem pytanie, chodziło mi o Ziobro i Borowskiego ;p Bo żaden Kaczkowy fanatyk nie przekona mnie do PiSu, w odniesieniu do Twoich racji mógłbym znaleźć setki kontrargumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:47, Rusell napisał:

> W ogóle,
> co to ma do mojego posta?
Tak naprawde to wszystko, staram się nawrócić jak najwięcej fanbojów i przekonac ich do logicznego
i obiektywnego myślenia. Przede wszystkim do myślenia, bo oddanie głosu na PiS się z
nim mija.

Przekonaj mnie, że oddanie głosu na panią Mrzygłocką jest myśleniem "bardziej logicznym i obiektywnym" niż oddanie głosu na pana Bartolika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 19:05, Rosomk napisał:

A ja zabiorę dziadkowi który chcę głosować na LiD. ;)

Ooo, LiD to chyba najgorsza opcja.

Zgodo
Bo Platforma miała okazje utworzyć z PiS koalicję, ale zachowywali się tak, jakby to oni wygrali wybory i nic z tego nie wyszło. Poza tym, nie jestem zwolennikiem budowania mostów wzdłuż Wisły. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:47, Rusell napisał:

> W ogóle,
> co to ma do mojego posta?
Tak naprawde to wszystko, staram się nawrócić jak najwięcej fanbojów i przekonac ich do logicznego
i obiektywnego myślenia. Przede wszystkim do myślenia, bo oddanie głosu na PiS się z
nim mija.

rozumiem twoje poglady i je podzielam jednak uwazam iz zbyt ostro atakujesz zwolennikow PiS czy innych stronnictw. kazdy ma prawo do wlasnej opinii. chocby byla w twoim przekonaniu jak najbardziej mylna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:53, reykan napisał:

Ale z ciebie jest polityk:P Każdemu, kto głosuje na PiS, zarzucasz brak inteligencji. Może
pisz programy wyborcze typu: "Głosuj na nas, bo cię będą gnębić".Lol:P

Brak tak ale nie inteligencji, a obiektywizmu, większość tutaj będących nie może przełknąc nawet jednego błędu PiSu, rzucając jakieś bzdurne tłumaczenia odnoszące sie do innych partii. Mam wrazenie ze PiSowcy chcą widzieć tylko dobre strony swojej ukochanej partii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:46, reykan napisał:

LOL rozwaliłeś mnie tym postem. Pewnie znam się na niej lepiej niż ty... Widać tutaj kulturę
wczorajszych buców w studiu. A lubię ich za to, ze realizują swój program, ale nie robią wszystkiego
naraz po trochu, tylko każdą rzecz po kolei i dokładnie. Walka z korupcją- jak najbardziej
jest, o czym świadczą zakończone sukcesami akcje CBA. Dofinansowanie służby zdrowia i obniżenie
podatków- juz są pieniądze na to, wejdzie w przyszłym roku, mieszkania to plan ośmioletni,
je można zbudować w dwa lata, ale trzeba mieć środki, dlatego Kaczyńscy prowadzą dobrą politykę
z USA i Francją, a odchodzą od Rosji, od której Polska dawno się uzależniła i nic nie dostawała
w zamian- taki narkotyk:P Za to ich lubię, sugerujesz się pojedynczymi postami, czyli raczej
jesteś mało dokładny...


Radził bym jednak sprawdzić kilka ostatnich stron tego forum... co do USA to nie jest to najlepszy sojusznik bo:
1. Jest daleko za oceanem i mało go obchodzą sprawy starego kontynętu;
2. Jak pokazuje doświadczenie ma tendencje do zapominania o swoich dawnych sojusznikach kiedy już nie są im potrzebni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:47, Rusell napisał:

> W ogóle,
> co to ma do mojego posta?
Tak naprawde to wszystko, staram się nawrócić jak najwięcej fanbojów i przekonac ich do logicznego
i obiektywnego myślenia. Przede wszystkim do myślenia, bo oddanie głosu na PiS się z
nim mija.


Dla mnie z celem mija się głosowanie na PO. Kiedyś członkowie PO byli u władzy - gów*o zrobili. Dla mnie więksi krętacze i oszuści niż PiS.

Zgodo

Tak, tak. Ktoś jej pomógł nacisnąć spust. Babka miała na sumieniu i tyle. Wątpię, że ktoś jej "pomógł". Co to w ogóle jest za tłumaczenie jest? Zastrzeliła się i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować