Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 20:55, Zgodo napisał:

Pan Jarosław Kaczyński nie wie co robi... Konsekwentnie udowadniał to przez 2 lata...

mylisz sie... wie wie i to bardzo dobrze. za wszelka cene idac po trupach stara sie utrzymac wladze... ale poza tym... wie ze namącic potrafi i to robi ze wszystkich sił. no cóż mam nadzieje że ludzi inaczej spojrza na politykow dzisiaj niz 2 lata temu i wygra albo Aleksander Kwasniewski albo Donald Tusk. w innym wypadku-katastrofa i dalszy niekonczacy sie upadek naszej ojczyzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:02, Samildanach napisał:

mylisz sie... wie wie i to bardzo dobrze. za wszelka cene idac po trupach stara sie utrzymac
wladze... ale poza tym... wie ze namącic potrafi i to robi ze wszystkich sił. no cóż mam nadzieje
że ludzi inaczej spojrza na politykow dzisiaj niz 2 lata temu i wygra albo Aleksander Kwasniewski
albo Donald Tusk. w innym wypadku-katastrofa i dalszy niekonczacy sie upadek naszej ojczyzny...


... i nic tylko opuścić ten kraj w którym inteligencja będzie traktowana jako obraza dla majestatu urzędu Premiera IV RP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:10, Zgodo napisał:

>

daj spokoj. nie wiem w ogole jak mogł proklamowac IV RP?! wstyd i hanba!
dla mnie to ni pojete ze mogl byc az tak bezczelny... nie dziwota ze "mloda sila" Polski ucieka za granice... i jesli wygraja to nasili sie to zjawisko diametralnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:13, Samildanach napisał:

> >
daj spokoj. nie wiem w ogole jak mogł proklamowac IV RP?! wstyd i hanba!
dla mnie to ni pojete ze mogl byc az tak bezczelny... nie dziwota ze "mloda sila" Polski ucieka
za granice... i jesli wygraja to nasili sie to zjawisko diametralnie...


Dlatego mam taką nadzieje że mimo tego iż PiS będzie miało przewagę w wyborach to PO, LiD i PSL stworzą koalicję, która odsunie PiS od władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:16, Zgodo napisał:

> > >

nieeeeeee w zyciu!
PiS nie zdobedzie przewagi... nie ma takiej opcji... ale co do koalicji na to licze... i strasznie mnie denerwuja teksty liderow PiSowskich ze Kwasniewski o pijak i recydywista... bronia sie jak moga bo wiedza ze ziemia pod nogami sie zapada... i ciskaja ciagle jednym, stalym tekstem... smieszne wrecz. Kwasniewskiego wizerunek jest 100krotnie wyzszy niz kartofla yyy przperaszam Kaczynskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 20:55, Zgodo napisał:

Pan Jarosław Kaczyński nie wie co robi... Konsekwentnie udowadniał to przez 2 lata...


I jest całkiem możliwe, że będzie przez następne 4... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:23, reykan napisał:

O, a to stare, czy może wakacje Bubla w psychiatryku już się skończyły ; ) i zainspirowały do dalszej działalności? osobiście uważam, że ich spoty zazwyczaj były najzabawniejsze zazwyczaj, sam usilni eposzukuję spotu z ostatnich wyborów bodajrze z "romanem koniem który gada"

Znalazłem mój spot :D
http://pl.youtube.com/watch?v=fvLogL1bcuA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:30, .Sabina. napisał:

> Pan Jarosław Kaczyński nie wie co robi... Konsekwentnie udowadniał to przez 2 lata...


I jest całkiem możliwe, że będzie przez następne 4... :/

oby nie... ale jak tak sie stanie to bedzie Armageddon i wtedy pojde w slady mojej siostry ktora mieszka od dawna w irlandii i bede glosil haslo "Irlandia dla Polakow" hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:36, reykan napisał:

A co powiesz na to? Ta sama partia, tylko dramatyzm większy:P Szczególnie w głosie tej babki
w 41s...
http://www.youtube.com/watch?v=8QE0MMzUuqU

dobre:) bubel szokuje:) bubel wielki patriota:) i wszystko niby na spontanie a taka czysta ustawka ze szok:) i te "szczere zdziwienie" u tej dziewczyny:) normalnie szok:) smiech na sali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:30, .Sabina. napisał:

I jest całkiem możliwe, że będzie przez następne 4... :/


Boże broń! Może dojść do sytuacji w stylu... "Polak potencjalnym wrogiem narodu polskiego" jako że każdy będzie potęcjalnym łapownikiem, takie jest rozumowanie pana Jarosława K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:50, albinskia napisał:

jak obstawiacie wyniki wyborów??(procentowo) NP: pis 35% po 40% itp

ciezko cos powiedziec ale ja obstawiam tak:
PO okolo 35%
LiD okolo 20%
PiS okolo 25%
PSL okolo 6-7%
reszta poza progiem wyborczym... ale jak bedzie...
osobiscie wolalbym tak:) :
PO 40%
LiD 30%
PiS 20%
PSL 10%
szkoda ze to niemozliwe;p PiS nie mialby nic do gadania;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 20:03, Zgodo napisał:

To PiS lubi mieć władzę i dominować nad słabszymi a na początku poszło o fotele marszałka i
premiera ( jeżeli dobrze pamiętam jeżeli prezydentem zostanie człowiek z PiSu to premierem
miał być ktoś z PO i vice versa )

Wiesz, warunki dyktuje zwycięzca, jeśli PO chciałoby coś zmieniać w tym kraju, to by zgodzili się na tego marszałka sejmu.

Dnia 13.10.2007 o 20:03, Zgodo napisał:

poza tym mosty wzdłuż Wisły to wymysł spotów PiSu, więc
pan Premier wczoraj sam się pogrążył używając tego argumentu...

Mosty wzdłuż Wisły to wymysł PiS, ale nagonka PiSu na bogatych obywateli na najszczersza prawda! Bardzo dobrze, że wzięli się za korupcje, a takie głupoty to opowiadają ci, którzy się ich boją. I są już z tego pożytki, vide sprawa z jakimś tam chirurgiem (chociaż cała opozycja Ziobry się ''czepiała'').

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować