Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2007 o 16:30, Xanten napisał:

Moi starsi nie pójdą na wybory. Obecnie wszystkie bartie są do bani. Skaczą sobie tylko do
gardeł

A czy Twoi rodzice myślą, że to się kiedykolwiek zmieni ? Nie sądzę. Przysłowie mówi: "jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził". Niech wybiorą partię, która odpowiada im w 70%, bo o 100% nie ma co marzyć :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 14:18, Lord FANat1c napisał:

U mnie cała rodzina, prócz paru niewiernych zagłosuje na PiS (ja jeszcze nie posiadam
prawa wyborczego). PiS - jedyny słuszny wybór.

@Pablor - nie UPR, a LPR (UPR nie startuje samodzielnie w tych wyborach)
@dla fanów Kononowicza - Podlasie XXI wieku nie zebrało wymaganej liczby głosów :).


Ten tekst przypomina mi słynne "program partii, programem narodu" z czasów PZPR, a ja zawsze uważałem, że powinno być odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 16:58, Lak5 napisał:

Ja jakbym był pełnoletni (ale nie jestem) to bym na nikogo nie zagłosował , dlaczego ? Ponieważ
według mnie nic nie poprawi :/


No tutaj się zgadzam z tobą Lak5
jakich byś nie wybrał to i tak nic nie ulegnie zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 16:54, Pablor napisał:

PO - 21
PiS - 3

Dosyć widzę liberalni są tutejsi forumowicze... ja oczywiście głosuję na PiS - i oby ta partia wygrała nadchodzące wybory :PP
Pozdrawiam wszystkich(nawet zwolenników PO xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 16:58, Lak5 napisał:

Ja jakbym był pełnoletni (ale nie jestem) to bym na nikogo nie zagłosował , dlaczego ? Ponieważ
według mnie nic nie poprawi :/


Czyli marazm, nuda, nic się nie dzieje, niech inni decydują o moim życiu.... ??? To najczęstszy błąd Polaków, jestem pewny, że gdyby frekwencja wynosiła 60-80% mądrzejsi ludzie rządzili by Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 17:02, Mr.Kubu napisał:

> PO - 21
> PiS - 3
Dosyć widzę liberalni są tutejsi forumowicze... ja oczywiście głosuję na PiS - i oby
ta partia wygrała nadchodzące wybory :PP
Pozdrawiam wszystkich(nawet zwolenników PO xD)


Dziękujemy i również pozdrawiamy.... ale powodzenia w wyborach nie życzymy :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak prawde poweidziawszy to wacham się między PO i LiD. W tamtych wyborach głosowałem na PO bo byli trochę liberalni i ogólnie lepsi pod każdym względem od PiSuaru, tak od pisuaru, nie wstydźmy sie tego mówic otwarcie ;-) Teraz PO chce być z lekka katolicka alternatywą dla PiSuaru, odchodząc od liberalnych poglądów(chyba). W państwie demokratycznym powinna być i Prawica i lewica więc skłaniam się do oddania głosu na Lid. Jest to partja z "tradycjami", potrafia się zachować, a no i moje poglądy też są lewicowe. W sumie to lewicowo-liberalne, więc chętnie widziałbym koalicje obu tych partii. Pewną ciekawą alternatywą jest partja Korwina Mikke, jednak mało kto na nich głosował\głosuje więc to moze nic nie dać. Do tego coszaczyna z znienawidzonym LPRem, a to już krok do Leppera ;-) Tak więc albo Po, albo Lid. Tak to jest, że na Pisuara głosują przeciętniaki, rolnicy i ludzie bez wykształcenia, otłumanieni propagandą Pisowską - walka z korupcją, rozliczanie się z agentami itp. Ludzie którzy tak naprawde nie maja pojęcia o rządzeniu i podwyzszają swoje ego tym, że temu zabiorą, tego wyrzucą, tego oskarżą, bo złodziej. Nie patrzą jednak na to, że kraj jest w stagnacji - to jest walak Kaczyńskiego z korupcja, tak jak w Warszawie. Nie ma inwestycji, nie ma korupcji. Już niechcę mówic co mine bierze gdy słyszę jednego osła z drugim mówiącego, że oni ten kraj naprawiają, że jestersmy coraz blizęj cywilizowanej Europy, że inni to was(wyborców) okradną itp. Na PO czy inne partje deklarujaoddać głos ludize, którzy maja coś w głowie i troche kumaja co jest co. Pisząc i\"inne" nie miałem na myśli LPR czy Samoobrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 17:02, Pablor napisał:

Czyli marazm, nuda, nic się nie dzieje, niech inni decydują o moim życiu.... ??? To najczęstszy
błąd Polaków, jestem pewny, że gdyby frekwencja wynosiła 60-80% mądrzejsi ludzie rządzili by
Polską.


Co do tej frekfencji i wielu innych spraw, które mnie denerwujato bym wprowadził taKI PRzepis, że jak nie uzyskamy iluś tam % frekfencji to wybory są nie ważne. Ale to musicie jeszcze poczekać aż zrobie studia, potem doktorat, nazbieram kasy i załorzę partje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przygladajac sie nazwie PiS - Prawo i Sprawiedliwość i temu, że ani jednego ani drugiego nie uświadczyliśmy załorzył bym partję BiN - Bezprawie i Niesprawiedliwość. To tak gdybysmy korzystali z analogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 17:15, Prateorian napisał:

U nas dzisiaj nauczyciel powiedział ,że bedzie głosował na ludzi inteligętnych , którzy mogą
coś zmienić > LiD

Głosu nauczyciela nie zaliczam ;-), bo za chwilę usłyszę, że gość w tramwaju chciał głosować na SO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 17:15, Splocky napisał:

Sprostowanie: PO nie jest liberalna. Dziękuję za uwagę.

Kolega lubi być kontrowersyjny. Chyba jednak bardziej liberalna od LPR, na które chcesz głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 17:15, Splocky napisał:

Sprostowanie: PO nie jest liberalna. Dziękuję za uwagę.


Chcesz goswoać na LPR?! Tak bardzospodobały Ci się mundurki? :-P

A tak na poważnei to co w nich widzisz? Jesteś pierwszą osobą, jak domniemam nastoletnią, z która sie spotykam, z takimi preferencjami wyborczymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować