Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

City-Interactive i jego gry

118 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2008 o 10:58, mtobi napisał:

No właśnie, to jest takie jakby... piractwo (?) :P Może nie, ale takie wklejanie fragmentów
z gazet jest nielegalne.

Co do CI to jescze ja ich jedną suuper gierkę pamiętam, mianowicie Virtual Skipper 5 (to oni
go w Polsce wydali) chociaż, to pewnie dlatego, że ja ogólni jestem fanem żeglarstwa i gra
utrafiła w moje gusta :P



No yhm nie wiedziałem że to takie jakby ''''piractwo'''' z góry jak kogoś uraziłem to sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CITY INTERACTIVE idze bardziej na ilość niż na jakość ... Choć ostatnio widać że starają się podnieść poziom swoich gier ... Terrorist Takedown 2 już nie trafiło w CDA do kaszanki (Siekiera dał 4+, zdaniem Qn''ik-a powinno być 5+), w poprzednim numerze recenzowana była niezła przygodówka Art of Murder ... Widać że po premierze Wiedźmina chcą się wziąść do poważniejszej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No takie jakby piractwo. Bierzesz owoc czyjejś pracy i wstawiasz go do użytku publicznego za darmo, tak mi sie zdaje :P

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CITY INTERACTIVE nie robią dobrych gier ale niektóre ich gry są naprawdę dobre np.Terrorist Takedown 1 + 2 oraz Uber Soldier 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ÜberSoldier jest calkiem dobry, zreszta CI wydalo tez pare dobrych (oczywiscie na swoja cene) ''latadelek''. Gry CI maja byc tanie, wiec hitow nie ma co sie spodziewac- taka ich polityka wydawnicza i nic na to nie poradzimy. Nie mozna wieszac na nich psow...


Pawlo09: usmialem sie czytajac twojego posta ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 11:39, Pawlo09 napisał:

CITY INTERACTIVE nie robią dobrych gier ale niektóre ich gry są naprawdę dobre np.Terrorist
Takedown 1 + 2 oraz Uber Soldier 2

Bardzo twórczy post :) Nie robią dobrych gier, ale niektóre są dobre :D Jak to wykminiłeś ?
Damian14BO --> Ja właśnie muszę wgrać sobie UberSolider - mam z CDA, ale narazie nie było okazji w to pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 11:49, kolektor napisał:

> CITY INTERACTIVE nie robią dobrych gier ale niektóre ich gry są naprawdę dobre np.Terrorist

> Takedown 1 + 2 oraz Uber Soldier 2
Bardzo twórczy post :) Nie robią dobrych gier, ale niektóre są dobre :D Jak to wykminiłeś ?

Damian14BO --> Ja właśnie muszę wgrać sobie UberSolider - mam z CDA, ale narazie
nie było okazji w to pograć.


Normalnie chodzi mi tylko oto że niektóre ich gry są dobre a niektóre mi się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

City Interactive wydało Alpha Black Zero(2004) w polskiej wersji kinowej w nr 03/2008 Imperium Gier DVD a na maj zapowiadają SpecNaz 2, na dniach będzie w kioskach Gene Troopers(2005).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 09:48, Clicker napisał:

A czy to co ta firma produkuje można nazwać grami?

Bo to sa gry;) Wiadomo ze np Terrorist Takendown 2 nie jest tak dobre jak Call Of Duty4 ale pograc zawsze mozna. Bo wkoncu za 20zł nie dostaniemy super extra tytułu. Ja powiem tak gry z City-Interactive sa dla mniej wymagajacych graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CI wypuszcza praktycznie same przeciętniaki, Art of Murder, czy TT2 to ich jedyne ŚREDNIE tytuły, reszta to kaszanka :D W każdym bądź razie nie mogą się równać z moim ukochanym CD Projekt RED!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... które jak na razie wydało za ogromną kasę Wieśka, zresztą szumnie zapowiadanego i reklamowanego itp. itd... Który zresztą zła grą nie jest, co udowodniły zagraniczne, jak i polskie recenzje. Ale! To tylko jeden tytuł, zobaczymy co stworzą teraz i ile im to zajmie, znowu 3-5 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UberSolider był świetna gierka, która miaklem z cd action :) Gramełm tez w TT , ale mnie to jakos nie zacheciło .
racja czego sie spodizewac za 2 dychy ? Po za tym te gry nie musza byc popularne w miastach gdzie jest pełno strunow media marktow itp , tylko np na wsiach gdzie te gierki sa w kioskach , sklpeach . Mówie tak bo jak jestem u babci to często tam moi kumple kupją te gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gier CI interesuje mnie tylko jedna pozycja - nowy Simon. Miał ktoś z Was może z nim styczność? Czytałem, że to powrót do klimatu 1 i 2... Potwierdzi to ktoś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 10:30, BzyQacz napisał:

... które jak na razie wydało za ogromną kasę Wieśka, zresztą szumnie zapowiadanego i
reklamowanego itp. itd... Który zresztą zła grą nie jest, co udowodniły zagraniczne,
jak i polskie recenzje. Ale! To tylko jeden tytuł, zobaczymy co stworzą teraz i ile im
to zajmie, znowu 3-5 lat?


No sory, ale proodukty CI są tworzone krótko... i z jakim efektem? Wiesiek nasz wychodził i rodził się w bólach ale okazał sie ogromnym hitem, czego nie można powiedzieć o gównianych projektach ze stajni CI ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś robili same chłamy...ale ostatnio jakby bardziej przykładają się do tego co robią i chyba zmieniło się także ich podejście do klienta, który już nie jest postrzegany jako ktoś "kto zagra we wszystko co tanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować