Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

City-Interactive i jego gry

118 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2008 o 17:03, Emillo2 napisał:

kolejna gra przygodowa: Testament of Faith (rzeszowski oddział, m.in. Schizm)
październik 2008, cena 50zł


Ehhh, nawet gry z City drożeją... Ciekawe czy będą warte swojej ceny... Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 17:40, Linux Player napisał:

Ehhh, nawet gry z City drożeją... Ciekawe czy będą warte swojej ceny... Oby.

Akurat przygodówki z tego oddziału firmy (dawniej Detalion) kosztują właśnie tyle już od dawna... Za przykład niech posłużą Art of Murder lub Sentinel: Strażnik Grobowca. Według miłośników gatunku (w tym i mnie) cena taka jest w porządku... W końcu nie raz za większą kasę sprzedawano o wiele gorsze gry niż wyżej wspomniane. Choć nie zaprzeczam, że chciałoby się za to tych standardowych 20zł. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem grę city Royal mrines commadno igrałem u kolegi w Sas secure tomorow ale i równiez w Art of murder i uważam że przygodówki w wykonaniu city są znacznie lepsze od FPS i oferują lepszy poziom rozgrywki.Daltego za przygodówkę nawet warto te 50 zł ale fps to sie zastanawiałem nad tymi 19.90 bo royal mi na średnich się zwiesza na 7600 GT co jest dziwne ale nadrobiła fajna ciekawa rozgrywką i ładną jak na średnie grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gr robione przez CI a wydawane przez CI to 2 różne światy - robione przez CI głownie kaszanki, a te drugie to świetne tytuły min. World of Goo, Darc Sector, Art of Murder. Tyle, że różnią je też ceny CI za swoje dzieła chce 19.99 a za gry innych 49.99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamieniają się w jakąś cenegę czy coś -tak im się chyba wydaje albo tego chcą chyba dokonać. Wcześniej wszystkie ich gry była po 20zł w kioskach no i w media marktach itp też można było dostać a teraz gry elegancko w marketach po 50zł - nono. Jeszcze jakie tytuł się... czasem zdarzą. Ale ja bym na ich miejscu został przy grach za 20zł bo cenedze czy cdp nie dorównają... chyba, że jakies coś ala wpln zrobią to nie ma szans, żeby nie dorównali CDP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 21:08, crash807 napisał:

Ostatnio zamieniają się w jakąś cenegę czy coś -tak im się chyba wydaje albo tego chcą
chyba dokonać. Wcześniej wszystkie ich gry była po 20zł w kioskach no i w media marktach
itp też można było dostać a teraz gry elegancko w marketach po 50zł - nono. Jeszcze jakie
tytuł się... czasem zdarzą. Ale ja bym na ich miejscu został przy grach za 20zł bo cenedze
czy cdp nie dorównają... chyba, że jakies coś ala wpln zrobią to nie ma szans, żeby nie
dorównali CDP :D


Jak są dobre gry to jest i normalna cena. Masz hity od CDP albo Cenegi za 50 zł w dniu pre ?
a kaszanki po 20 zł nadal wydaje CI i będzie wydawać.

>chyba, że jakies coś ala wpln zrobią to nie ma szans, żeby nie

Dnia 21.03.2009 o 21:08, crash807 napisał:

dorównali CDP :D


nie rozumiem Twojego zadania tutaj - to niech coś zrobią ale i tak to będzie źle ?

Dnia 21.03.2009 o 21:08, crash807 napisał:

Ostatnio zamieniają się w jakąś cenegę czy coś -tak im się chyba wydaje albo tego chcą
chyba dokonać


a co złego ma cenega i co złego że CI chce być takie jak duże dobre wydawnictwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ostro najeżdżacie na CI, a poczekajcie jeszcze 3-4 lata, a CI z pewnością dorówna zarówno Cenedze jak i CDP. Już teraz pojawiają się coraz lepsze tytuły w przystępnej cenie, gry mają coraz wyższy poziom(te robione w Polsce) zarząd firmy wie czego chce, i to świetnie widać.Taki wydawca wbrew pozorom w Polsce jest niesamowicie potrzebny, bo doskonale łata dziurę w segmencie gier tańszych i przeznaczonych dla całych rodzin. A widać, że z dnia na dzień CI ma ambitniejsze plany także w stosunku do nas, "pro-graczy". Nie trzeba długo wymieniać: World of Goo, Dark Sector, SBK, całkiem porządne Aggression czy przygodówki takie jak Art of Murder czy Chronicles of Mystery. To już w tej chwili jest poważny gracz na polskim rynku growym, który wreszcie budzi ten, co tu dużo kryć, uśpiony segment rynku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2009 o 21:36, sevrond napisał:

Jak są dobre gry to jest i normalna cena. Masz hity od CDP albo Cenegi za 50 zł w dniu
pre ?
a kaszanki po 20 zł nadal wydaje CI i będzie wydawać.


Niektóre gry które wydawali po 20zł złe nie były a czy CI posiada jakąś grę w swojej kolekcji która zasługuje na cenę wyższą niż 20zł? - moim zdaniem NIE. Jedynie Obscure był w miarę dobry ale gra rok po premierze nie jest już warta 50zł - zresztą nie dawno wyszła w CI a już jest w Cicku (i dobrze).

Dnia 21.03.2009 o 21:36, sevrond napisał:

nie rozumiem Twojego zadania tutaj - to niech coś zrobią ale i tak to będzie źle ?


To była taka przenośnia... CDP z WPLN nie robi za dobrej promocji i to było takie tylko eee nawiązanie? - Niech zrobią coś ala wpln to nie ma szans, żeby nie dorównali CDP a nie dorównali...

Dnia 21.03.2009 o 21:36, sevrond napisał:

a co złego ma cenega i co złego że CI chce być takie jak duże dobre wydawnictwa ?


Cenega właśnie nic ale CI tak i chcą jej po prostu dorównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wkrótce:
Wii Redneck Chicken Riot 12 lutego 2010
X360 Alarm for Cobra 11: Highway Nights 12 lutego 2010
PC Alarm for Cobra 11: Highway Nights 12 lutego 2010

PC Alcatraz: In the Harm''s Way 26 lutego 2010
FPS to muszą kupić

PC Darkest of Days 26 lutego 2010
a już miałem kupować na ebayu

PC Race On 26 lutego 2010
PC Art of Murder: Karty Przeznaczenia 26 lutego 2010

w przygotowaniu:

PC Saw: The Video Game marzec 2010
średniak ale może zainteresować

PC Serious Sam HD: The First Encounter marzec 2010
a miało być tylko do kupienia poprzez ściągnięcie ale dobrze

PC Pirate Hunter marzec 2010
dla mnie obowiązkowo bo to FPS ;)

no jak dla mnie CI zdobyło ciekawych partnerów biznesowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Mediamarkt widziałem gierkę od CI pod tytułem Combat Zone: Special Forces.
Miałem ją kupić ale postanowiłem najpierw coś o tym wytworze naszej rodzinnej firmy poczytać. Niestety w niecie nie ma żadnych recenzji. Znalazłem jedynie kilka zdań o grze na stronie CI i krótki tekst na GOL (nawet okładki nie było).
Jeśli ktoś może w to miał okazję zagrać to podzieli się wrażeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem egzemplarz do recenzji (ŚwiatGry.pl). Powiem tak - mapki zerżnięte z poprzednich gier CI. Rozgrywka dokładnie taka sama, jak w innych shooterach. Grają jakieś dzieciaki (ja, który rzuciłem CS-a dwa lata temu, miałem staty 37-2 i podobne niejednokrotnie już...). Sam grałem tylko w multiplayera (bo bodajże tylko on istnieje w tej grze) i rzekłbym, że jest przyjemny, ale 2 serwery na krzyż to za mało, żeby zainteresowało potencjalnych graczy. Jak dla mnie - 5/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki że dałeś tu ten filmik ale do rzeczy.
Osobiście uważam że gra prezentuje się bardzo dobrze. Menu wybierania serwerów takie samo jak w combacie (czyt. F.E.A.R.) co budzi we mnie wspomnienia.
Mapy (przynajmniej te co widziałem) ciekawe i całkiem sporo broni. Grafika też pod różnymi względami daje rade.
Lord-Tyrranoos
>"Rozgrywka dokładnie taka sama, jak w innych shooterach"
A co chciałeś? Strzelanie na kucykach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skontruje :D
Animacja z tego co zauważyłem (zwłoki itd) jest podobna do tej znanej z Combata.
Uwierz mi to nie przeszkadza w rozgrywce sieciowej. Zapytaj "gramową ekipę" nie licząc mnie czy grając w combata czuli wstręt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować