Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin: Krwawy Szlak od dziś w sieci Play!

72 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2007 o 18:23, e.t napisał:

I tak mie nie pójdzie :(

Dla Twojej wiadomości, ten news mówi o Wiedźminie na telefony komórkowe... :P

A co do newsa, gdyby ta gra nie była tylko dla sieci Play to pewnie bym ją sobie zassał na telefon, ale nie będe specjalnie kupywał starteru Play żeby zagrać sobie w Witchera na komórce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj więcej informacji o grze (a nawet coś więcej niż screeny):
http://wiki.thewitcher.com/index.php/Wied%C5%BAmin_%28gra_na_kom%C3%B3rki%29
A że tylko w playu? Hmm.. szczerze mówiąc to bardzo komercyjne zagranie od CDPROJEKT''u. Play musiał sporo wybulić za to żeby "mobilna" wersja najbardziej oczekiwanego RPG była dostępna tylko w ich sieci. Z pewnością bardzo uściśliło to grono potencjalnych odbiorców, ale zapewne CDP więcej dostał za to niżby dostał za udostępnienie we wszystkich sieciach. (musiało im się to opłacić...) Czyli zrobił to co każdy zrobiłby na jego miejscu... taka natura naszego gatunku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie? Idiotyzm. Play dopiero co wszedł na polski rynek co widać po jego durnych reklamach i irytujących akcjach reklamowych. CDP wybrał tę sieć zapewne twierdząc, że ma największe "branie" wśród młodych ludzi. Cóż, błąd.

Pytam się - czy komórkowy Wiesiek jest i będzie tylko na wyłączność Playa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyhyhy... A Marciny sobie już siedzą i pukają w Wiesia... :D Mam Samsunga Z400 i wrażenia są przednie. Wypaśna gieroja żeby pograć w drodze do roboty. :P

Ja tam nie mam nic przeciwko tej PLAYowej dyskryminacji, przynajmniej jeszcze przez 21 miesięcy. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj sobie ściągnąłem wiedźmina
gra się fajnie, pozatym kosztuje tylko 9 zł, a nie jak niektóre szmiry po 9+vat

do tych, którzy narzekają
kupcie sobie starter play za 9zł i ściągnijcie grę na telefon (zapisuje się w pamięci telefonu) i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować