Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NHL - okiem fana

21 postów w tym temacie

Gram od lat 4 w Unihoca i powiem wam, że lepszej dyscypliny nie ma. Dynamika, szybkość, refleks, w unihocu znajdziecie wszystko :) W hokeju dochodzą tylko łyżwy, gorąco polecam obydwie dyscypliny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakken

Przed chwilą opowiadaliśmy Wam o hokeju na lodzie. Poznaliście już jego historie i zasady, jednakże aby dowiedzieć się co jest tak fascynującego w ganianiu za krążkiem po lodzie trzeba zapytać prawdziwego fana. Dlatego też oddajemy głos Dawidowi Dryżałowskiemu, dziennikarzowi portalu www.nhl.com.pl.

Przeczytaj cały tekst "NHL - okiem fana" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 19:34, Probos napisał:

Grasz w jakimś klubie, czy jest to UKS ? :) A może raczej czysta amatorka ?? :>


amatorka .. z kumplami zrzucamy się żeby wynająć halę raz w tygodniu a w tamtym roku dochodził nam jeszcze szkolny sks bo to był bardzo popularny sport rok temu i był jeden napalony nauczyciel a teraz odszedł ... szkoda zawsze trochę więcej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmm... Hokej. Rozmarzyłem się teraz ;) Gdybym mógł się cofnąć 4 lata wstecz i grać na żywo po stronie MOSM Tychy :) Fajnie się grało, na łyżwach przyjemnie jeździło - ale nauka teraz ważniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 19:49, Vytrix napisał:

Mmm... Hokej. Rozmarzyłem się teraz ;) Gdybym mógł się cofnąć 4 lata wstecz i grać na żywo
po stronie MOSM Tychy :) Fajnie się grało, na łyżwach przyjemnie jeździło - ale nauka teraz
ważniejsza ;)


no właśnie ciężko to pogodzić wszystko nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma się co oszukiwać, hokej w Polsce jest mało popularny. Osobiście sport jak oglądam w TV bądź czasem gram w demko NHL podoba mi się - szybka akcja, dużo bijatyk i niesamowicie wysoki poziom adrenaliny :) Ogólnie bardzo fajnie, choć szkoda, że w Polsce nie ma takich warunków, a jak są to w małej ilości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować