Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo rozdaje antypoślizgowe nakładki na Wiiloty

23 postów w tym temacie

Zaitsev

Wiilot swojego czasu pokaleczył więcej osób niż nawet muzyka Modern Talking. Nic więc dziwnego, że Nintendo w trosce o wizerunek "rodzinnej konsoli" nie oszczędza na rozdawaniu kolejnych dodatków, które poprawiają bezpieczeństwo obsługi Wiilota.

Przeczytaj cały tekst "Nintendo rozdaje antypoślizgowe nakładki na Wiiloty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 09:23, explotion napisał:

ale nie Tobie... UK & US & Kanada... rezte olewają...


Na resztę również przyjdzie czas :) Poza tym, dla chcącego nic trudnego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Rozdaje" ??
To w dzisiejszych wrednych kapitalistycznych czasach istnieje jeszcze taki czasownik?
W każdym bądź razie plus dla Nintendo, mimo że za nimi specjalnie nie przepadam. Każda inna firma wypuściłaby taki gadżet do sklepów i starała się trzepać na nim kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, sytuacja w której ktoś Wiilotem uderza "niechcący" w 42" LCD Full HD Samsung na pewno nie należy do miłych :P Z tymi futerałami bardzo fajny sposób, choć ja widziałem już podczas premiery podobne dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się dosyć interesujący "bajer" i pewnie ludziom o spoconych łapskach może się przyda. Moje łapska nie należą do zbyt suchych :-P, ale jakoś jeszcze nigdy pilot do Wii nie wyleciał mi z dłoni. Raz jeno zdzieliłem nim kumpla, który za blisko stał :-D. Ale twardo dzierżyłem Wiilota w ręce, nie wypuszczając go w trakcie tego aktu wyrządzania krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ja od 3 miechów codziennie gram na wii ( w większości Wii sports i Play jak qmple przychodzą na pifko :) ) i jakoś nigdy nie miałem wypadków z wiilotem "żądnym krwii". Najpierw czyta się instrukcję a potem sie używa urządzeń i nie ma kłopotów potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że to rozwalanie TV w USA to robili specjalnie po to aby odszkodowanie od Nintendo wyłudzić. Nie wydaje mi się aby tak łatwo wypadał i jeszcze z tą smyczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować