Zaloguj się, aby obserwować  
Loonatyk

Prasa o grach komputerowych...

194 postów w tym temacie

W sumie temat obowiązkowy dla każdego szanującego się forum :-). Co czytacie?
Ja przede wszystkim CD-Action - głównie dla recenzji (jestem dość zgodny z ich autorami, więc wiem czy gra mi się spodoba) oraz "o grach inaczej" czyli czegoś na kształt publicystyki. Druga gazeta, to GameRanking - kosztuje niecałe 5 zł, ma 80 stron, a oferuje naprawdę niezłą publicystykę ;). Hm... A jak z Wami :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer Świat: Gry był bardzo dobry przed tą głupią reformą - co prawda był sztywny jak G. Rasiak, ale - przyznam się - bardzo odpowiadały mi publikowane przez nich gry (w szczegolnosci polskie przygodowki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie CD-Action. Po eksperymentach z Clickiem, Playem i KŚG doszedłem do wniosku, że CDA to najlepszy polski magazyn o grach i tylko on zasługuje na miano króła polskiej prasy growej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli juz ma czytac czasopisma ( odkad mam net staly to jest to coraz rzadsze :] ) to wybieram CDA, moim zdaniem to jest najlepszy wybor obenie na rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak - CDA zasługuje naprawdę na miano króla naszej prasy - najobszerniejszy , najciekawszy poza tym od niedawna po przestępnej cenie. Podobał mi się też GAME RANKING - dzieło Randala i frogera. Click teraz zszeł osto na psy i więcej w nim reklam niż tekstu;] Najchętniej jednak czytam wiadomości z serwisów internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz kupuję tylko GameRanking. Nie chce mi się wywalać kilkanaście złotych na gazety z płytami, na których są gry, które znudza mi się po dwóch dniach albo wogóle w nie nie zagram. GameRanking to porządna dawka recenzji i dobre teksty. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 12:22, upiordliwy napisał:

Tak - CDA zasługuje naprawdę na miano króla naszej prasy - najobszerniejszy , najciekawszy poza tym od niedawna po przestępnej
cenie. Podobał mi się też GAME RANKING - dzieło Randala i frogera. Click teraz zszeł osto na psy i więcej w nim reklam
niż tekstu;] Najchętniej jednak czytam wiadomości z serwisów internetowych.

ta cd-acton rzadzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja prenumeruje od 6 lat CDA :) Się już przyzwyczaiłem. Koledzy się mnie zawsze pytają po co mi to skoro i tak w necie znajdziesz wszystko co tam pisze i to wcześniej, ale jednak wolę czytać coś papierowgo niż tekst z monitora.

A tytuł można by też zrozumieć jako co w prasie nie branżowej pisze o grach. Mnie szczególnie irytuje gdy prasa i ogólnie mass media piszą głupoty o grach w życiu nie widząc ich na oczy. Spotkaliście się z jakimiś tego typu problemami na żywo? Pamiętacie wpadki pożądnych czasopism, jak i tych mniej pożądnych. Ja w sumie o takich aferach dowiaduję się po czasie z CDA, lub przeczytam na jakimś serwisie o grach. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Feniks - tak, tylko że takie bzdury wypisują pisma "Rodzina Radia Maryja" i temu podobne. Ewentualnie - co jest olbrzymią wpadką - na takie banialuki skuszą się różne "poważne" pisma, tytułów jednak WPROST nie podam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O grach to jedynie CDA kiedys click, play ale po 4-5 numerach uznalem ze to nie dlamnie KS Gry był fajna ale teraz to ... szkoda słów. W cda podoba mi sie pisanie recenzji (bo ja chce by byla interesujaca i oddawala to co autor mysli a nie suchy referat "mniotka" ;P) na luzie i action redaction mimo ze kiedys bylo lepsze (ten nowy wygląd bleee)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 14:38, Keroth napisał:

CDA - nic dodać nic ująć. Jest jak piękna kobieta - ma w sobie to "coś" :P.


I jest zdecydowanie tanszy od pieknej kobiety niestety nie potrafi jej zastapic ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że polskie czasopisma o grach powinny zaprzestać dodawania płyt CD/DVD i obniżyć cenę przynajmniej 3 krotnie. W czasach kiedy internet jest tak powszechny, a ceny gier na przyzwoitym poziomie dodawanie pełnych wersji gier jest rzeczą zbędną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej wszystkie informacje z prasy poswieconej grom komputerowym można znaleźć w sieci :)
CDAction jest zupełnie inne i dzięki temu przyciąga!

A, że na pierwszym miejscu stawiam merytoryke zamiast pełnych wersji gier to bardzo żaluje,
że do tej pory nie pojawiła się trzecia wersja (oprócz CD i DVD) CDA - bez jakichkolwiek płyt.
W to co chce zagrać to najczęściej gram, na resztę nie mam czasu, a te wszystkie płyty zawalają mi miejsce :P

Zdecydowanie przydałaby się wersja CDA bez takich zbędników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 14:44, MatteoDA napisał:

Najczęściej wszystkie informacje z prasy poswieconej grom komputerowym można znaleźć w sieci :)
CDAction jest zupełnie inne
i dzięki temu przyciąga!

A, że na pierwszym miejscu stawiam merytoryke zamiast pełnych wersji gier to bardzo żaluje,
że
do tej pory nie pojawiła się trzecia wersja (oprócz CD i DVD) CDA - bez jakichkolwiek płyt.
W to co chce zagrać to najczęściej
gram, na resztę nie mam czasu, a te wszystkie płyty zawalają mi miejsce :P

Zdecydowanie przydałaby się wersja CDA bez takich
zbędników.


Święta racja! Po co ludziom pełne wersje gier dobierane przez osoby trzecie? Przecież każdy gra w to co chce, a nie co mu karzą. W końcu zakup gier w CD Action jest przymusem, bo są one zawarte w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 14:47, DoomnY napisał:

> Najczęściej wszystkie informacje z prasy poswieconej grom komputerowym można znaleźć w sieci :)
> CDAction jest
zupełnie inne
> i dzięki temu przyciąga!
>
> A, że na pierwszym miejscu stawiam merytoryke zamiast pełnych wersji
gier to bardzo żaluje,
> że
> do tej pory nie pojawiła się trzecia wersja (oprócz CD i DVD) CDA - bez jakichkolwiek
płyt.
> W to co chce zagrać to najczęściej
> gram, na resztę nie mam czasu, a te wszystkie płyty zawalają mi miejsce
:P
>
> Zdecydowanie przydałaby się wersja CDA bez takich
> zbędników.

Święta racja! Po co ludziom pełne wersje
gier dobierane przez osoby trzecie? Przecież każdy gra w to co chce, a nie co mu karzą. W końcu zakup gier w CD Action jest
przymusem, bo są one zawarte w cenie.


Nie chcecie to nie grajcie to nie jest przymus. A czesc (wieksza) gier w CDA jest naprawde dobra.
Powinny byc wersje bezpłytek i z płytkami by mozna bylo wybrac co sie chce bo jest duzo osob które kupuje gazety TYLKO ze wzgledy na plytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować