Zaloguj się, aby obserwować  
Loonatyk

Prasa o grach komputerowych...

194 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2005 o 19:23, Loonatyk napisał:

GameRanking. Nie tyle silny, co tani. A CD-Action - z tego co zauwazylem - nie ignoruje "maluczkich" jakim samo kiedys bylo.
Bardzo rozsadny ruch z ich strony, bo widzialem wiele osob (glownie starych czytelnikow Clicka!), którzy odeszli do GR zarzekając
się, że pism od Bauera więcej nie wezma do reki!


Co innego ze wiele z tych zarzekajacych sie pewnie po pewnym czasie wezmie do reki no ale niech narazie sie zarzekaja (a click to inna bajka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clicka! nigdy nie lubilem, z kolei robiony przeciez przez ich ekipe GameRanking spodobal mi sie od pierwszego numeru. Tymczasm zawsze lubilem CDA i jego redaktorow, a tymczasem ichni Click! jest beznadziejny. Fatum tytułu? Ewentualnie idei głupiego pisma (tak jak w przypadku Virusa_)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer Świat i CDA to sa najlepsze moim zdaniem gazety komputerowe! :]
Ja je kupuje i czytam / przewaznie dodatki do CDA nic mi nie daja (no moze demka bo pelne sa denne) ale sama wiedza zawarta g czasopisnach jest cenna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przestalem kupowac CDA kiedy obnizyli cene o 5zl...
po co to bylo? zeby papier byl gorszy? i plyty byly gorzej pakowane? bez jaj, od 5 zeta miesiecznie nie zbiedna klienci... rozumiem jakby cena wzrosla to co innego... a tak to teraz szkoda gadac...
innych czasopism nie czytam... bo CDA wyznaczalo standard moim zdaniem... inne gazety nadawaly sie jedynie do makulatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kiedyś SS i Top Secret miały dusze :) Teraz pisma o grach to jakoś nie to...
Teraz czasem tylko CDA czytam, ale bez entuzjazmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 23:30, d7 napisał:

przestalem kupowac CDA kiedy obnizyli cene o 5zl...
po co to bylo? zeby papier byl gorszy? i plyty byly gorzej pakowane?
bez jaj, od 5 zeta miesiecznie nie zbiedna klienci... rozumiem jakby cena wzrosla to co innego... a tak to teraz szkoda
gadac...
innych czasopism nie czytam... bo CDA wyznaczalo standard moim zdaniem... inne gazety nadawaly sie jedynie do
makulatury.


Yyy... ale z CDA nic sie nie zmienilo ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA - ale już tylko z przyzwyczajenia i braku innych sensownych pozycji. Gdyby nie ostatnia obniżka ceny pożegnałbym ich ciepło, ale się jeszcze nad tym zastanowię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 23:30, d7 napisał:

przestalem kupowac CDA kiedy obnizyli cene o 5zl...
po co to bylo? zeby papier byl gorszy? i plyty byly gorzej pakowane?
bez jaj, od 5 zeta miesiecznie nie zbiedna klienci... rozumiem jakby cena wzrosla to co innego... a tak to teraz szkoda
gadac...
innych czasopism nie czytam... bo CDA wyznaczalo standard moim zdaniem... inne gazety nadawaly sie jedynie do
makulatury.

NIC nie zminiło się w CDA po zniżce. Wiem bo kupiłem jeden numer po zniżce i porównałem ze starymi ;]
Może teraz będą pełniaki ciut gorsze ale poziom txt taki sam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z komputerowych obecnie kupuję już tylko CDA (kupuję każdy numer, a zacząłem zbierać w 1999 roku). Prócz niego kupuję jeszcze Gameranking, ponieważ odpowiada mi redakcja i ich teksty (Click po zmianie redakcji słaby się stał, więc przestałem go kupować). Z kolei KŚG też długo zbierałem (jakieś 4 lata, tyle co Clicka) i niestety stwierdziłem potem, że poziom pisma się obniżył. Tak więc z komputerowych zostaje niezmiennie tylko CDA od kilku lat no i jakiś czas temu doszedł Gameranking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 23:30, d7 napisał:

przestalem kupowac CDA kiedy obnizyli cene o 5zl...
po co to bylo? zeby papier byl gorszy? i plyty byly gorzej pakowane?

Paranoja z tym papierem :D "Jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać?" Ja i wielu innych forumowiczów nie zauważamy :D A co do płytek, to slimów, zgadzam się, szkoda :/

Dnia 09.10.2005 o 23:30, d7 napisał:

bez jaj, od 5 zeta miesiecznie nie zbiedna klienci... rozumiem jakby cena wzrosla to co innego... a tak to teraz szkoda
gadac...

Jakby cena wzrosła to co innego, taaa, pozwolisz, ze powiem Twoimi słowami. Od 5 złotych więcej nie zbiedniejesz kiiencie.

Dnia 09.10.2005 o 23:30, d7 napisał:

innych czasopism nie czytam... bo CDA wyznaczalo standard moim zdaniem... inne gazety nadawaly sie jedynie do
makulatury.

Tam zaraz do makulatury :D CD-Action najlepsze jest i basta.

I niech ktoś spróbuje powiedzieć, ze chodzi o płytkę. Czasami zdarzy się, ze nie odpalę z niej nic oprócz bonusa i AMaga. Zwykły bullshit. A obniżka ceny mnie cieszy, bo kolejnej podwyżki bym już nie zniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 17:11, Tar The Dark napisał:

NIC nie zminiło się w CDA po zniżce. Wiem bo kupiłem jeden numer po zniżce i
porównałem ze starymi ;]
Może teraz będą pełniaki ciut gorsze ale poziom txt taki sam :]


Coz a putelko na DVD jest takie same?? bo zeczywiscie nie ma roznicy miedzy DVD Box a zwyklym tekturowym pudelkiem(nawet tego pudelkiem nazwac nie mozna, juz lepsze sa folie albo papierowe opakowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 18:10, Wredniak2003 napisał:

Coz a putelko na DVD jest takie same?? bo zeczywiscie nie ma
roznicy miedzy DVD Box a zwyklym tekturowym pudelkiem(nawet tego pudelkiem nazwac nie mozna, juz lepsze sa folie albo papierowe
opakowania)

Sorry miałem wersję CD :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 18:36, Tar The Dark napisał:

Sorry miałem wersję CD :]


No tak to wyjasnia...

BTW CDA w ciekawy sposob zasugerowalo ze CD to przezytek a liczy sie teraz DVD (CD jest drozsze od wydania DVD ochyba o 9gr) :D sprytne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 17:16, Słupek napisał:

>rozumiem jakby cena wzrosla to co innego... a tak to teraz szkoda
> gadac...
Jakby cena wzrosła to co innego, taaa,
pozwolisz, ze powiem Twoimi słowami. Od 5 złotych więcej nie zbiedniejesz kiiencie.


tego nie mialem na mysli ;) chodzilo mi o to ze jakby cena wzrosla to i wymagania tez, a tak jak spadla, to na pewno jakosc tez w dol. o to mi chodzilo, jak nie zrozumiales to nic ie szkodzi ;]

Dnia 10.10.2005 o 17:16, Słupek napisał:

> innych czasopism nie czytam...
>bo CDA wyznaczalo standard moim zdaniem... inne gazety nadawaly sie jedynie do
> makulatury.
Tam zaraz do makulatury
:D CD-Action najlepsze jest i basta.


mowilem o innych gazetach, CDA po prostu najlepsze jest to fakt. innych nie czytam czasopism.
znowu tu nie zrozumiales :D
ehh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować