Zaloguj się, aby obserwować  
Loonatyk

Prasa o grach komputerowych...

194 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2005 o 15:24, Krejt napisał:

Paranoja jakas z tym papierem. Weź no do ręki jakiś numer CDA za 2 dychy i ten
za 14,9. Gdzie ty tu masz "gorszy" papier?
Przecież jest identyczny.


to chyba koles masz cos nie tak ze zmyslem dotyku... jak macasz panienke a uschlego badyla to nie cujesz roznicy?:P wez sobie pomachaj jakas strona numeru 10/05 i jakiegos starszego. jest wielka roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:29, menelsmaster napisał:

> Paranoja jakas z tym papierem. Weź no do ręki jakiś numer CDA za 2 dychy i ten
> za 14,9. Gdzie ty tu masz "gorszy"
papier?
> Przecież jest identyczny.

to chyba koles masz cos nie tak ze zmyslem dotyku... jak macasz panienke a uschlego
badyla to nie cujesz roznicy?:P wez sobie pomachaj jakas strona numeru 10/05 i jakiegos starszego. jest wielka roznica



Roznica jest ale minimalna ja zauwazylem dopiero przy tym watku :P ale w czym xci to przeszkadza ?? Papier nie jest taki zly. Na papier toaletowy sie nie nadaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:31, BajteK_ napisał:

Bez obrazy, ale papier pozsotal bez zmian, czyli jest ten, co przed obnizka. Nawet Smuggler pisal o tym na poprzednim forum.


no to nie wiem, moze dostalem jakis wybrakowany numer co zamiast do pomocy dla powodzian trafil do kiosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:31, BajteK_ napisał:

Bez obrazy, ale papier pozsotal bez zmian, czyli jest ten, co przed obnizka. Nawet Smuggler pisal o tym na poprzednim forum.


Wiec moze to sugestia :). Ale trzeba przyznac ze pudelko na DVD sie zmienilo i wiecej reklam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:29, menelsmaster napisał:

wez sobie pomachaj jakas strona numeru 10/05 i jakiegos starszego. jest wielka roznica

Po co mam machać stronami?

No dobra. Pomachałem. Szeleszczą tak samo, są takie same w dotyku, tak samo pedalsko błyszczą, jak się popatrzy pod światło, ta sama gramatura.
To.
Jest.
Taki.
Sam.
Papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:33, Wredniak2003 napisał:

(...)Ale trzeba przyznac ze pudelko na DVD sie zmienilo i wiecej reklam jest

Zgadzam sie, pudelko sie zmienilo(niestety...), nienawidze tekturowych pudelek, poniewaz wszystkie kiedys i tak wyrzuce do kosza. Reklam tez jest wiecej, ale przy wiekszej ilosci stron :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:35, BajteK_ napisał:

> (...)Ale trzeba przyznac ze pudelko na DVD sie zmienilo i wiecej reklam jest
Zgadzam sie, pudelko sie zmienilo(niestety...),
nienawidze tekturowych pudelek, poniewaz wszystkie kiedys i tak wyrzuce do kosza. Reklam tez jest wiecej, ale przy wiekszej
ilosci stron :).


Tak wiecej stron i wszystkie poszly na reklame rzeczywiscie jest sie czym chwalic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:37, Wredniak2003 napisał:

Tak wiecej stron i wszystkie poszly na reklame rzeczywiscie jest sie czym chwalic ;p

Nie, na starym forum tez ktos podliczal procentowo ilosc stron z reklama i normalna trescia w starym(09/05) i nowym nr(10/05). Wyszlo na to, ze po nizszej cenie otrzymujemy wiecej tekstu+troche wiecej reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze ja liczyc nie bede mam ciekawsze zajecia ale mnie nie obchodza procenty wiecej stron nie widac na oko a reklamy widac i to sie rzuca bo nawet miedzy recenzjami jest ich duzo a czegos takiego nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:35, BajteK_ napisał:

> (...)Ale trzeba przyznac ze pudelko na DVD sie zmienilo i wiecej reklam jest
Zgadzam sie, pudelko sie zmienilo(niestety...),
nienawidze tekturowych pudelek, poniewaz wszystkie kiedys i tak wyrzuce do kosza. Reklam tez jest wiecej, ale przy wiekszej
ilosci stron :).


No obnizyli cene to musieli cos odjac i odjeli to pudeleczko a szkoda bo tekturowe faktycznie sa beznadziejne i tylko rysuja krazek przy takim wyjmowaniu w wkladaniu dvd! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w numerze 10/05 byl taki wredny klej co mi pol strony uszkodzil ;(. A nie ma tez foli wokolo gazetki wiec kazdy moze przeczytac i odlozyc a potem ja moge kupic wymieta gazete to nie uczciwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, kazde pisemko ma swoje zady i walety. co innego gdyby CDA np dalo mniej stron, wiecej reklam, gorsze pudelko i podwyzszylo cene:P co by sie nie dzialo texty wciaz maja najlepsze a poki nie ucinaja NL AR i takich tam bede ich kupowal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Top Secret był fajny ale sie zbyl. Ja zycze powodzenia ale milo by bylo zeby cos z tego wyszlo bo konkurencja napewno nie zaszkodzi dobrym pismom a tylko pomoze utrzymac poziom a nawet go zwiekszyc (oczywiscie mysle o cda )


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wredniak2003 - mam takie samo zdanie. CD-Action było najlepsze (pod wzgledem zawartosci pisma i cover CD) wlasnie wtedy gdy pojawial im sie silny konkurent. Teraz pojawil im sie tani konkurent i... zmniejszyli cene ;). Takze konkurencja to jak najbardziej pozytywne zjawisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 19:16, Loonatyk napisał:

Teraz pojawil im sie tani konkurent i...


hah? O_o kogoż to uznali za tak silnego konkurenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GameRanking. Nie tyle silny, co tani. A CD-Action - z tego co zauwazylem - nie ignoruje "maluczkich" jakim samo kiedys bylo. Bardzo rozsadny ruch z ich strony, bo widzialem wiele osob (glownie starych czytelnikow Clicka!), którzy odeszli do GR zarzekając się, że pism od Bauera więcej nie wezma do reki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 19:23, Loonatyk napisał:

GameRanking. Nie tyle silny, co tani. A CD-Action - z tego co zauwazylem - nie ignoruje "maluczkich" jakim samo kiedys bylo.
Bardzo rozsadny ruch z ich strony, bo widzialem wiele osob (glownie starych czytelnikow Clicka!), którzy odeszli do GR zarzekając
się, że pism od Bauera więcej nie wezma do reki!


Co innego ze wiele z tych zarzekajacych sie pewnie po pewnym czasie wezmie do reki no ale niech narazie sie zarzekaja (a click to inna bajka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować