Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Death Knight - wywiad z developerami WotLK

35 postów w tym temacie

>I po takim przesiewie, najlepsi gracze , ktorzy > poswiecili swojej postaci mase czasu awansuja na hero class,

Dnia 03.10.2007 o 01:45, Franekimono napisał:

A tak mysle ze bedzie buka, pojawi sie masa death knightow bo gracze znudzeni gra rzuca sie
na kazdy nowy element.


Ale Blizz chodzi wlasnie o to zeby Death knight nie był klasa elitarna (trudno dostepna). Podejrzewam ze z jednego prostego powodu. Jezeli wlaczysz sobie kanał LFG to z zauwazysz ze najbardziej poszukiwany zawsze jest tank, dwa razy rzadziej healer, jeszcze trzy razy rzadziej mage, a reszta to thrash ktorego zawsze jest pełno. Bardzo wiele instancji nie dochodzi do skutku z uwagi na brak tanka lub rozpada sie jeszcze przed pierwszym bossem z uwagi na to, że dps probuje nieumiejetnie byc tankiem. Przed TBC wszyscy mowili ze teraz kazdy z hordy bedzie paladynem. I rzeczywiscie pierwsze tygodnie przyniosly ich wysyp, ale w tej chwili to mam wrazenie ze jest ich za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"The death knights you will be able to play are no longer allied with the Lich King; instead, they have joined forces with the Horde or the Alliance to fight against Arthas." Interesujące rzeczy dzieją się w świecie Warcrafta, już widze teamy: ludzki healer, ork szaman i death knight jako tank :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Wedlug mnie fabula w WoW siegnela juz szczyt absurdu. Death Knight walczacy w imie dobra... No ale naszczescie ciagle udaje im sie zachecac graczy do grindu:P Bo jak zabraknie nowych setow i itemu to w WoW juz nic nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest u licha.
To Lich King stworzył Death Knights, ofiarując im moc oraz nieśmiertelność, są od niego uzależnieni a w WotLK nagle tak sobie deserterują? Niby jakim cudem? Lich King ma przecież pełnie władzy nad DK.

Zresztą cytat z tej samej strony internetowej:
"...Death Knights consist mainly of paladins who lost their faith and pledged their souls to the Lich King in exchange for the promise of immortality. Death knights who fall in battle are soon raised again to continue in their master''s service.

In the years since Arthas shattered the Frozen Throne and merged with the Lich King, the power and fury of the death knights has only grown. Now these unrelenting crusaders of the damned eagerly await the Lich King''s command to unleash their fury on Azeroth once again."

Czy naprawdę woda sodowa (czyt. kasa) już tak bardzo uderzyła Blizzardowi do głowy, że wprowadza bezsens to tego wspaniałego świata?

Ja mam nadzieję, że będzie wiarygodnie wytłumaczone (choć mi żadne nie przychodzi na myśl) jakim cudem coś takiego jak zdezerterowany DK jest możliwy. Bah nawet runeblades dostali od Lich King''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drobny szczegół to co CDP podał 4.11.2007 jest na stronie World of warcraft od 1.10.2007 więc to nic nowego.
Co do samego tekstu DK pewnie będzie sporo na początku. Co do przebijania z gameplayem zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że DK będzie po prostu imba... Postać trzymająca 2 miecze w łapach, na dodatek w płytówce i żeby było śmieszniej to jeszcze ma nie mieć many tylko cd (ciekawy system run).... I jeszcze można było gdzieś wyczytać że prawdopodobnie będzie mógł przyzywać nieumarłych do pomocy.

I propos tego jak mają tłumaczyć "coś takiego jak zdezerterowany DK" to napiszę że Blizzard jest zdolny ;D Skoro mają ponoć przeteleportować Dalaran (ma być lokacją startową.....) to nie ma co się dziwić na niedociągnięcia w fabule (która już nie długo przestanie kupy się trzymać - ale nie ma co się martwić ^^, kupy nikt nie ruszy ;)

I myślałem że Blizzard już wystarczająco się nachapał (każdy może popełnić błąd ^^) - levelowanie kolejnych altów w takim tempie robiąc te same q, tracąc na to tyle czasu (myślę tu o normalnych ludziach a nie o "china farmerach" którzy świata poza WoWem nie widzą i mogą udowodnić że wcale długo się nie leveluje) i zyskując coraz mniej rozrywki to ewidentne parcie na kasę. Ale ale, byłbym niesprawiedliwy jak bym nie wspomniał że PRAWDOPODOBNIE Blizzard ma ułatwić bicie leveli graczom którzy już mają postać na maksymalnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dodatek, który podniesie próg lvl do 100 albo i wyżej - ciekawe czy pokuszą się o jego przekroczenie, wszak w Diablo 2 było 99 i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starawy ten temat nie sadzicie? ;-P

A WoW to cinzko lipna gra, wiec nowy dodatek i nowa klasa postaci (IMO "przedobrzona") nic nie wnosza ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować