Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świętuj urodziny gram.pl razem z nami!

495 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2007 o 22:39, Stwór napisał:

O w morde.. Jestem gotów się skusić..

No to jest nas dwóch. :D

Dnia 04.10.2007 o 22:39, Stwór napisał:

Bo tak w sobotę od 15 do 19!

Mnie właśnie też dziwi, że to tylko cztery godziny ma trwać. Chociaż z drugiej strony nie wydaje mi się, żeby nastąpiła taka sytuacja, że ktoś z CDP nagle powie "Wybiła 19! Koniec imprezy, żegnamy wszystkich!", bo to jakoś tak głupio by było. :P Poza tym jak będzie tam dużo osób, to raczej ciężko będzie wszystkich stamtąd wygonić. :D

Dnia 04.10.2007 o 22:39, Stwór napisał:

Kolejne to jak sprawa noclegu?

Ja, jeśli w ogóle bym pojechał, wolałbym wrócić jeszcze tego samego dnia. Bo nocleg kosztuje i w ogóle. :D A tak bym sobie wrócił pociągiem i jeszcze tego samego dnia był w domu. No, chyba że rzeczywiście będzie tak, że po 19 jeszcze coś się będzie działo. :)

Dnia 04.10.2007 o 22:39, Stwór napisał:

I teraz mam kolejną myśl.. Jechać do was z Poznania własnym samochodzikiem czy brać Intercity:)

Jeślibyś pojechał samochodem, to bym się chętnie z Tobą zabrał. :D Chociaż i tak jeszcze nie mam pojęcia, czy w ogóle pojadę. :)

Dnia 04.10.2007 o 22:39, Stwór napisał:

Ale potrzebne mi lepsze informacje:P

O to to to. Powinno być tak, że zaraz po dodaniu newsa ktoś z CDP zaczął czytać ten temat i odpowiadać na pytania. :P Bo przy takim newsie oczywiste jest, że po chwili pojawi się masa postów z wszelakimi pytaniami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwór: noclegiem się nie przejmuj, weź materac, to jakoś cię przenocuję. Koleżanki raczej zbytnio oponować nie będą :P A zdaje się, że nic planowanego nie jest niestety, ale zawsze można coś zaimprowizować na szybko. Aha, ja oczywiście wpadnę, chociaż jakieś ''dzień dobry'' powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 22:48, matiz123 napisał:

O to to to. Powinno być tak, że zaraz po dodaniu newsa ktoś z CDP zaczął czytać ten temat i
odpowiadać na pytania. :P Bo przy takim newsie oczywiste jest, że po chwili pojawi się masa
postów z wszelakimi pytaniami. ;)


I dokładnie tak jest. Czuwamy :]

Stwór> Niestety, all inclusive nie zapewniamy. Mamy w biurze dwie sofy, ale... No w każdym razie do spania się nie nadają ;) Zakładamy, że zabawimy 4h. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 22:53, Spaykus napisał:

I dokładnie tak jest. Czuwamy :]

No i prawidłowo. ;) To jak, kupicie mi bilet na pociąg? ;D

Dnia 04.10.2007 o 22:53, Spaykus napisał:

Mamy w biurze dwie sofy, ale... No w każdym razie do spania się nie nadają ;)

Mi by nawet podłoga mogła wystarczyć. :P Tylko żeby się znalazła jakaś poduszka (albo coś, co by ją skutecznie zastąpiło, zresztą to i tak nie byłoby koniecznie potrzebne :P) i żeby nikt podczas spania nie przeszkadzał. :D Chyba że bym wrócił od razu. Chociaż najpierw trzeba się w ogóle dowiedzieć, czy na to pojadę. :D Ale kusi taka imprezka, kusi... ;)

Dnia 04.10.2007 o 22:53, Spaykus napisał:

Zakładamy, że zabawimy 4h. Zobaczymy :)

To "Zobaczymy" brzmi tak, jakby zabawa trwała jednak dłużej niż te 4 godziny. ;) No bo tak trochę głupio by chyba było, gdyby się wszystko skończyło, gdy do końca dnia będzie jeszcze tyle czasu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no...
w większości się dołączam do pytań Stwora, szczególnie z noclegiem. Bo jakbym się wybrał do tej Wawy to już bym nie dał rady wrócić tego samego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 22:53, Spaykus napisał:

Stwór> Niestety, all inclusive nie zapewniamy. Mamy w biurze dwie sofy, ale... No w każdym
razie do spania się nie nadają ;) Zakładamy, że zabawimy 4h. Zobaczymy :)

Aj, niedopsze :P. Chyba niestety tę imprezę będę sobie musiał odpuścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już najzupełniej poważnie - impreza, dobra zabawa - i owszem, ale noclegu nie jesteśmy Wam w stanie zapewnić. Może za rok ;)

Hmm, a może by tak zrobić listę chętnych na sobotnie świętowanie? Zobaczymy na jaką frekwencję możemy liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 22:53, Spaykus napisał:

Stwór> Niestety, all inclusive nie zapewniamy. Mamy w biurze dwie sofy, ale... No w każdym
razie do spania się nie nadają ;) Zakładamy, że zabawimy 4h. Zobaczymy :)


Hmm nie no ja bardzo chętnie się skusze, widzę że mam nawet propozycję noclegu (chyba skorzystam):) Kwestia tego że wizja by przyjechać z Poznania do Wawy do 4 godzinki "fiku miku" i usłyszeć o 19.. DO DOMU nie bardzo mnie przekonuje:) Bo teraz musiałbym mieć transport tego samego dnia (myślę o Intercity) do domku i mógłbym czasem czekać na dworcu na powrót co mi nie bardzo w smak:) Przyjechać dostać torta i do domku na inny kraniec Polski:) Dlatego jak już wolałbym jakiś nocleg by sobie w niedzielę spokojnie wrócić do domciu:)
Kolejne że chyba się jednak skuszę bo taki spontan jest najlepszy:) A że mam czas i możliwości...:)

siepu A teraz tak na serio z tym noclegiem? Bo jeśli koleżanki nie mają nic przeciwko by mięć przystojnego dodatkowego lokatora na jedną noc to ja się piszę na to:) Śpiworek czy materac i w drogę:) To jak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, przed chwilką bez okularów przed monitorem siadłem i oczom moim temat się objawił:
Komentarz - Święta rodzina: gram.pl razem z nami!
Niezła koalicja ;) - dobrze, że szkiełka znalazłem i wszystko wróciło do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że sobie grabię, ale jeśli by się dało to chciałbym zapuścić żurawia w ową listę. Potrzebne mi to a i Wam na szkodę nie wyjdzie :> Jeśli nie to trudno, sam będę chętnych wyłapywał z ciasta ;p

Sephi oczywiście melduje swą obecność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 23:05, Spaykus napisał:

Hmm, a może by tak zrobić listę chętnych na sobotnie świętowanie? Zobaczymy na jaką frekwencję
możemy liczyć :)


No to na co czekamy?:) Że tak określę już teraz piszę się na to na 95%:D Prawie wszystko załatwione:P
hah uwielbiam takie spontaniki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spontaniki, hehe... Dobra, nvm :>

Stwór, (PRACOWNICY CDP NIE CZYTAĆ DALEJ :-P): weź zorganizuj od innych gości żeby po 2 zł przynieśli albo coś w ten deseń :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 23:27, Sephirath napisał:

Stwór, (PRACOWNICY CDP NIE CZYTAĆ DALEJ :-P): weź zorganizuj od innych gości żeby po 2 zł przynieśli
albo coś w ten deseń :>


Ooooo a chcecie mi bilet powrotny kupić?:P hehehe kurde sam muszę zorganizować mój wyjazd z co dopiero haracze ściągać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błękitni nie czytają w ciągu dalszym!

Nie o to chodzi ;-)

Większość ludzi obrała jedyny słuszny kierunek - na wpieriod, prosto do gramu. Ale tak z pustymi rękoma? ;-) Coś bym zorganizował (...pluszak? ;-p), tylko, że samemu to troszkę funduszy brak (i tak uszczuplam zapasy na Wiedźka :p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

błękitni nadal nie czytają bo zdemoluję siedzibę;P kurde i tak nie posłuchają:P

Dnia 04.10.2007 o 23:32, Sephirath napisał:

Większość ludzi obrała jedyny słuszny kierunek - na wpieriod, prosto do gramu. Ale tak z pustymi
rękoma? ;-) Coś bym zorganizował (...pluszak? ;-p), tylko, że samemu to troszkę funduszy brak
(i tak uszczuplam zapasy na Wiedźka :p).


heh muszę zobaczyć jak to z moimi intercity w sobotę by przypasować z godzinami jakoś odpowiednio:) A prezent.. Cóż jutro wypłata więc na wszystko mam:D może by ktoś kupił a rozliczenie przy spotkaniu? Tylko tak jak "spajkus" pisał jakaś lista chętnych by się przydała by mozna o czymś pomysleć:) A jak nie kupię coś sam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować