Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świętuj urodziny gram.pl razem z nami!

495 postów w tym temacie

Tutaj nic ciekawego nie ma ;D

A to może zróbmy takie coś, że od każdego coś jego. Będzie weselej + całą recepcję im uwalimy w małych, acz uroczych i cieszących oko pierdołach ;-)

K, postanowione :-P

I tym optymistycznym akcentem idę spać :-P Do soboty!

(btw - "A co ty zrobisz ze swoją rodziną na sobotę wieczór? Gram! Będzie się działo!" :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 23:38, Sephirath napisał:

K, postanowione :-P


Oki doki, nie liczy się co kto przyniesie lub też nie ważne życzenia i obecność:) a jak ktoś coś kupi to już zależy od danej osoby:) Jajka niespodzianki kupimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może gdybyście byli w Poznaniu ;] A tak to coż ale muszę powiedzieć, że jestescie najlepszą firmą jaką znam! nikt inny tak nie dba o swoich klientów jak wy! Spełniacie wszystkie moje wymagania. Jesteście innowacyjni kreatywni i wszechpotężni :) Jak będę duży( po studniach, czyli za 6 lat :)) to wyśle wam moje CV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, zaczyna się od zapraszania gramowiczów na urodziny, potem pewnie się wproszą na Boże Narodzenie czy też inny Dzień Informatyka, a skończy się na cotygodniowych spotkaniach przy herbatce w siedzibie CDP ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 23:56, Lord Ya napisał:

a skończy się na cotygodniowych spotkaniach przy herbatce w
siedzibie CDP ;).


Jak będą stawiać to między zjazdami w szkole ja się piszę na to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego. Uczciwie mówiąc, nie wszystko mi się w Waszej firmie podoba, czemu dawałem wyraz już nie raz, ale trzeba Wam przyznać, że z reguły dbacie o klienta jak rzadko się do tej pory u nas zdarzało, słuchacie głosu klientów - tak jest np. z wyborem tytułów do serii wydawniczych, które same w sobie są już wielkim plusem. Do tego dochodzą ceny - w końcu ktoś zrozumiał, jak działa rynek i zaczął zarabiać przystępnymi cenami i masowym obrotem zamiast śrubowania cen. No i co? Jakoś nie widzę, żebyście na tym ucierpieli, hehe. Wręcz przeciwnie. I bardzo dobrze. Tak się właśnie wykańcza piractwo. Poza tym cykl cenowy się skraca i krócej to zajmuje zanim ceny spadną, też dobrze. Ze sklepem internetowym również świetna sprawa. Prawidłowo się rozwijacie i jesteście blisko graczy. Jedno z drugim się wiąże. Oby tak dalej. Popracować trzeba jeszcze nad tłumaczeniami - kiedyś profesjonalne były głównie z nazwy, obecnie zasłużyły na to miano, natomiast wciąż zdarzają się podstawowe błędy, które profesjonalistom nie powinny się zdarzać. To raz. Dwa to sposób postępowania z klientem, który coś powie krytycznie (wciąż nie mogę Wam zapomnieć tej sprawy z tłumaczeniami) albo zadaje pytania (już trzeci raz będę pytał, czy i kiedy będzie NWN2: MotB wersja angielska, a podobno odpowiedź jest w 48h - zawsze można napisać, że nie wiadomo, albo że informacja zastrzeżona - to zajmuje pół minuty). Tak więc ogólnie rzecz biorąc wykonaliście świetną robotę i jesteście bardzo pozytywnym zjawiskiem na rynku gier, natomiast nie ustawajcie w pracy, bo jest jeszcze sporo do zrobienia. Jak kiedyś wykosicie Atari z rynku, to nie będę płakał, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się integrujecie z użytkownikami - żebyście tylko mieli miejsce na pomieszczenie tych wszystkich wygłodniałych fanów, no i żeby Wam szampana nie zabrakło (bezalkoholowego oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa... mam niestety ważne sprawy na głowie i jestem lekko bez kasy by sobie pojechać do Wawy... :( Jeśli będę świętować to tylko wirtualnie, ale oczywiście liczę na jakieś zdjęcia z imprezki. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 01:03, Taschon napisał:

Czy siedziba CDP jest koło (czyt. w pobliżu) LO im. Władysława IV?

Wklep adres firmy w zumi.pl :-P

A na serio - tak, W MIARĘ to blisko jest. Ale nie do końca. Już bliżej instytutu dróg i mostów (chyba...). A już najbliżej Ronda Starzyńskiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 06:47, feniksipopiół napisał:

Ups miało być mojego chrześniaka, a nie chrzestnego :)

No wiesz - wszystko w tych czasach da się załatwić - nawet chrzestnego, który ma rok ;)))

A tak na poważnie to faktem jest, że jak ktoś nie mieszka w promieniu 100 km od stolicy to będzie miał ciężko dojechać :( Szkoda, że nie jestem akurat w pobliżu w tym czasie, może następnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę z kimś starszym ?! Jak będzie kasa, to jadę ! :-) Tylko jest baardzo daleko. I szkoda że dopiero teraz mówicie... Eh, oby kasa była ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to ciekawe :) .

Mnie tam nie będzie (Olsztyn, ta moja mała wiocha na południu, jest trochę za daleko - pod Karpaczem), ale życzę udanej imprezy. Nie oblejcie się szampanem!

PS Jestem z Wami duchem (Greater Restless Spirit Monk)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wielką chęcią bym się wybrał.....tylko że na południu mieszkam:(.... Mówi się trudno. Może za rok spróbuje...;].pozdr. dla całego CDP, Gram i oczywiście Gramowiczów;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak późno o tym mówicie?? W życiu nie znajdę zastępstwa w tak krótkim czasie. W stolicy nigdy nie byłem i taka okazja mnie ominie :(. No ale może za rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować