Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świętuj urodziny gram.pl razem z nami!

495 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2007 o 15:41, Soleila napisał:

Gracze do nas dzwoniący są na ogół i mili i kulturalni. :)


Ale taka rocznica to dobra okazja, aby zrzucić co komu na sercu leżało. Problemy z patchami, jeszcze większe problemy z FTP, błędy na stronach, opóźnienia premier gier, brak reakcji w wielu sprawach... chyba muszę do was zadzwonić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 16:20, Baal Namib napisał:

Chyba ze jedzie
jakaś Starsza osoba z Wielkopolski...


A jak stara musi być ta starsza osoba z Wielkopolski?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 17:37, Wojman napisał:

Powiem w ten sposob: pod zadnym pozorem NIE przyjezdzajcie! A dlaczego? Bo ja bede.
:)

łee, i nie poznam kolejnego moda... kurde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możesz powiedzieć czym i o której godzinie będziesz wyjeżdżać z Poznania i wracać? :) Bo jak by to jakoś nieźle wyglądało to mógłbym się z Tobą zabrać. ;) Tylko że mój wyjazd jest jednak bardzo niepewny. Nawet jeszcze nie rozmawiałem na ten temat z rodzicami. :P Choć nie wydaje mi się, żeby robili jakieś problemy. Jak mi podasz swój plan podróży, to się zastanowię czy pojadę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. za daleko, piechotą nie pokonam odległości ok. 300 km. Szkoda, chętnie bym się do Was wybrał; popsuł jakąś klawiaturę, rozwalił monitor głową, połknął mikrofon ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chyba nie przyjde bo troszke kawał jest z Szczecina do Warszawy... no chyba że ktoś ma maszyne do teleportacji... ale by była rozwałka:byście nie mogli za bardzo użytkować z kmputerów jakby wszyscy do was przyszli...łooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chcę tam być ja chce "wycinać ostrą solówkę na gitarze" prawdziwej czy tej sztucznej... ja chce... ja chce... ja!!!!!! ;( Pariziątko chce lizacka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd dokładnie jesteś ? ;-) Przede wszystkim zdrowy rozsądek :-P
A tak serio, to żeby była pełnoletnia...

--------------------------------------

Jeśli takiej osoby nie znajdę, to przepraszam wszystkich tych, który, obiecałem np. spotkanie. Nie wiedziałem że tak wypadnie. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 19:48, Baal Namib napisał:

A tak serio, to żeby była pełnoletnia...


A tak serio to studiuję, pracuję więc chyba jestem całkiem odpowiedzialny?:) Dużo podróżuję wiec kolejny wyjazd dla mnie to nie problem:)

Aktualny plan wyjazdu jest taki że chce jechać pociągiem Intercity o 8:08 czy jakoś tak:) Z Poznania do Warszawy oczywiście:) A powrót.. Cóż aktualnie planuję zostać na noc u Siepa:) i Wrócić w niedzielę:) Choć jestem otwarty na propozycje!
Myślałem też nad tym by jechać samochodem, ale pociąg wyjdzie nie dość że taniej to jeszcze szybciej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 18:43, no-to-gramy napisał:

ja chyba nie przyjde bo troszke kawał jest z Szczecina do Warszawy...


Mi ten fakt zbytnio nie przeszkadza. ;) Coz polaczenia Szczecina z Warszawa do najwygodniejszych nie naleza, ale da sie dojechc za sensowne pieniadze w sensownym czasie. Wiem co mowie, bo sam jestem ze Szczecina. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować