Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świętuj urodziny gram.pl razem z nami!

495 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2007 o 20:55, Stwór napisał:

Modki są na czerwono więc z łatwością rozpoznam:P


No dobra, są na czerwono, lecz mogą być jako incognito, a to jest o wiele trudniejsze.
I jeszcze tak się zastanawiam, czy ktoś do gram.pl''u w ogóle trafi. Bo jak miałem sprawę już w tym nowym budynku, to z 5 minut przeznaczyłem na szukanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapytam. Ale co z tą nocką ? :-P Gdzie ja niby ? Chodzi o to, że żeby jechać DO to ja dojadę. Ale żeby z kimś wrócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że offtop, przepraszam. Piotrbov, mógłbyś wejść na gg? Bardzo ważna sprawa, nie może czekać:)
A co do samej imprezy : myślę, że raczej będę, ale czas mojego dojazdu może być różny:) (To też będzie zależało pewnie od Piotrbov''a:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 21:03, Baal Namib napisał:

Jeszcze zapytam. Ale co z tą nocką ? :-P Gdzie ja niby ? Chodzi o to, że żeby jechać DO to
ja dojadę. Ale żeby z kimś wrócić...


Heh no pisałem tylko jak jadę i co planuję;) A planuję spać u siepu:) Zgodził się to u niego śpię:) A ty musisz z kimś wrócić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że z kimś wrócić muszę. Inaczej nie da rady. Bo normalnie w Wawie byłbym już o 8:30 z ranka. A tak to nie mam z kim wrócić, nie chodzi o środek transportu, tylko po prostu z osobą starszą, opieka itp.
Przepraszam wszystkich zawiedzionych, sam bardzo jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zadzwonie do Sepha , tylko jak tam będziecie nie drzyjcie się do słuchawki za bardzo (troche mozecie :P ) Więc mam nadzieje że oddacie klimat tej imprezy żebym troche go poczuł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 21:31, Baal Namib napisał:

Właśnie o to chodzi że z kimś wrócić muszę.


Kumam.. Tylko z lekka nie wiem co mam ci poradzić;/ Ja zostaję w Wawie (a w każdym razie tak planuję):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 21:39, Stwór napisał:

Kumam.. Tylko z lekka nie wiem co mam ci poradzić;/ Ja zostaję w Wawie (a w każdym razie tak
planuję):)

Eeeeeeej, ja Cię nie biorę pod pachę :-P

Baal - to jednak nie? Oj weź kołuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Gdybym miał z jakąś starszą osobą wrócić, to jak najbardziej jadę. Bo tak to w Wawie byłbym tylko do 4 godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 21:44, Baal Namib napisał:

Tzn. Gdybym miał z jakąś starszą osobą wrócić, to jak najbardziej jadę. Bo tak to w Wawie byłbym
tylko do 4 godziny...

A to dokładnie jak Magi :-)

Jak widać - wykonalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona też jest do 16 ? Tak, ale co ja od 9 rano robić będę ? Snuć się bo Mieście ? Gdyby imprezka się wcześniej zaczęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ty mieszkasz? Jesli na trasie Warszawa - Poznan - Szczecin to mozesz wracac ze mna. Pociag pospieszny jest o 22:52 z Warszawy Centralnej. Z dworca to juz rodzice moga cie odebrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Słupcy, nie wiem czy kojarzysz ? :-) I sorki że dopiero tak późno. Słupca jest 30km od Konina, kojarzysz ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 22:34, P3NCZUL napisał:

Będzie Witcher? :>

Oj to zależy jak bardzo się będziemy podlizywać :-P

Dnia 05.10.2007 o 22:34, P3NCZUL napisał:

I jaka gitara? ^^

Jak znam życie to nam karzą grać w Guitar Hero za ciastka i wodę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 23:05, Baal Namib napisał:

Mieszkam w Słupcy, nie wiem czy kojarzysz ? :-) I sorki że dopiero tak późno. Słupca jest 30km
od Konina, kojarzysz ? ;-)


Co nieco kojarze - jechałem do Warszawy przez Konin. :) Ale nie pamietam, zeby po drodze bylo to miasto (Słupca). Inna prawa, ze tez dokladnie sie nie przygladalem mijanym po drodze miejscowoscia, bo probowalem troche sie przespac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przez Słupcę się jedzie z (Poznania, tak ?) W każdym bądź razie, życzę przyjemnej podróży, i miłej imprezy. Wszystkiego najlepszego GRAM.PL !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować