Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świętuj urodziny gram.pl razem z nami!

495 postów w tym temacie

Tzn. wiem, że do 19:00, ale od początku sądziłem, że nie będzie jakichś ram. W każdym razie jezeli za rok znowu będzie impreza to przysięgam, że przyjdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ty jesteś z Warszawy ? "Przyjdę" ? hm. ? To ja 300km chciałem jechac, nawet miałem jechac, a ty nie poszedłeś ? ... oh jejku, jejku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. I powiem więcej- ta sama dzielnica:) Ale przyznam, że miałem trochę roboty, ale za rok się tam ukażę i może razem popykamy w PES-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Degrady sie posypia jak wroce z imprezki. We wszystkich grach mnie dzis pokonuja, a to jest blad, ktorego sie nie wybacza. :) A po za tym impreza trwa w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 18:38, Baal Namib napisał:

Taaak ! :-) Degrady nocą ! ;-) Podróżując pociągiem ;-)


Nim wsiade do pociagu zdaze jeszcze rozdac wiele degradow i banow. Porzadek musi byc. :) A po za tym jak nie dzis to jutro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 20:10, kowboj3 napisał:

Powiem, że dla internautów to te urodziny takie bez pompy są niestety. Liczyłem na coś więcej,
szczerze mówiąc.

Mam takie samo zdanie...
Pierwsze 2 konkursy, praktycznie tylko na tych co są od początku istnienia Gram.pl - a na dodatek trzeba być uzdolnionym.
3 konkurs, który ma trwać miesiąc(?) też mi się za bardzo nie widzi - ale i tak spróbuję swoich "sił".
Co do nowości, to myślałem że będą ciekawsze rzeczy - jakieś nowe opcje na GS''ach.
Co do edycji postów - to nie wiem po co to wprowadzili, do tej pory było dobrze. A pamiętam jak jakiś czas temu, twierdzili że nie było edycji postów i NIGDY nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Impreza była CU-DO-WNA :-)

Napisałem to już, GdzieS, ale tutaj też przybiję:
Fotki
Filmy
Sprawozdanie
I wiele więcej
U mnie, jutro bądź w tygodniu :-)

edit edit, nie mogłem się powstrzymać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja postów?? Nareszcie! Fantastycznie! Szkoda, że tylko przez 5 pierwszych minut (jak na GOLu), ale jest!

Mogę wypróbować? ;)


EDIT: Próba! Próba! 21:49.
EDIT 2: Próba 2! Czemu przy edycji nie można dodać obrazka? 21:50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować