Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świętuj urodziny gram.pl razem z nami!

495 postów w tym temacie

Seph - odezwij się jakoś na gg: 2199686, bo interesują mnie fotki i filmiki ^^


(ja to ten długowłosy w jasnej bluzie i jasnych spodniach, ten od WoW`a w każdym bądź razie ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ''już'' jestem w domu :P Szkoda, że nie mogłam zostać do końca :) Za to pokonałam Stwora w PES''a :P AQ22 pół godziny męczył jedno uderzenie w golfa, a Sol ma skłonności samobójcze :P

Fajnie było, naprawdę fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że zdążę przed północą! Wszystkiego najlepszego dla całej ekipy gram.pl - to wspaniale że jesteście, i bez względu na whinerów i innych narzekaczy, wspaniale że jesteście jacy jesteście. Nie bez wad to prawda, ale dziś się to nie liczy! Jeszcze raz wszystkiego co potrzebne i wymarzone, oraz wiele chęci, pomysłów i możliwości na dalszy rozwój!

G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszytsko mnie musi omijać? :(
Zróbcie coś w Łodzi,a nie :P
Urodziny sie skończyły ale imprezka trwa i trawać bedzie do następnych urodzin ^^
"Que Sera Sera...Gram.Pl dwa lata ma, najlepszych kibiców ma...Que Sera Sera"
"Duże forum, IRC też - serwis Gram.Pl to piekna rzecz"
Nie ma to jak kibicowskie przyśpiewki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mogę zapytać ? Do której byłaś ? ;-)
Dobrze, że zabawa Ci się podobała, szkoda też, że nie zostałaś (najprawdopodobniej) do mojego telefonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem uparcie do umówionej 19:00, choć impreza trwała w najlepsze dalej... ;) Ale co mi to dało, że wyszedłem? Otóż dwie godziny siedzenia na dworcu i czekania na upragniony środek transportu do domu... Tia, spóźniłem się na autobus, Warszawa zakorkowana, zatłoczona... Ehh... Ale i tak was lubię ;p... O 02:30 dotarłem do domu, upadłem na wyrko i sen...
Jak się bawiliście? <ryk> ŁŁŁŁŁŁŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO </ryk> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z czego jeszcze zdjęcia/filmiki masz? Cholera, teraz żałuję, że sobie pamiątkowego zdjęcia z Sol przy gitarce nie zrobiłem ^_^
Te ryki też się nagrały? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 10:34, Mashivi napisał:

Te ryki też się nagrały? xD

Jak darliśmy się do EyeToya? Tak, Sephirath to nagrywał. Wyrwane z kontekstu musi wyglądać... dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:09, Sephirath napisał:

Fotki mam z większości zabaw, filmy zaś z Eyetoya (13 ich mam, szczesliwa liczba :>) oraz
z "key eventów" typu wniesienie tortu, przemowa Tudda itp :-)

Spakuj paczkę i wrzuć gdzieś :) Oczywiście jeśli wszyscy wyrażą zgodę, na "udostępnienie" ich w internecie ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, zgodę to ja już mam, od wczoraj już jest ustalone co i jak z tymi filmami będzie ;->

A teraz sypnięcie danymi: zrobiłem 750 mb czystego video, one OD WCZORAJ od 22 non-stop idą do sieci :-) I ciągle idą :-) I nie zamierzają przestać ;-p

No proszę, zrozumcie, że mam powolny net... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:24, Steven8 napisał:

^^ A zdjęcia ? :D

Czekajcie, a będziecie nagrodzeni :>

Tak swoją drogą to właśnie już prawie kończę COŚ pisać, takie odrywanie mnie co chwilę to marny pomysł ];>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak moje prośby zostały wysłuchane i ktoś poszedł z aparatem :) Czekam z niecierpliwością!
BTW Jak tam samopoczucie po wczorajszej balandze? ;> Soczek pomidorowy przy łóżku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:53, Sephirath napisał:

> ^^ A zdjęcia ? :D
Czekajcie, a będziecie nagrodzeni :>

Tak swoją drogą to właśnie już prawie kończę COŚ pisać, takie odrywanie mnie co chwilę to marny
pomysł ];>

Uhuh już nie odrywam O;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:55, Igor FCBayern napisał:

Czyli jednak moje prośby zostały wysłuchane i ktoś poszedł z aparatem :) Czekam z niecierpliwością!
BTW Jak tam samopoczucie po wczorajszej balandze? ;> Soczek pomidorowy przy łóżku? :P

Absolutna chrypa po wczorajszym kibicowaniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 12:05, Sephirath napisał:

> Czyli jednak moje prośby zostały wysłuchane i ktoś poszedł z aparatem :) Czekam z niecierpliwością!

> BTW Jak tam samopoczucie po wczorajszej balandze? ;> Soczek pomidorowy przy łóżku?
:P
Absolutna chrypa po wczorajszym kibicowaniu ;-)

Ja bym pojechał, ale rodzice by mnie puścili do Wawy (a mam dobry dojazd, 30 km i kolejka 200 metrów ode mnie :D), a słowo impreza to od razu jakieś libacje alkoholowe wg nich ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować