Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świętuj urodziny gram.pl razem z nami!

495 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2007 o 16:06, Marrbacca napisał:

podpisuje się: "Specjalista ds. community". Czyli jednak płacą jej za gadanie z nami :P



No to praca full wypasik :D I to wielki ^^ Ale w sumie trochę pokrywa się z nauczycielami - też gadają do nas i im za to płacą. Jest jednak jedna różnica - Sol wszyscy słuchają z przyjemnością, a nauczycieli nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 16:06, Marrbacca napisał:

podpisuje się: "Specjalista ds. community". Czyli jednak płacą jej za gadanie z nami :P

Też bym żądał zapłaty za rozmowę ze mną :-P

@Soleila -> Ale powiedz, czyż nie fajny pomysł z imieninami? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 15:11, Soleila napisał:

O raju. Urlop biorę :D


Ktoś kiedyś obiecywał, że nas odwiedzi, jak będzie miał urlop...
Walgierz...? Nie...
Kuki...? Nie...
Soleila...?! TAK!!!

Tak to jest, jak się składa obietnice. A my pamiętliwi jesteśmy, ot co! (o tym śpiewie też nie zapomnę!)
Nie uciekniesz od nas ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc... spóźniłem się - jak zwykle ;p Ani życzonek nie złożyłem, o wszystkich nowościach przeczytałem dopiero dzisiaj... tak to jest jak się ma dwa razy w tygodniu biologię ;-) Odnośnie edycji postów dla mnie również nie potrzebny dodatek, choć może się kiedyś przyda.. Zakładka o moderatorach fajna, fotki wyszły bardzo ładnie ;) To by było na tyle, pozdrawiam !

EDIT : Hmm.. za pierwszym razem Edit nie podziałał ;) Próba druga :
Edity są jednak potrzebne ! - odwołuje to co napisałem ;) Zapomniałem życzonek napisać : (właściwie przydałby się jakiś poemat, ale brak czasu, i dwie biologie w tygodniu rekompensują moje zaniedbania) wszystkiego najlepszego, zdrówka, miłej pracy, wielkiej ilości sprzedanych gier. Chyba to wszystko xD A i szkoda, że nie widziałem baloników - czuję się pokrzywdzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 18:09, Gryczka napisał:

A i szkoda, że nie widziałem baloników - czuję się pokrzywdzony...

Na GS''ie AQ22 chyba masz jakieś screeny - ale nie masz czego żałować, naprawdę... ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzialo sie troche w siedzibie gram.pl, nie? No to teraz prosze o ustawienie sie w kolejce wszystkich, którzy ogrywali mnie w grach. No dobra, niech bedzie, ze dalem wam fory, zebyscie potem nie mowili, ze Wojman to nie dosc ze degrada dal to jeszcze ogral wszystkich w grach. :)

Wspomne jeszcze o blaganiach o pokazanie jak dziala panel moderatorski. Panowie - bez przesady, ale nie moge zdradzic tej tajemnicy, a juz szczegolnie w przypadku gdy w pomieszczeniu znajduje sie na raz dwoch pracownikow CD Projekt, ktorzy obserwuja sytuacje. Sorry, ale tej prosby spelnic nie moglem.

Ale ogolnie impreze uwazam za udana. Do zobaczenia za rok. A... zaraz... zaraz to kto mi wypominal, ze nie umiem trzymac gitary? No, kto przyznac sie nim bede bil. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 23:33, Wojman napisał:

Ale ogolnie impreze uwazam za udana. Do zobaczenia za rok. A... zaraz... zaraz to kto mi wypominal,
ze nie umiem trzymac gitary? No, kto przyznac sie nim bede bil. :)


eeee ja tylko mówiłem nie naciskaj niebieskiego:P ;P ;P ;P ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 00:18, Stwór napisał:

eeee ja tylko mówiłem nie naciskaj niebieskiego:P ;P ;P ;P ;P


Jesli dobrze pamietam to szlo mniej wiecej tak: zielony... ZIELONY... to jest najlatwieszy poziom trudnosci... tam NIE MA NIEBIESKIEGO! :)

A za doping w nagrode dostajesz bezprzewodowe kable. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 20:27, Sephirath napisał:

A na serio - fajnie było Cię poznać, chociaż myśmy się chyba w żadnej grze w duelu nie spotkali
:-)


Trzeba bylo powiedziec, ze chcesz ze mna w cos zagrac. Nie robil bym zadnego problemu. A relacje podeslij mi na maila jesli mozesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować