Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Cin

Pomysły na Ekranizacje gier

192 postów w tym temacie

Mamy bogactwa na swój sposób.Nie chodziło mi o skarbiec narodowy albo o inne takie ale np.mamy bogatą historię.Poza tym inne kraje też oddały nam jedną swoją grę na ekranizację i szczególna to ona nie byłą(Doom).
No ale cieszył bym się jakby Polacy zrobili wiedźmina ale nie będę zły kiedy zrobi go inny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 15:54, Bingolo napisał:

Mamy bogactwa na swój sposób.Nie chodziło mi o skarbiec narodowy albo o inne takie ale
np.mamy bogatą historię.Poza tym inne kraje też oddały nam jedną swoją grę na ekranizację
i szczególna to ona nie byłą(Doom).
No ale cieszył bym się jakby Polacy zrobili wiedźmina ale nie będę zły kiedy zrobi go
inny kraj.


Nie oddali oni nam Dooma :) nie wiem o czym mówisz reżyserem był polak.. reżyser to osoba która się zatrudnia i zwalnia jak każdego artystę. A to że Bartkowiak jest reżyserem w Ameryce i pracuje dla Silvera np. to inna bajka :) ale tylko w kinie autorskim i polskim reżyser jest NIBY kimś ważnym (choć częśto dla tego że ten ktoś jest także scenarzystą i twórcą oraz pomysłodawcą całego filmu) ewentualnie to co napisałem dalej :).. w stanach tak nie jest. Chyba że jest od razu producentem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc powiem jeszcze raz że mi obojętnie kto zrobi tą ekranizację.Najważniejsze żeby była w ogóle i była godna książki(nie gry).Bo znając porażkę pierwszego filmu można by się zastanowić czy ktokolwiek zrobi tą ekranizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 16:05, Bingolo napisał:

No więc powiem jeszcze raz że mi obojętnie kto zrobi tą ekranizację.Najważniejsze żeby
była w ogóle i była godna książki(nie gry).Bo znając porażkę pierwszego filmu można by
się zastanowić czy ktokolwiek zrobi tą ekranizację.


No fakt po tej ekranizacji to nawet w Polsce jest trudniej to zrobić ;/ ale np. gra to jest to co może przywrócić wiedzmina do świata filmów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No.Jeśli gra będzie się dobrze wydawać w innych krajach/Polsce to taki film może być "kopalnią złota" i jeśli producenci tak uznają to kto wie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA bym chciał zobaczyć ekranizację gry Metal Gear Solid. Wiem, wiem, ekranizacja tej epickiej przygody już jest realizowana, aczkolwiek mam wątpliwości by sądzić iż scenariusz będzie inny niż ten z gry, a ten jest przeciez idealny, i tak autorzy chcąc ulepszać dzieło idealne najzwyczajniej je zdemytifikują. Chciałbym zobaczyć więc coś identycznego do pierwowzoru, chodzi mi oczywiście o pierwszą część tej gry. Gra jest kultowa, ciekawy jaki będzie film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za zrobienie Wiedźmina mógł by się wziąć Peter Jackson [LOTR] bądź Ridley Scott [GLADIATOR]

Ale wszyscy wiemy że to niemożliwe, jak na razie możemy liczyć tylko na ekranizację GRY przez pana (specjalnie z małej litry!) Uwe Boll''a ... [n/c]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Za zrobienie Wiedźmina mógł by się wziąć Peter Jackson [LOTR] bądź Ridley Scott [GLADIATOR]

A po co Ci ekranizacja Wiedźmina? Nie wystarczy Ci obecna? - powiedział Szlafrok w ponurym uśmiechu.

@Outlander-pro
> Myślę że byłoby całkiem możliwe gdyby zekranizowano Call of Duty 4. Ta fabuła, pełno
> akcji ... palce lizać :D Powsatłby rewelacyjny film akcji.

Ridley Scott tutaj chyba najlepiej by pasował, ale nie wiem, czy film nie przypominałby zbytnio Helikoptera w ogniu.

E: No, cholera, się system uwziął. To była odpowiedź na posta MTSMAFIOSO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 09:54, Łukaszenka napisał:

> Podobno w czerwcu ruszy ekranizacja Księcia Persji , oto odtwórca głównej roli -
Jake
> Gyllenhaal
> http://www.avclub.com/content/files/images/Jake.jpg
> http://innerjoejoe. files.wordpress.com/2007/07/jake-gyllenhaal-smile-large.jpg

>
> Co sądzicie?

Drugi link raczej jest błędny.

tak się wkleił...
skopiuj i wklej bez tej spacji po kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 10:03, Nine napisał:

Ja bym chciał ekranizację Gothic''a gdyż fajnie by było obejrzeć poczynania Bezimiennego.


Może lepiej S.T.A.L.K.E.R.A.: Cienia Czarnobyla. Fajnie byłoby pooglądać mroczne krajobrazy Zony i poczuć na nowo i z innej perspektywy ten klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 10:14, Łukaszenka napisał:

Może lepiej S.T.A.L.K.E.R.A.: Cienia Czarnobyla. Fajnie byłoby pooglądać mroczne krajobrazy
Zony i poczuć na nowo i z innej perspektywy ten klimat.


Ooo tak ! Ten film byłby napewno świetny ;] To chyba najlepsza gra obok BioShocka do zekranizowania ;P

PS:A pozatym, np. Gears of War, Metal Gear Solid, Diablo, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 10:03, Nine napisał:

Ja bym chciał ekranizację Gothic''a gdyż fajnie by było obejrzeć poczynania Bezimiennego.

I tu się zgodzę! Jest to bardzo ciekawy pomysł. Można by było zrobić z tego serial. W każdym odcinku np. jeden rozdział z każdej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować