Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 3 i 300 milionów

89 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2007 o 15:36, Sebat1 napisał:

Zarobili by przynajmniej jedną czwartą tego wydając gre na PeCecie ale jak nie chcą zarobić
więcej to nie... dla Pecetowców to niewielka strata...


Nie zarobili by na pececie aż tyle, bo na tej platformie jest dużo dużo lepszych FPS.
A ten wynik to niestety zasługa markeringu i... jeszcze raz marketingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 15:36, Sebat1 napisał:

Zarobili by przynajmniej jedną czwartą tego wydając gre na PeCecie ale jak nie chcą zarobić
więcej to nie... dla Pecetowców to niewielka strata...


Moesz mi wytłumaczyć, jakim cudem ktoś miałby to kupić na PC za 50 dolarów i byłby to większy zarobek, niż sprzedanie takiej osobie konsoli za 400 i gry za 60?

Pecetowcy pokazują to doskonale na przykładzie poprzednich części tej gry, jak to nabijają kasę. Ciekawe, czy przychody z Pecetowego H2 to choćby 5% przychodów z gry ogółem, szczerze wątpię. Fakt, H1 i H2 na PC były cienkie jak wężowy zadek, ale gdyby były wierne oryginałowi też pewnie byłoby marnie, jeśli chodzi o sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 15:43, Enteriusz napisał:

> Zarobili by przynajmniej jedną czwartą tego wydając gre na PeCecie ale jak nie chcą zarobić

> więcej to nie... dla Pecetowców to niewielka strata...

Nie zarobili by na pececie aż tyle, bo na tej platformie jest dużo dużo lepszych FPS.
A ten wynik to niestety zasługa markeringu i... jeszcze raz marketingu.


350 000 ludzi, którzy ciągle grają po sieci (tyle jest wieczorami) to spece od PR!

Najzabawniejsze są wypowiedzi osób, które w halo nie grały, a które opierają się na recenzjach H2 na PC (które było najsłabszą częścią serii) :)

No ale nic, każdy ma swój świat i swoje zdanie. Liczbom jednak nie zaprzeczy nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 15:38, Sita napisał:

Szkoda że tak przeciętna gra się tak sprzedaje...tyle jest gier które by na to zasługiwały.


Super wypowiedź. Ale OK, jeśli będziemy nazywać gry otrzymujące średnio oceny na poziomie 94% (metacritic.com), to ok. Masz oczywiście świadomość, że to oznaczałoby, że na PC od czasów H-L2 nie pojawiłaby się żadna ponadprzeciętna gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 15:43, Enteriusz napisał:

> Zarobili by przynajmniej jedną czwartą tego wydając gre na PeCecie ale jak nie chcą zarobić

> więcej to nie... dla Pecetowców to niewielka strata...

Nie zarobili by na pececie aż tyle, bo na tej platformie jest dużo dużo lepszych FPS.
A ten wynik to niestety zasługa markeringu i... jeszcze raz marketingu.


To samo powiesz o H-L2? Czy nie? Może to po prostu zasługa tego, że to świetna gra zbierająca wszędzie świetne oceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 15:36, Sebat1 napisał:

Zarobili by przynajmniej jedną czwartą tego wydając gre na PeCecie ale jak nie chcą zarobić
więcej to nie

Wątpię. Poprzednie części nie cieszyły się dużym zainteresowaniem. Sam w nie grałem, i nie wiedziałem czym się tak jarali konsolowcy. Multi był dobry,ale tylko dobry.
>... dla Pecetowców to niewielka strata...
Powiedziałbym że żadna... do multi jest Counter Strike Source, bądź BF2. Do singla proponuje Half-Life 2, bądź masę innych strzelanin.
Chociaż podejrzewam że jakaś tam sprzedaż byłaby. Multi w Halo 3 jest naprawdę niezły, i dzięki temu co nieco by pewnie M$ zarobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 15:48, Blizzard Beast napisał:

Halo 2 na PC? Gówniane.

Zapomniałeś dodać dlaczego Halo 2 na PC jest gówniane. Z tego co wiem jest identyczne z pierwowzorem (to raz), wydane zostało po iluś tam latach (trzech?) oraz [fanfary] wymaga Visty. M$ - wsadź sobie między pośladki tą grę będącą dodatkiem do niepotrzebnego systemu operacyjnego.
I nie łudźmy się: za trzy lata, przy okazji promocji nowego (oby lepszego) systemu M$ ukaże się konwersja Halo 3 na PC i gra będzie tak samo przyjęta jak Halo 2 PC dziś jeśli ów system będzie tak samo potrzebny jak Vista.
A marketingowcom trzeba pogratulować bo to w dużej mierze ich zasługa, że tylu ludzi kupiło tą grę w pierwszych dniach dystrybucji.

Aha: czekamy na wyniki sprzedaży Xpudła pod koniec roku. Bardzo mnie ciekawi jak ten system seller wpłynął był popularność konsoli na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 15:38, Sita napisał:

Szkoda że tak przeciętna gra się tak sprzedaje...tyle jest gier które by na to zasługiwały.

szkoda ze ta gra jest na taka "konsole" powina byc raczej na PC i PS3 jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 15:46, sianer napisał:

> > Zarobili by przynajmniej jedną czwartą tego wydając gre na PeCecie ale jak nie chcą
zarobić
>
> > więcej to nie... dla Pecetowców to niewielka strata...
>
> Nie zarobili by na pececie aż tyle, bo na tej platformie jest dużo dużo lepszych FPS.

> A ten wynik to niestety zasługa markeringu i... jeszcze raz marketingu.

350 000 ludzi, którzy ciągle grają po sieci (tyle jest wieczorami) to spece od PR!

Najzabawniejsze są wypowiedzi osób, które w halo nie grały, a które opierają się na recenzjach
H2 na PC (które było najsłabszą częścią serii) :)

No ale nic, każdy ma swój świat i swoje zdanie. Liczbom jednak nie zaprzeczy nikt.


Niestety, ale grałem w to to:P.
I niestety ta gra nie jest tak dobra jak sugerowałaby jej sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 15:39, Pablo09 napisał:

Dobre to???
Bo w CDA pisali że Halo 2 to kicz...

bo Halo 2 na PC to jest kicz w grafice i we wszystkim poza fabułą. a HAlo 3 na X360 jest bardzo dobrą gierką, spełniającą ówczesne wymagania i oczekiwania graficzne, i fabularne.
Pozdrawiam kindziukxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 16:10, Enteriusz napisał:

Niestety, ale grałem w to to:P.
I niestety ta gra nie jest tak dobra jak sugerowałaby jej sprzedaż.


mam nadzieje ze nie w hipermarkecie przez kwadrans tylko skonczyles gre i pograles w multi z tydzien, bo inaczej nie bardzo wiem jak chcesz ja oceniac...

ale pomijajac juz to - widzisz, jedna rzecz to ze WG CIEBIE gra jest slaba. druga rzecz, to ze wg kilku milionow osob, nie jest. obie opinie raczej nie sa porownywalne :) a ponadto, jedna z nich na pewno nie jest obiektywna ocena gry. zgadnij ktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować