Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - nowy film z gry!

134 postów w tym temacie

Tyle było mowy o naturalnych ruchach, ale oglądając ten film w 02:08 facet ma co najmniej sztuczne ruchy a szczególnie plastikowe dłonie. Czy w 00:51 to ostrzenie miecza, wiedźmiak porusza się bynajmniej przy tej czynności sucharowato. W wielu momentach kanciastość modeli aż razi, już nie mówiąc o włosach, chociażby walczący w 00:56 chyba mają trwałą albo co najmniej zabetonowali im te fryzury ten po prawej ma troszkę tych włosków a wogóle nie widać po nim wysiłku na głowie ani dynamiki ruchów, czy tylko Gerald ma "powiewającą" czuprynę, zresztą ta jego czupryna też jakoś tak sztucznie jakby była kawałkiem materiału się porusza a nie jak luźne włosy, co on z wody wyszedł? A może ma przetłuszczone do tego stopnia? Co do wspomnianej scenki walki z 00:56 postacie wyglądają jak niektóre filmy z lat 70 gdzie na tło nakładano kliszę z innym obrazem i było widać taką obwódkę, tu mam podobne wrażenia, postacie zbyt wycinają sie z tła.
Scena 04:08 bójka na piąchy... ten obkładany tak sztucznie się skokowo odchyla jakby dostał w pośladek z 1000V, już nie mówiąc o krwi, zbyt przesadzone, aby tak krew się lała to facet musiałby mieć skórę niejednej ówczesnej niewiasty arystokratki, albo być bitym w to samo miejsce od 15min - przesadzone i sztuczne.
04:08 śmieszne masa potworów chodzi sobie obok siebie i jakoś różnica gatunkowa im nie przeszkadza, nie atakują się na wzajem tylko czekają specjalnie na "człowiekowatych"... tjaaaa baaaardzo naturalne śmiszne. Świstak siedzi i za... no tak u Milki już świstak nie zawija....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 20:53, PioMrex napisał:

Tyle było mowy o naturalnych ruchach, ale oglądając ten film w 02:08 facet ma co najmniej sztuczne
ruchy a szczególnie plastikowe dłonie. Czy w 00:51 to ostrzenie miecza, wiedźmiak porusza się
bynajmniej przy tej czynności sucharowato. W wielu momentach kanciastość modeli aż razi, już
nie mówiąc o włosach, chociażby walczący w 00:56 chyba mają trwałą albo co najmniej zabetonowali
im te fryzury ten po prawej ma troszkę tych włosków a wogóle nie widać po nim wysiłku na głowie
ani dynamiki ruchów, czy tylko Gerald ma "powiewającą" czuprynę, zresztą ta jego czupryna też
jakoś tak sztucznie jakby była kawałkiem materiału się porusza a nie jak luźne włosy, co on
z wody wyszedł? A może ma przetłuszczone do tego stopnia? Co do wspomnianej scenki walki z
00:56 postacie wyglądają jak niektóre filmy z lat 70 gdzie na tło nakładano kliszę z innym
obrazem i było widać taką obwódkę, tu mam podobne wrażenia, postacie zbyt wycinają sie z tła.
Scena 04:08 bójka na piąchy... ten obkładany tak sztucznie się skokowo odchyla jakby dostał
w pośladek z 1000V, już nie mówiąc o krwi, zbyt przesadzone, aby tak krew się lała to facet
musiałby mieć skórę niejednej ówczesnej niewiasty arystokratki, albo być bitym w to samo miejsce
od 15min - przesadzone i sztuczne.
04:08 śmieszne masa potworów chodzi sobie obok siebie i jakoś różnica gatunkowa im nie przeszkadza,
nie atakują się na wzajem tylko czekają specjalnie na "człowiekowatych"... tjaaaa baaaardzo
naturalne śmiszne. Świstak siedzi i za... no tak u Milki już świstak nie zawija....

Na plus zaliczyć mogę lokacje miejskie, są śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 20:36, Thalanthas napisał:

Czemu wszystkie te filmy są najpierw po angielsku a potem po polsku. Przecież to polska produkcja
i to u nas najbardziej się go wyczekuje. Ale film jak zwykle fajny.

oo właśnie dokładnie to samo chciałem napisać ale mnie uprzedziłeś :).
Fakt że większość gramowiczów zna w jakims stopniu angielski ale przecież to jest gra polskiej produkcji, na dodatek na podstawie prozy polskiego autora fantasy ... więc komentarz IMHO powinien być najpierw po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początek nie zachwyca - mam tu na myśli modele postaci. Wyglądają jakby były zrobione z małej ilości trójkątów oraz miały słabe tekstury. Od przejścia w gameplay jest już wszystko ok. Środowisko w całości wygląda perfekcyjnie. Pozostaje czekać na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimika twarzy o matko jakby kura gdakała!!! Naprawdę nie dało się tego lepiej zrobić?? No ale dobra nie będę patrzył podczas rozmowy nikomu na usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... średni filmik... Nie rozumiem czemu ta gra ma tak wysokie wymagania :| Modele postaci wyglądają trochę lepiej niż te w Gothic 2. Te ostrzenie broni, walka dwóch wiedźminów... o Mój Boże... wszystko wyglądało tak sztucznie. Im bliżej do premiery tym Witcher traci w moich oczach. Grę oczywiście zamówiłem, ale boję się, że będę tego żałował :/ Mimo to jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować