Zaloguj się, aby obserwować  
Etnies

FURY

29 postów w tym temacie

Opis gry :
Fury jest nastawioną na walkę między graczami grą z gatunku MMO. Wcielamy się w niej w rolę „Wybranych” – starożytnych herosów, którzy przesz setki lat walczyli w niezliczonej ilości bitew. Świat uległ rozpadowi dzieląc się na wielką ilość dryfujących w próżni dziedzin. Ich mieszkańcy muszą walczyć ze sobą o przetrwanie.Lokacje w Fury dzielą się na dwa rodzaje. Pierwszy stanowią sanktuaria, miejsca gdzie gracze spotykają się, dokonują zakupów, przyjmują wyzwania i formują się w grupy. Drugim rodzajem lokacji są pola bitew, gdzie wirtualni bohaterowie ścierają się ze sobą w niezliczonych walkach.

Mi gra się bardzo podoba i dziś w nocy zacznę ją ściągać . Czy ktoś z was gra w FURY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2007 o 20:58, AdiN2 napisał:

Mi gra się bardzo podoba i dziś w nocy zacznę ją ściągać . Czy ktoś z was gra w FURY ?


Moment . Jak to ściągać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 16:05, R4zoR napisał:

A gdzie można ja kupić w Polsce bo nigdzie nie widziałem jej a słyszałem ze już wyszła?

Można ją ściągnąć, nie trzeba kupować ;), cóż jednym słowem ściągnąć z strony głównej, jednak nie pamiętam linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę niedługo co to za gra, mam nadzieję, że nie jest to kolejna z gier typu "konto jest darmowe ale jeśli chcesz normalnie grać to wyślij SMSa pod numer ...".

A, i na przyszłość używaj opcji EDYTUJ zamiast spamować... Dwa posty w jedną minutę, przodownik tego robić nie powinien ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 16:13, The Lurker napisał:

A, i na przyszłość używaj opcji EDYTUJ zamiast spamować... Dwa posty w jedną minutę, przodownik
tego robić nie powinien ;p


Stary...tego posta napisałem 2 miechy temu...bodajże wtedy nie było edycji postów ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 12.12.2007 o 16:11, AdiN2 napisał:

e? przecież ta gra jest darmowa...a jak coś to i tak dałem sobie siana z tą grą :P Znalazłem
innego ciekawszego mmorpga.

A, tak, sorry :) Mój błąd. Pomyliło mi się z innym MMORPG. Nie chciałem urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą grę dziś w Empiku za 139.90 zł a rzekomo można sobie ją ściągnąć LEGALNIE za free. Trochę to dziwne, nie uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 19:28, Szperacz Robson napisał:

Widziałem tą grę dziś w Empiku za 139.90 zł a rzekomo można sobie ją ściągnąć LEGALNIE za free.
Trochę to dziwne, nie uważacie?

Kupując w Empiku masz konto, z ograniczonymi możliwościami (brak drabinek itp) które możesz odblokować abonamentem. ściągając za free masz pełne konto ale zablokowaną możliwość handlu z innymi graczami oraz otrzymujesz mniej złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Kupując grę, np. w Empiku to jakie bym miał konto? Chosen czy Hero? Wiem, że nie immortal ;P I jakie bym miał konto ściągając z neta? Bo kurczę już sam nie wiem jaka jest różnica >.> A poza tym pudełeczko mi się spodobało i ładnie by na półce wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem przy rejestracji gdy juz wszystkie rzeczy związane z hasełkiem id itp. biore dalej to pokazuje żebym wpisal architemal (jakos tak :P) code klikam na taki podswietlony napis archimetal code i wyskakuje okienko w którym jest linijka na kod ale nic nie pisze jak ktoś wie jak pomóc to niech napisze a oto moje GG 4211085

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisałeś że już grasz, a więc jak się gra? Fajne to? Ja bardzo lubię pvp, ale jak w FURY jest z ilością skilli? Dużo ich? Jak szybko się to nudzi? Dużo jest trybów pvp czy tylko zwykła sieczka? Dużo jest tam aren itp.?
Nie wiem kiedy pisałeś tego posta ale mam nadzieje że szybko odpowiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Le Golas sprawa jest prosta Fury jest fajne z bardzo dobra grafika a skilli jest tyle bardzo duzo a klase postaci mozesz w kazdej chwili zmienic a co do nudnosci:P to zalezy jak pojdziesz odrazu na pvp z graczami to sie zniechecisz bo cie beda zabijac ciagle tak samo nylo ze mna a jak pojdziesz na walki z komputerem bo jest taka mozliwosc to bedziesz gral i gral jeszcze jedno sa 3 waluty brazz srebro i zloto ostatnio admini gry dodali 10000 zlota co to jest tak w realu milion lub 10 milionow:P niejestem pewien czy nowe postacie beda miec taki przywilej jesli bedziesz mial jakie pytania to napisz na moje gg 4211085

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki mam tylko 1 pytanie: skąd ściągnąłeś instalke ? Bo ja jak przeglądałem te linki ze str. głównej to tylko 1 tak na prawdę działał... i to był z file front-a link gdzie Fury był w katalogu "Official Demos" i ja nie wiem czy to jest dobry plik (jakby co to ten link: http://files.filefront.com/Fury+Age+of+the+Chosen+v32878+Client/;9254053;/fileinfo.h tml )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować