Zaloguj się, aby obserwować  
Etnies

FURY

29 postów w tym temacie

czyli ten mój zły? bo ja już ściągnąłem z tego mojego i to ma taki sam rozmiar co z innych... Teraz się z patchami bawię-a dokładnie nie ja tylko mój kumpel- i ściągnął z tąd: http://computergames.ro/ro/downloads/viewitem/id/10781/name/fury-age-of-the-chosen-v 32878-to-v35256-client-patch.html
i coś nie może go zainstalować ( coś mu podobno pisze że potrzebuje ileś tam miejsca a on ma 2 razy więcej wolnego...). A ty skąd patche ściągałeś i jak zainstalowałeś? Miałeś w ogóle takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej jakbys napisal na moje gg no ale dobra ja nie mialem problemow sciagnalem zalaczylo sie okienko fury autopatcher i zaaczelo patchowac a na koncu cancel jak masz jakies pytania to pisz na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 20:56, marcinshinoda napisał:

Nie moge odpalić Fury. Po instalacji uruchamiam i donloading licence i failure(nieudane).

U mnie tez nie wchodzi, ale u mnie pisze, ze sprawdza moj sprzet, po czym miejsce w Fury, gdzie sie logujemy sie wylacza. Za kazdym razem jest to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 21:01, marcinshinoda napisał:

!@#$@#$@#$@ w necie znalazłem że gra została zamknięta:/


ej ale coś jest nie tak. News o zamknięciu jest z początku kwietnia a pod koniec maja mogłem spokojnie logowac sie na strone i ściągałem patche do gry:P To wkońcu działa ta gra czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować